Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.
1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.
2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.
3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.
4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.
4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.
5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.
Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
Ответ дляЖули-ули
Вот написали про то, что нельзя ненавидеть их.
Я соглашусь
Хоть и кажется что это нереально
Но, вся ненависть разрушает нас
И что бы кто не говорил
Я соглашусь
Хоть и кажется что это нереально
Но, вся ненависть разрушает нас
И что бы кто не говорил
Ні, трохи не так. Мені сказали не бажати смерті, а бажати їм прозріння і молити Господа про справедливість. Щоб Бог очі їм відкрив, що вони дітовбивці. Нехай застпають і прокидаються з цим розумінням. А ненавидіти можна. Це не гріх.
Я от при усій неможливості ситуації уявляю що би було з нашим президентом якщо би він наприклад пішов десь на Молдову. Там би не просто майдан, а мабуть голими руками би по цеглинам розібрали би той урядовий квартал. На куски би шматували.
Ответ дляAestas
Я маю на увазі, що сама енергетика емоцій ненависті шкодить саме носію-особі.
lenchik maha• 29 июня 2022
О , це я писала про Столтенберга)) я тоді пів ночі не спала перебирала варіанти і чомусь він мені найбільше підходив під опис, худий сутулий інтелегент! Будемо чекати його подальших дій)
Ответ дляЖули-ули
Навеяно из-за тем про воинский учёт женщин.
Вот сон про то, что военные не пускают детей и женщин из воды.
А может это наше правительство ставит женщин на учёт?!
И это оно и не пускает из воды?😳
Так, згодна ((. Вчора одразу згадала, мала розмову по роботі з юристкою, що добре розуміється саме на питаннях кадрів, працевлаштування і все таке. Сказала, що в даних обставинах професії лише привід. Метою є додаткове залучення людського ресурсу. Закручують нам гайки.
І ще про ті сни зі студенткою, байдужістю - можливо країни, що приймають біженців ’втомилися’ допомагати. Там вві сні всі були байдужі, холодні. Більше нікого не турбує ні людське горе ні прохання про допомогу. Може й нашим натякнули про це.. Тому закономірно напевно дісно обмежать перетин кордону.
Ответ дляlenchik maha
Дякую! Я коли пишу - намагаюсь нічого від себе, щоб не порушити сенс. Просто сухі факти, навіть емоції свої стараюсь окремо. Також думала - хто?? Наче щось знайоме в рухах, поставі. По фото не було сумнівів, а на відео чітко він. Побачила як йшов збоку аж в жар кинуло. Це до речі вперше так - щоб постать вві сні абсолютно ідентична.
Ще про сни з байдужістю - кожен з ким би я не підіймалась розмова про Кременчук - плачуть. Жінки, чоловіки, байдуже.. І всі шоковані відсутністю реакції заходу. Молодь каже, що не було нічого такого ні в інста ні в тікток. Хоча це очевидний теракт. Формальні якісь речі тільки.
Дивилась вчора виступ президента в радбезі. Після фрази, що нас нищать 4 місяці, а росію навіть не виключили з членів оон - мене порвало просто. Я там вище написала пост про те як важливо молитись, а сама вчора кляла все і всіх. Трясло від люті і ненависті (( Мені здавалось що в якийсь момент наш просто обкладе їх х@рами.. Де в людини стільки витримки?.
В мене гарні новини, але максимально трешовий сон. Але такий, від якого в мене знову як казали ’витиеватая надежда’ і радісна фаза шизофренії. Наполегливо прошу усіх чутливих, нервових, вагітних вийти в сад. Не читати тих хто снідає чи планує.
Котрий раз пересвідчуюсь про своєрідне почуття гумору тих, хто подає мені сигнали. Вперше подумала, що можливо сьогодні це був тато, він також був лікарем, завжди все говорив прямо і в лоб. Тому що більш чіткий, зрозумілий саме мені сигнал важко уявити ))
Запит був про те що відбувається зараз. В колі моїх знайомих, друзів - накопичилось маса протилежної інформації. Що приховують кількість загиблих, що немає зброї, все здали, злили, про@рали. Воювати не вміють, зброя дуже складна, що захід на нас забив.. Ці емоційні гойдалки вимотують до неможливого. Останнім часом ледве трималась. Тиждень просила просто показати що відбувається - будь яку інформацію. І ось маємо )
2.08 запит ’що відбувається зараз?’⠀
⠀
Нога, гомілка. На ній дуже давня інфікована рана. Не лікована. Як у лежачого. Нога людини молодої, тому що здорові тканини - пружність, колір як до 40. Я в цьому добре розуміюсь. ⠀
⠀
Враження давнє, розміром з долоню, наросло численними кірками. Мокне. Не доглянуте. Сморід страшний, словами не описати. Візуально темно- сіра в´язка субстанція, абсолютно змертвіла. В цьому всьому зафіксовані 10- 12 личинок, що перебувають як би сказати - в дуже активному стані. Тобто те все жеруть..⠀
⠀
Емоції на любителя, але для мене - нічого такого, бо маю з таким справу. Торкаюсь в рукавичці країв рани, оцінюю ситуацію. Відчуваю, що оточуючі тканини ’живі’, пружні, чинять опір. Не дивлячись на увесь візуальний ад - потенціал до загоєння є і гарний. Це для мене очевидний факт. Медики зрозуміють. Досвід, аналіз багатьох складових. Позаду тисячі подібних випадків і ти вже автоматом знаєш як далі піде.⠀
⠀
Вирішую личинок не чіпати з огляду на їх активність. Вони харчуються некротичними тканинами, виділяють біологічно активні речовини, що сприяють загоєнню. Розумію, що хтось з колег свідомо їх зафіксував до мене. В Німеччині і США це поширена практика - maggot therapy. У нас практикує Ужгород, Івано- Франківськ. Так лікують інфіковані рани важкохворим напр. з цукровим діабетом чи СНІДом або при неможливості застос. антибіотиків.⠀
⠀
Розумію, що ту рану мені слід моніторити, контролювати, а природа зробить те що потрібно.⠀
⠀
Відчуття - спокій, спостереження, після тактильного огляду - впевненість, що все під контролем, все буде.
⠀
Для мене очевидно, що те візуальне зруйноване вщент - насправді рухається до загоєння. Це не видно нікому крім спеціалістів. І можливо й не слід бачити. Бо нічого крім шоку від такого лікування пересічний горомадянин не отримає. Тому слід заспокоїтись, все йде як треба.
04.07 без запиту.
Сучасний ЖК. Сезон осінь або можливо холодне літо. Орієнтувалась як люди одягнуті - дерев не бачила, день сонячний. Будинки стоять по колу. На кожному балконі прив´язані святкові кульки. Безліч. Крім звичайних - було багато з новорічною символікою - ялинка, Санта, сніжинки. У багатьох була кулька з цифрою 15. І була одна, що поверталась по осі і міняла наступні цифри 23, 25, 26, 28, 29. Змінювались рандомно, не по порядку.
04.07. без запиту
Декан оголошує результати 2х екзаменів студентам. Серед них та наша з попередніх снів. Вона єдина здала обидва! Всі дуууже здивовані, декан в тому числі. Дівчата виходять з корпусу, домовляються святкувати. Кожна каже що принесе. Кажуть одній - а ти купи овочі. Вона - ні, краще хтось інший, в моєму районі це дуже дорого і називає суми типу тисячу триста огірки і півтори чері. На дворі сезон як рання весна, можливо березень, чи відлига в зимовий місяць. Сухо, прохолодно, зелені немає зовсім.
Ответ дляAestas
04.07 без запиту.
Немає кінця
Це все безкінечне ….
Ответ дляAestas
04.07. без запиту
2 екзамени - це два фронта?

Автор
Если честно, мне кажется ваши сны очень конкретные. Там нет каких-то символов.
Сон с бедром и червяками.
Вам показали что происходит на ваш запрос. Вы как знающий в таких темах (медицинских) показали именно понятное для вас.
Все четко.
Вот про сдачу экзамена без запроса. Может это все же больше относится к вашим прошли жизням, или стрессу, или ещё чему-то, не обязательно именно страны?
Сны у вас классные и очень яркие, реалистичные.
раньше мне снились тоже яркие и интересные сны, а сейчас просто пустота, сколько идёт война.
Сон с бедром и червяками.
Все четко.

opium_black• 04 июля 2022
Ответ дляAestas
04.07 без запиту.
Це, напевно в яки дні міста будуть звільнені
Ответ дляAestas
04.07. без запиту
Можливо це вступ в НАТО та ЄС як екзамени
глазурька1• 06 июля 2022
Щось мені страшно про червоні блокноти і червоні документи, чи це не паспорт...