Майская киска• 28 июня 2022

Мамы студентов, отправляете в этом году сыновей на военную кафедру?

Многие родители в замешательстве, не знают, как лучше поступить... Даже посоветоваться не с кем...
Результат:
вже голосів: 51
30 (58.82%) нет
21 (41.18%) поступать на кафедру
Пэрисхилтонша• 28 июня 2022
Не будет поступать на военку
И не собирался

автор Майская киска • 28 июня 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
Не будет поступать на военку
И не собирался
а как же потом, после учебы, в армию идти? судя по всему еще и на 30 месяцев...
Пэрисхилтонша• 28 июня 2022
Ответ дляМайская киска
Никак
автор Майская киска • 28 июня 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
Никак
хотя, нам обещали отмену призыва в 2024...
Пэрисхилтонша• 28 июня 2022
Ответ дляМайская киска
До 24 посмотрим что будет. Теперь, мне кажется, вряд ли отменят
автор Майская киска • 28 июня 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
так это нам обещали, когда уже точно знали, что будет война: ’Выступая в парламенте 1 февраля, президент Владимир Зеленский заявил о возможности отмены призыва в армию с 2024 года и подписал указ, которым поручил разработать соответствующий законопроект.’ https://nv.ua/ukraine/politics/otmena-prizyva-s-20...
Меня много• 28 июня 2022
Ответ дляМайская киска
Поступати за кордон і виїждати , як показала практика, з воєнними кафедрами і арміями не треба мати нічого спільного

автор Майская киска • 28 июня 2022
Ответ дляМеня много
хм, а а чому з кафедрою краще не мати спільного?
Наивная Хо• 28 июня 2022
А як воно все буде проходити?
Навчання 100% буде онлайн
Пэрисхилтонша• 28 июня 2022
Ответ дляМайская киска
Тому що під призов перші йдуть. Але якщо людина хоче - то проблем немає
Лали30• 28 июня 2022
Мій син студент,з початком війни вирішив, що армія потрібна.Має проблеми зі здоров´ям, але якщо візьмуть то хоче після навчання служити строкову службу.
автор Майская киска • 28 июня 2022
Ответ дляМеня много
та ще й деякі уже вступили та закінчили 1 чи 2 курс, тепер вибір стоїть: йти на федру чи ні.
автор Майская киска • 28 июня 2022
Ответ дляНаивная Хо
А як воно все буде проходити?
Навчання 100% буде онлайн
ну під час карантину кафедри ніхто не відміняв, то й зараз так буде.
ПАЦАНКА О• 28 июня 2022
Ответ дляМайская киска
Наш скоріш за всесбцде вступати. У чоловіка друг військовий каже, що краще після ВНЗ бути офіцером ніж рядовим. Дуже висока імовірність, що абсолютно всі будуть служити після закінчення ВНЗ
Меня много• 28 июня 2022
Ответ дляМайская киска
Бо їх зараз призивають в армію
автор Майская киска • 28 июня 2022
Ответ дляЛали30
дуже лякаює, що обіцяють 30 місяців служити. Це ж всі набуті під час навчання знання коту під хвіст. І роботу потім не знайдеш, бо вже буде за 25 років і без досвіду роботи...
Меня много• 28 июня 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
Нікого не питають чи вони хочуть, купа знайомих вже відправили на передову
Наивная Хо• 28 июня 2022
Ответ дляМайская киска
Тобто, на кафедрі все було очно?
З вишколом і тд?
автор Майская киска • 28 июня 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
Ви маєте на увазі призов на війну чи на строкову службу?
Я вважаю, що будь-який студент іде вчитися для того, щоб потім працювати за спеціальністю, а той, хто хоче вчитися військовій справі - йде у військові навчальні заклади. Просто у нас в країні вибору нема для тих, хто має хист до інших спеціальностей, не війських.

Диверсификация• 28 июня 2022
У сына военка почти два года онлайн.Учимся в Харькове. В мае приглашали в Чугуев на учения.
автор Майская киска • 28 июня 2022
Ответ дляМеня много
Бо їх зараз призивають в армію
зараз призивають всіх
Наивная Хо• 28 июня 2022
Якби вступав в Україні, то я за кафедру все таки
Їх якщо і призивають, то офіцерами
Теж вибирали вуз з ВК

До речі, однокурсник доньки, студент магістерки, з закінченою ВК, просився добровольцем і його не взяли
Меня много• 28 июня 2022
Ответ дляМайская киска
зараз призивають всіх
Тих, хто ніде не служив і на кафедрі не вчився ще не чіпали, це остання черга
Пэрисхилтонша• 28 июня 2022
Ответ дляМайская киска
Призов на війну
автор Майская киска • 28 июня 2022
Ответ дляНаивная Хо
Тобто, на кафедрі все було очно?
З вишколом і тд?
не знаю, як було, але знаю, що кафедри ніхто не відміняв
автор Майская киска • 28 июня 2022
Ответ дляДиверсификация
приглашали по желанию?
Пэрисхилтонша• 28 июня 2022
Ответ дляНаивная Хо
Їх якщо і призивають, то офіцерами
Теж вибирали вуз з ВК

Вибачте, але мені ці військомати з «не взяли» вже нудять. Хто не піде - не взяли. Але під супермаркетами і сьогодні під мрео повістки виписують. Де логіка в їх діях?
автор Майская киска • 28 июня 2022
Ответ дляМеня много
повістки давали точно, а от що далі - не знаю
МамОмужа• 28 июня 2022
Синові 20. Планували в цьому році военку, не склалося. Думали на цей рік. Тепер взагалі не плануємо. На час війни призову немає, а якщо буде призов потім, тотне в горячих точкпх. А після военної кафедри ти офіуер запасу і мобілізують миттево
Наивная Хо• 28 июня 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
В мене багатьох знайомих не взяли
І що?
Дехто пішов воювати, бо мав блати, і їх взяли, це серйозно
Пишу за близьке оточення

Від чого вас там нудить мені не цікаво