Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
автор Aestas • 13 октября 2022
13.10
Я в кімнаті дівчинки років 10-12 , що може подорожувати в часі. Кімната дуже гарненька, затишна, багато іграшок, фарби, книги, всякого дівчачого - гірлянди, зеркальця, прикраси. На столику багато всяких милих корейських аксесуарів для макіяжу. І невеличка шкатулочка на кришці якої наче замок кодовий для чемоданів. Вона там набирає цифри і переміщається в будь який час.

Оце от усе я вві сні просто знаю ). Сідаю напроти неї і спостерігаю як вона перебирає аксесуари. Заколочки якісь чіпляє. Підіймає на мене очі і наче зчитує в моїх очах питання ’коли??!!’. Усміхається, набирає щось на замку і раптом все міняється. Кімната стає сучаснішою, іграшки, меблі. Навіть зачіска дівчинки. В волоссі заколочки з´явились з крупними бусинами. На замку цифри 2020. Вона каже ’все буде як в 2020му. Тільки тихо.’ І прикладає пальчик до губ, жест коли показують тихо.
автор Aestas • 13 октября 2022
Ответ дляMary8478580
Автор, спасибо за то что делитесь.
Мне кажется в последнее время Вам чаще сниться ’что будет после’.
Я понимаю весь писец который происходит на этой неделе, и ракета в понедельник в Днепре прилетела на дорогу в 5 минутах езды от моего дома, страх был очень большой. Но у меня какое то ощущение что мы близимся к победе или хотя бы каким то значимым изменениям в войне, в нашу сторону
І в мене. Сама собі дивуюсь. Я максимально раціональна в звичайному житті людина. І з непоганою інтуїцією. А зараз вишукую в собі емоції і не знаходжу ні паніки ні страху ні відчаю. Не розумію чи то вже броня чи перебоялась. Зі дня в день роблю що треба і нехай буде як Господь дасть. Працюю, доначу, підтримую кого можу. Нічого крім додаткової енергії для перемоги ’тривоги’ в мені не викликають. Ну і лють до русні. То вже генетично прошилось в днк.
Mary8478580• 13 октября 2022
Ответ дляAestas
13.10

Хм...а что было в 2020?
DamianaD• 13 октября 2022
Ответ дляMary8478580
Хм...а что было в 2020?
Пандемія....
Жули-ули• 13 октября 2022
Ответ дляMary8478580
Хм...а что было в 2020?
Ковид 😷
Mary8478580• 13 октября 2022
Ответ дляAestas
Я думаю выгоранию тоже место есть.
У меня знакомая с беларуси, она тоже ненавидит рашу.
То она каждый день пишет, переживает, и удивляется моему спокойствию, ей там страшней чем мне в Днепре, где с 3 сторон фронт
автор Aestas • 13 октября 2022
Ответ дляMary8478580
Хм...а что было в 2020?
Я увесь ранок гуглю вздовж і впоперек. Закинула всю домашню роботу. Поки не розумію. І що це за тихо. Це буде тихо, чи мені показали типу нікому не кажи, тихо. Але ж я і нікому, тільки вузькому колу порадниць
Mary8478580• 13 октября 2022
Ответ дляDamianaD
Пандемія....
Пандемия то понятно, но какая связь с войной?
Или это не про войну
Жули-ули• 13 октября 2022
Ответ дляAestas
Пандемия, но тихо будет, войны не будет
Отстройка под закрытым замком…
Что бы не разъехались сразу. Это логично
DamianaD• 13 октября 2022
Ответ дляMary8478580
Я думаю выгоранию тоже место есть.
Автор не про вигорання написала, Ви не зоюрозуміли.
Про оце йде мова.
Marimarina89• 13 октября 2022
Пам‘ятаю під час ковіду,небо було закрите і літаки взвгалі не літали,але 21 рік ми вже вийшли на роботу і святкували Новий рік.Небо було вже відкрите,але в масках всеодно ходили.Вийшли на роботу восени,якщо мені пам‘ять не зраджує.
Mary8478580• 13 октября 2022
Ответ для Marimarina89
Хм, интересное мнение, тоже имеет место быть...
автор Aestas • 13 октября 2022
Ответ дляDamianaD
Про оце йде мова.
Так, я про це! В мене подруга пішла губи колоти. Каже уявляли з косметологом, що внуки їх запросять на виховну годину типу бабусю розкажіть як ви пережили масовані ракетні атаки .

Обидві дівчата до речі волонтерять і взагалі круті по життю. Обоє з окупованих територій. Обожнюю їх! А я так дійсно накупила гори книжок онлайн поки в сховищі сиділа ))
Alya91• 13 октября 2022
Ответ дляAestas
13.10

Якщо про території, як в 2020, то це без Криму і Донбасу.
автор Aestas • 13 октября 2022
Ответ дляDamianaD
Пандемія....
Це зрозуміло. Але оскільки я безпосередньо з цим маю справу, то запевняю, що вірус ослаб в рази. Хворіють тільки не вакциновані. І це зовсім інший рівень терапії, в 2020 ніхто не знав як працювати з ковідом, не було ні ліків ні протоколів. Впевнена, що не буде ні обмежень ні карантинів. Ну хіба що інший вірус запустять.

Я все ж думаю це якась військова чи політична подія, що непомітно пройшла в інфошумі ковіду. Бо питання було про війну? Я думала тільки про те коли закінчиться війна.
DamianaD• 13 октября 2022
Ответ дляAestas

*****
Mary8478580• 13 октября 2022
Ответ дляAestas

Я лазерку начала делать🤣 ремонт доделали в квартире пока война идёт, кухню сделали новую моей маме)))
Знакомая с Беларуси в шоке. Говорит ’не известно останется ли дом на месте, а ты ремонты делаешь’))
Я говорю ’будет как будет, а сейчас хочу жить в красивой квартире ’. Сейчас ещё больше хочется делать для дома, покупать какие то мелочи, аромадиффузоры, всё на них денег жалела раньше. Новые полотенца все достала развесила.
Мелкую на гимнастику и танцы повела)
Mary8478580• 13 октября 2022
Ответ дляAestas

Болеют к сожалению и привитые. Сестра мужа 3 раза привита, работает в санстанции бывшей, вот уже 3й раз болела недавно, но правда на много легче уже форма, чем вначале была
автор Aestas • 13 октября 2022
Ответ дляMary8478580
Так. Вакцина просто полегшує перебіг. Я не точно сформулювала. Мала на увазі що у нас в лікарні поки лежать лише невакциновані. Тобто привиті не мають важкого перебігу, не потрапляють до лікарень. Минулі роки в жовтні уже був армагедон.
автор Aestas • 13 октября 2022
Ответ дляMary8478580
Мелкую на гимнастику и танцы повела)
Ви крута! Я також уже місяць по дифузорам та аромасаше і намагаюсь йожити. )
Saintpaulia• 13 октября 2022
А які емоції дівчинки? І ваші? Два останні сни дуже важко інтерпретувати, можна притягати багато варіантів, але відчуття, що все не те. Перший мені з якимось домовленостями подібний, щоне будуть достатніми для жодної зі сторін
автор Aestas • 13 октября 2022
Ответ дляSaintpaulia
Дівчинка весела, усміхнена, спокійна. Я трохи розчарувалась побачивши 2020, сподівалась 22 чи 23. Загальний фон комфортний, затишок, безпека. Ніякого негативу.
DamianaD• 13 октября 2022
Ответ дляAestas
Може знайдуть якусь болячку у рашатуриста і ізолюють рашу від усього світу 😁
Mary8478580• 13 октября 2022
Ответ дляDamianaD
Пусть сначала свой мусор по чужим странам соберут и в нашей в первую очередь, а потом закроют их))
Как они говорят у них страна богатая, все есть, и море и горы, вот пусть и варяться, всему миру облегчение будет
Life-game• 13 октября 2022
Ответ дляAestas
Ще спало на думку чи то не до нас колись присунуть голодні кацапи. Звучить дико, але ті пагорби мені здавались такими ’своїми’ )
Вообще-то именно про голодных кацапов сразу и подумала. Раньше было очень много таких предсказаний.
А сейчас то и вероятность высокая, если их правительство их ’зажмет’ а они то все теперь в курсе ...что у нас есть стиральные машинки))))
В предсказаниях, они именно пешком и идут, видимо уже ехать не на чем
Life-game• 13 октября 2022
Ответ дляAestas
13.10

А как в 2020 это как с короной?)))))
Или как ’без войны’?))))
Говорят уже с ноября опять закрывают нас на корону, а остальные страны уж подавно
Filomena• 13 октября 2022
Росіяни до нас не поїдуть, це ж зрозуміло. Хіба що масові здачі в полон.
бресточка• 13 октября 2022
Куда денут тех рашистов которые сдаются у нас в плен ?
Смотрела вчера видео с зеком у Рамины, он 27 дет отсидел в тюрьме, сдался тут в плен, какая его дальнейшая судьба ?
Mary8478580• 13 октября 2022
Ответ дляLife-game
А как в 2020 это как с короной?)))))
Или как ’без войны’?))))
Ещё когда провидцы говорили что кто хочет возвращаться в Украину, надо ехать пока тепло, а потом уже некак будет
Life-game• 13 октября 2022
Ответ дляMary8478580
Ну может следущим летом...
Понятное дело, что говорили что в марте конец войны....2-3 недели

По моим лично снам, конец ноября какие-то послабления и улучшени и изменения, надеюсь ноября этого года. И лето 24го окончательный конец (знаю, звучит стрешно)