Майская киска• 28 июня 2022
Мамы студентов, отправляете в этом году сыновей на военную кафедру?
Многие родители в замешательстве, не знают, как лучше поступить... Даже посоветоваться не с кем...
Результат:
вже голосів:
30 (58.82%)
нет
21 (41.18%)
поступать на кафедру
МамОмужа• 28 июня 2022
Ответ дляНаивная Хо
Якби вступав в Україні, то я за кафедру все таки
Їх якщо і призивають, то офіцерами
Теж вибирали вуз з ВК
До речі, однокурсник доньки, студент магістерки, з закінченою ВК, просився добровольцем і його не взяли
Їх якщо і призивають, то офіцерами
Теж вибирали вуз з ВК
А офіцери безсмертні?
Пэрисхилтонша• 28 июня 2022
Ответ дляНаивная Хо
В мене багатьох знайомих не взяли
І що?
Дехто пішов воювати, бо мав блати, і їх взяли, це серйозно
Пишу за близьке оточення
Від чого вас там нудить мені не цікаво
І що?
Пишу за близьке оточення
Від чого вас там нудить мені не цікаво
Я ж не до вас із претензією. То так, крик душі
Особливо коли прийшли до мого знайомого додому повістку вручати, а він з раком мозку після двох операцій доживав останні тижні. Ні, ну ви сходіть у військомат. А він за стіни тримається, щоб по заті пройти
Майская киска
• 28 июня 2022
Ответ дляНаивная Хо
В мене багатьох знайомих не взяли
І що?
Пишу за близьке оточення
Від чого вас там нудить мені не цікаво
І що?
Пишу за близьке оточення
Від чого вас там нудить мені не цікаво
я знаю тільки одного, кого не взяли, який хотів - то він з ’діагнозом’ та не гарним минулим. Відмовили йому, а всіх інших добровольців, що були з ним - взяли.
Майская киска
• 28 июня 2022
Ответ дляМамОмужа
Синові 20. Планували в цьому році военку, не склалося. Думали на цей рік. Тепер взагалі не плануємо. На час війни призову немає, а якщо буде призов потім, тотне в горячих точкпх. А після военної кафедри ти офіуер запасу і мобілізують миттево
а хіба там можна вибирати, в якому році хочеш іти? а не всі йдуть після другого курсу?
А точно, що немає призову під час війни? Весняний призов відмінили, а осінній начебто ні.
Наивная Хо• 28 июня 2022
Ответ дляМайская киска
Записали дані і чекають, коли буде потреба у конкретних спеціальностях
Поки що так
Диверсификация• 28 июня 2022
Ответ дляМайская киска
приглашали по желанию?
Пытались собрать студентов по Украине, но никто не поехал. Почти все разъехались. Корпуса военки были разбиты в первый день. Только на полигон, а Чугуеве постоянно прилеты.
МамОмужа• 28 июня 2022
Ответ дляМайская киска
Можна. Военну кафедру можна закінчувати навіть якщо вже працюєш , а не вчишся. Заняття по суботах. 15000 і будь який капрз. Черками
Наивная Хо• 28 июня 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
Так, вони інколи чудять
Теж чула
Але серед мого оточення нікого з під ліжка не діставали, в маганих - ресторанах повно чоловіків, нікого за руки показово не хапають
Теж чула
Пэрисхилтонша• 28 июня 2022
Ответ дляНаивная Хо
Так, вони інколи чудять
Теж чула
У нас постійно. Біля супермаркетів, в парку, сьогодні в мрео приїхали
Наивная Хо• 28 июня 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
О, в мрео теж було)
Ну там перекупи переважно, хочуть вивести їх «бізнес» з тіні ))
Майская киска
• 28 июня 2022
Ответ дляМамОмужа
Не знала. Цікаво. То і на останньому курсі навіть можна вступати?
А що означає ’капрз. Черками’?
Пэрисхилтонша• 28 июня 2022
Ответ дляНаивная Хо
О, в мрео теж було)
Ой да. Особливо мені сподобалась наша рада. Які погані, надиваються на війні, автівки гоняють поки немає розмитнення. Погано це. Все, з 01 лирня знову мито, пдв і все таке. Поразували, скільки грошей пройшло повз
МамОмужа• 28 июня 2022
Ответ дляМайская киска
А що означає ’капрз. Черками’?
15000 і будь який каприз. Черкаси
Майская киска
• 28 июня 2022
Ответ дляДиверсификация
я только слышала, что в первые дни войны студентам предлагали пройти обучение на военных кафедрах. Но не знаю, как планировалось это обучение...
Майская киска
• 28 июня 2022
Ответ дляМамОмужа
15000 і будь який каприз. Черкаси
а ясно, дякую
Наивная Хо• 28 июня 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
Таки пройшло
І еліт класу машини могли все таки розмитнювати без пільг
Пільги мали б діяти тільки до певної ціни і на потреби війська без мита
Ms. Анонимная• 28 июня 2022
Ответ дляНаивная Хо
Їх якщо і призивають, то офіцерами
Теж вибирали вуз з ВК
Їх якщо і призивають, то офіцерами
Теж вибирали вуз з ВК
Влучно зауваження!
Працюю в вузі, рахую хай краще на військовій кафедрі проходять навчання, чим після закінчення ховатися, а коли загребуть, відправлять у лани.
Майская киска
• 28 июня 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Влучно зауваження!
але ж після кафедри 1,5 року строкова служба все одно. І невідомо, які нововведення будуть після війни. Зараз важко прийняти рішення саме через це.
Наивная Хо• 28 июня 2022
Ответ дляМайская киска
Який курс в сина?
Майская киска
• 28 июня 2022
Ответ дляНаивная Хо
Який курс в сина?
нас декілька мам, діти 1-2 курс. Всі думали, що на третьому курсі вже на кафедру не приймають.
Наивная Хо• 28 июня 2022
Ответ дляМайская киска
Тоді шукайте магістерські програми, щоб були гранти, готуйтеся і вступайте в магістратуру за кордон
Щоб без ВК і без війни
Майская киска
• 28 июня 2022
Ответ дляНаивная Хо
Щоб без ВК і без війни
До речі, цікаво, це ж від призову все одно не звільняє хлопця? Бо він є громадянином України і все одно має відслужити до 27 років, не залежно від того, наш чи закордонний вуз він закінчив?
Наивная Хо• 28 июня 2022
Ответ дляМайская киска
Не факт, що він захоче вертатися в Україну
Наивная Хо• 28 июня 2022
Ответ дляМайская киска
Або швидко одружиться і розмножиться)
Щоб не служити )
Ms. Анонимная• 28 июня 2022
Ответ дляМайская киска
поки це немає строкової служби після військової кафедри
Пэрисхилтонша• 28 июня 2022
Ответ дляНаивная Хо
Або швидко одружиться і розмножиться)
Щоб не служити )
Ну багато хто не одружувався, дітей не народжував і не соудив. Про них забули))
Дама_с_коготками• 28 июня 2022
Нет и до этого не планировали.
Смысл? Выйти с той кафедры и ничего не знать, но зато будет звание, а знаний и умений ноль
Майская киска
• 28 июня 2022
Ответ дляНаивная Хо
Або швидко одружиться і розмножиться)
Щоб не служити )
зараз хлопці в основному всі націлені на кар´єру, щоб сім´я могля жити в гарних умовах. Тому не спішать одружуватися, знайомий ось одружився в 35, коли вже купив простору квартиру в мільйоннику і мав пристойне авто
Наивная Хо• 28 июня 2022
Ответ дляМайская киска
Ну то до війни було))