Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.
1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.
2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.
3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.
4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.
4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.
5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.
Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
opium_black• 28 июня 2022
Ответ дляGal_etka
Мені рідко сниться воєнне, але ті сни, які стосуються війни, вони ну дуже відкликаються. Страшно.
По вашому сну - погано все?
opium_black• 28 июня 2022
Ответ дляGal_etka
Я думаю це не Білоруси. От чомусь така думка. Хтось такий, кого ми навіть не підозрювали б.
Я не про белорусів й навіть не про пу
Байрактарочка• 28 июня 2022
Ответ дляAestas
Коли? Я вночі бачила гало навколо місяця. Наче в фільмі про інопланетян.
Чесно точно не пам’ятаю, бо кожен день як день сурка… декілька днів тому
Ответ дляGal_etka
На жаль, саме перемоги не бачила, але було щось таке, через що наші захисники раділи.
Ще, як я зрозуміла, в нас буде гіркий смак перемоги, бо росіяни також будуть її святкувати, тобто не признають нашу перемогу.
Ніби війна назавжди на багато поколінь.(Маю на увазі інформаційна і мстительна, не як зараз)
Для нас назавжди.
Надіюсь не забанять.
Для нас назавжди.
Надіюсь не забанять.
І я не бачила свята. Там ми залишились осторонь, бо основна бійка почалась між іншими сторонами.
Ответ дляopium_black
По вашому сну - погано все?
Ну як сказать. Не добре. Війна закінчиться, але гібридна до смерті, поколінь. Мстить буде люд до смерті, тільки діти будуть якось розрулювати.
Без рушниць, чисто інформаційна, огидна, з насмішками, газлайтингом, щось типу того.
Ми навіть перемогу не зможемо спокійно і з гідністю святкувати - вони нам будуть все псувати.
Ось так. За що нам таке прокляття я не розумію.
Шкода що закрили тему(
В січні, потім з 22 лютого була з Вами, за стільки часу лише Ви давали найбільше інформації і надії
Нехай у Вас і в нас все буде добре, сподіваюсь побачимося в телеграму
Просто створіть тему февраль 2022 і там дайте посилання, без пояснень, хто в курсі, той з радістю приєднається
Всіх благ і лише гарних снів
opium_black• 28 июня 2022
Ответ дляGal_etka
Хай вже переходять в тирнєті свариться, ніж бити по городах
Ответ дляAestas
Розкажіть!! 🙏
Мені страшно(
Ну розкажу.
Є якийсь документ, з ним зараз носяться і не можуть через нього повноцінно допомогти Україні.
Цей документ передають часто з рук в руки, іноді він стає папкою. Останній раз я бачила його в руках якогось путінського охоронця, чи що.
Так як далі сон стосується мене, я боюсь розповідати(
Ай, ладно.
Цей документ, червону папку передали путіну, путін дав мені в руки і сміявся, каже - а роби з нею що хочеш, це тепер твоя відповідальність.
Типу того(
Ну розкажу.
Ай, ладно.
Типу того(
Мої сни зазвичай мають чіткі картинки, цифри, знаки. Уривок з останнього коротко...я йду за путіним по вулиці...раптом втрачаю його із виду, роздивляюсь табличку на буд. це вул.Герцена, навіть номера бачу домів...в школі вчилася добре:), але прийшлось загуглити, про нього,(Герцена) його погляди, здається знак добрий.Ще відмітила цифри, но то такє...записала для себе.
opium_black• 28 июня 2022
Ответ дляGal_etka
Пизд… І в мене було про блокнот!!! Червоний!
Я здогадуюсь. Азовсталь. Й сьогодні були новини.
Ответ дляGal_etka
Мені страшно(
Ну розкажу.
Ай, ладно.
Типу того(
Ну розкажу.
Ай, ладно.
Типу того(
Дякую!
Цікаво, чи колись ми дізнаємся правду про все що зараз відбувається.
opium_black• 28 июня 2022
Ответ дляGal_etka
Тобто, нам вручили цей блокном, українцям, мовляв - тепер це ваша відповідальність? Десь ми могли там напортачить? Чи як
Її купили незадорого. В принципі, як й все в нашої країни продається. А хочуть за знищення багато.
opium_black• 28 июня 2022
Ответ дляGal_etka
В мене у сні було враження, що живі позаздрили мертвим, бо таке мерзотне творилось, що люди б ломались психічно
Мені все одно, що вони будуть писати й казати. Хочу жити в миру й спокою.
Ответ дляopium_black
В общем, страшно все це. Відчуття, наче ото Бог покинув нас, але ж це не так.
Бо все проходить, і це пройде.
Але так страшно, що людяністі все менше і менше.
Бо все проходить, і це пройде.
Маргарита Владимировна• 28 июня 2022
Ответ дляAestas
ІОсь що в мене було про зрадника.
Дівчата, скажіть про зрадника, будь ласочка... Ви такими загадками говорите, що можна луснути від цікавості і одночасно від своєї необізнаності(((
Ответ дляGala_h
А я зовсім інакше зрозуміла. Пішов по вулиці Герцена і зник. Погуглила, що Герцен помер 21 січня. Може демоняка також зникне з наших вулиць в січні.
Ответ дляМаргарита Владимировна
Не знаю хто, мені снилось що мене гризанула змія за праву ногу, болісно, вона була біла облізла.
Я ще й так образилась на неї, бо вона мені як друг була.
Хто - хрен знає.
Ніколи змії ві сні не кусали, завжди їх перемагала. А тут таке, я була шокована.
Так як в житті не відобразився сон, зрозуміла, що він якийсь політичний, то ж що за змія, не знаю.
Снилось позавчора.
Хто - хрен знає.
Снилось позавчора.
Ответ дляМаргарита Владимировна
Я собі зрозуміла, що особа має відношення до поліції. Або щось типу того. Але конкретну особистість не знаю.
Ответ дляAestas
Ні, не так думаю...загуглила, і була в шоці 2012 р. публікація...мені просто так нічого не сниться, тем більше Герцен:)
Почитайте