Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.
1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.
2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.
3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.
4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.
4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.
5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.
Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
13.10
Я в кімнаті дівчинки років 10-12 , що може подорожувати в часі. Кімната дуже гарненька, затишна, багато іграшок, фарби, книги, всякого дівчачого - гірлянди, зеркальця, прикраси. На столику багато всяких милих корейських аксесуарів для макіяжу. І невеличка шкатулочка на кришці якої наче замок кодовий для чемоданів. Вона там набирає цифри і переміщається в будь який час.
Оце от усе я вві сні просто знаю ). Сідаю напроти неї і спостерігаю як вона перебирає аксесуари. Заколочки якісь чіпляє. Підіймає на мене очі і наче зчитує в моїх очах питання ’коли??!!’. Усміхається, набирає щось на замку і раптом все міняється. Кімната стає сучаснішою, іграшки, меблі. Навіть зачіска дівчинки. В волоссі заколочки з´явились з крупними бусинами. На замку цифри 2020. Вона каже ’все буде як в 2020му. Тільки тихо.’ І прикладає пальчик до губ, жест коли показують тихо.
Ответ дляMary8478580
Автор, спасибо за то что делитесь.
Мне кажется в последнее время Вам чаще сниться ’что будет после’.
Я понимаю весь писец который происходит на этой неделе, и ракета в понедельник в Днепре прилетела на дорогу в 5 минутах езды от моего дома, страх был очень большой. Но у меня какое то ощущение что мы близимся к победе или хотя бы каким то значимым изменениям в войне, в нашу сторону
І в мене. Сама собі дивуюсь. Я максимально раціональна в звичайному житті людина. І з непоганою інтуїцією. А зараз вишукую в собі емоції і не знаходжу ні паніки ні страху ні відчаю. Не розумію чи то вже броня чи перебоялась. Зі дня в день роблю що треба і нехай буде як Господь дасть. Працюю, доначу, підтримую кого можу. Нічого крім додаткової енергії для перемоги ’тривоги’ в мені не викликають. Ну і лють до русні. То вже генетично прошилось в днк.
Mary8478580• 13 октября 2022
Ответ дляAestas
13.10
Хм...а что было в 2020?
Mary8478580• 13 октября 2022
Ответ дляAestas
Я думаю выгоранию тоже место есть.
У меня знакомая с беларуси, она тоже ненавидит рашу.
То она каждый день пишет, переживает, и удивляется моему спокойствию, ей там страшней чем мне в Днепре, где с 3 сторон фронт
Mary8478580• 13 октября 2022
Ответ дляDamianaD
Пандемія....
Пандемия то понятно, но какая связь с войной?
Или это не про войну
Ответ дляAestas
Я увесь ранок гуглю вздовж і впоперек. Закинула всю домашню роботу. Поки не розумію. І що це за тихо. Це буде тихо, чи мені показали типу нікому не кажи, тихо. Але ж я і нікому, тільки вузькому колу порадниць
Пандемия, но тихо будет, войны не будет
Отстройка под закрытым замком…
Что бы не разъехались сразу. Это логично
Отстройка под закрытым замком…
Ответ дляMary8478580
Я думаю выгоранию тоже место есть.
Автор не про вигорання написала, Ви не зоюрозуміли.
Про оце йде мова.
Marimarina89• 13 октября 2022
Пам‘ятаю під час ковіду,небо було закрите і літаки взвгалі не літали,але 21 рік ми вже вийшли на роботу і святкували Новий рік.Небо було вже відкрите,але в масках всеодно ходили.Вийшли на роботу восени,якщо мені пам‘ять не зраджує.
Mary8478580• 13 октября 2022
Ответ для Marimarina89
Хм, интересное мнение, тоже имеет место быть...
Ответ дляDamianaD
Про оце йде мова.
Так, я про це! В мене подруга пішла губи колоти. Каже уявляли з косметологом, що внуки їх запросять на виховну годину типу бабусю розкажіть як ви пережили масовані ракетні атаки
.
Обидві дівчата до речі волонтерять і взагалі круті по життю. Обоє з окупованих територій. Обожнюю їх! А я так дійсно накупила гори книжок онлайн поки в сховищі сиділа ))
. Обидві дівчата до речі волонтерять і взагалі круті по життю. Обоє з окупованих територій. Обожнюю їх! А я так дійсно накупила гори книжок онлайн поки в сховищі сиділа ))
Ответ дляAestas
13.10
Якщо про території, як в 2020, то це без Криму і Донбасу.
Ответ дляDamianaD
Пандемія....
Це зрозуміло. Але оскільки я безпосередньо з цим маю справу, то запевняю, що вірус ослаб в рази. Хворіють тільки не вакциновані. І це зовсім інший рівень терапії, в 2020 ніхто не знав як працювати з ковідом, не було ні ліків ні протоколів. Впевнена, що не буде ні обмежень ні карантинів. Ну хіба що інший вірус запустять.
Я все ж думаю це якась військова чи політична подія, що непомітно пройшла в інфошумі ковіду. Бо питання було про війну? Я думала тільки про те коли закінчиться війна.
Ответ дляAestas
*****
Mary8478580• 13 октября 2022
Ответ дляAestas
.
Я лазерку начала делать🤣 ремонт доделали в квартире пока война идёт, кухню сделали новую моей маме)))
Знакомая с Беларуси в шоке. Говорит ’не известно останется ли дом на месте, а ты ремонты делаешь’))
Я говорю ’будет как будет, а сейчас хочу жить в красивой квартире ’. Сейчас ещё больше хочется делать для дома, покупать какие то мелочи, аромадиффузоры, всё на них денег жалела раньше. Новые полотенца все достала развесила.
Мелкую на гимнастику и танцы повела)
Mary8478580• 13 октября 2022
Ответ дляAestas
Болеют к сожалению и привитые. Сестра мужа 3 раза привита, работает в санстанции бывшей, вот уже 3й раз болела недавно, но правда на много легче уже форма, чем вначале была
Ответ дляMary8478580
Так. Вакцина просто полегшує перебіг. Я не точно сформулювала. Мала на увазі що у нас в лікарні поки лежать лише невакциновані. Тобто привиті не мають важкого перебігу, не потрапляють до лікарень. Минулі роки в жовтні уже був армагедон.
Ответ дляMary8478580
Мелкую на гимнастику и танцы повела)
Ви крута! Я також уже місяць по дифузорам та аромасаше і намагаюсь йожити. )
Saintpaulia• 13 октября 2022
А які емоції дівчинки? І ваші? Два останні сни дуже важко інтерпретувати, можна притягати багато варіантів, але відчуття, що все не те. Перший мені з якимось домовленостями подібний, щоне будуть достатніми для жодної зі сторін
Ответ дляSaintpaulia
Дівчинка весела, усміхнена, спокійна. Я трохи розчарувалась побачивши 2020, сподівалась 22 чи 23. Загальний фон комфортний, затишок, безпека. Ніякого негативу.
Mary8478580• 13 октября 2022
Ответ дляDamianaD
Може знайдуть якусь болячку у рашатуриста і ізолюють рашу від усього світу 😁
Пусть сначала свой мусор по чужим странам соберут и в нашей в первую очередь, а потом закроют их))
Как они говорят у них страна богатая, все есть, и море и горы, вот пусть и варяться, всему миру облегчение будет
Ответ дляAestas
Ще спало на думку чи то не до нас колись присунуть голодні кацапи. Звучить дико, але ті пагорби мені здавались такими ’своїми’ )
Вообще-то именно про голодных кацапов сразу и подумала. Раньше было очень много таких предсказаний.
А сейчас то и вероятность высокая, если их правительство их ’зажмет’ а они то все теперь в курсе ...что у нас есть стиральные машинки))))
В предсказаниях, они именно пешком и идут, видимо уже ехать не на чем
Ответ дляAestas
13.10
А как в 2020 это как с короной?)))))
Или как ’без войны’?))))
Говорят уже с ноября опять закрывают нас на корону, а остальные страны уж подавно
Или как ’без войны’?))))
Mary8478580• 13 октября 2022
Ответ дляLife-game
А как в 2020 это как с короной?)))))
Или как ’без войны’?))))
Ещё когда провидцы говорили что кто хочет возвращаться в Украину, надо ехать пока тепло, а потом уже некак будет
Ответ дляMary8478580
Ну может следущим летом...
Понятное дело, что говорили что в марте конец войны....2-3 недели
По моим лично снам, конец ноября какие-то послабления и улучшени и изменения, надеюсь ноября этого года. И лето 24го окончательный конец (знаю, звучит стрешно)