Barkas• 28 июня 2022
За яким рецептом виходить білий бісквіт на торт, схожий на магазинний і чим його
просочити? Дякую за поради!
Ответ дляdiana2201
Бисквит -это всегда долго взбивать миксером яйца и сахар , не взобьёте хорошо, то будет омлет
4 яйца
Стакан сахара
Стакан муки
Ванилька
Разрыхлитель
4 яйца
Стакан сахара
Стакан муки
Ванилька
Разрыхлитель
Я теж так роблю, сьогодні на благодійному ярмарку купили тістечка - жінки самі пекли вдома, і корж такий, як в магазинному торті, не схожий на домашній бісквіт.
Ответ дляnezhinka
Домашність прибирає пропитка зі спиртним. Сама проста, чай, горілка, ромовий ароматизатор. А взагалі можна експерементувати, головне трохи алкоголю
Анжелика93@• 28 июня 2022
Ответ дляnezhinka
Може і покупний був биквіт, він продається в магазинах.
Анжелика93@• 28 июня 2022
Ответ дляnezhinka
Можливо, дійсно це через пропитку. І ще, корж був біленький такий, у мене набагато жовтіший виходить.
Від яєць залежить, якщо жовтки насичено жовті то і бісквіт буде таким, а якщо світлі то навпаки. Я беру 5 яєць, відділяю жовтки від білків, взбиваю білки до сильного згущення додаючи половину цукру, і окремо жовтки також до згущення і решта цукру, потім жовтки з білками змішую обережно лопаткою помішуючи, і добавляю поступово борошно, також обережно мішаю з низу до верху щоб тісто насищалось киснем тоді відправляю в духовку
Oksana USA• 28 июня 2022
Автор, девочки недавно делились здесь ссылками. Попробуйте этот рецепт.
Делала на выходных. Единственное, сделала сметанный крем из 700г сметаны - оказалось недостаточно. И пропитки, указанной в рецепте, не хватило.
Вобщем, средний корж пропитался отлично, думаю, за счет пропитки и крема с двух сторон. Верхний и нижний коржи вышли суховатыми.
Внешне не очень (выпекала в чаше мультиварки), но вкусный)
Ответ дляOksana USA