- Путіна не буде на G20, президент Індонезіїї відхилив його
- Турція погодилась на вступ Фінляндії в НАТО
Ответ дляЮлия 0811
Жданов сказав, що путін хоче втягнути у війну побільше країн, розв´язати 3 світову. Поясніть, для чого це йому, з Україною справитись не може, вже весь світ бачить мощь) його армії. Тягатися з Нато йому смислу нема, по озброєнню це небо і земля і думаю він це знає. То для чого?
Це падло скоро здохне. Хоче відчути власну величність. Воно хворе. Іншого пояснення немає.
Nata_liana• 28 июня 2022
Ответ дляМарго 152
Это ничего не изменит.
Олимпиада80• 28 июня 2022
Ответ дляole4kakissa
Для кого они хорошие?
Вот лично у вас, что улучшилось?
Ну... Странные вопросы. Да, не стало враз колбасы по 2.20
malinka.ya• 28 июня 2022
Ответ дляNata_liana
Нет, таки гремит, и вряд ли это гром
В смысле ?
А что это ?
Все паблики написали , что гром и сейчас молния была и сразу гром
А что это ?
Pauderpuff• 28 июня 2022
Ответ дляСчастливый магазинчик
Путина нужно пригласить на эту встречу, но что б он от туда уже не вышел- вот это была бы гарна новинка👍
А я думаю, что он бы и так не приехал, струсил бы
malinka.ya• 28 июня 2022
Ответ дляЮлия 0811
Потому-что видит, что все трусы и хочет лезть дальше.
У него ядерка, ему пофиг
Олимпиада80• 28 июня 2022
Ответ дляirina _d
Эх, нам бы это хуйло дали, мы бы, советчицы, его сиськами до смерти затолкали бы
Много чести. Кастрировать и монтажний пены куда только можно
malinka.ya• 28 июня 2022
Ответ дляirina _d
Фу,к такому дерьму прикасаться.
Курицами морожеными бы забили
Black Umbrella• 28 июня 2022
Ответ дляYN8678
Я надеялась,что Путин умрет по дороге или Зеленский его хоть отлупит)))
В прямом эфире ))) Видео получит миллиардов 5 просмотров на ютубе
З гарних новин, бурятки просять повернути їх чоловіків
Записали колективне відеозвернення.
Я прям здивувалася як це вони наважилися, ще не бачила такого за 4 місяці.
Скоріше би всіх тих вояк розібрали по домах, досить вже на нашій землі горе робити(
А в небі зараз пливе хмаринка, всередині неї наче нло дискотеку влаштувало, страшенно гарно, звідти і гуркіт видно.
Прекрасна в нас країна, скоріше би МИР!
Записали колективне відеозвернення.
Прекрасна в нас країна, скоріше би МИР!
LusyaVerusya• 28 июня 2022
Ответ дляА.настасия
Гром
Довго ми будемо ще природніх явищ лякатися….
В мене все життя за секунду перед очима, зі всіма попращалася. Дочка кричати почала.
Ответ дляМатусік
Записали колективне відеозвернення.
Прекрасна в нас країна, скоріше би МИР!
Записали колективне відеозвернення.
Прекрасна в нас країна, скоріше би МИР!
Скоро комитет матерей подключится, вот увидите а это будет более масштабно
А.настасия• 28 июня 2022
Ответ дляLusyaVerusya
Ох, это точно( я и сама вздрагиваю при резких бабахах... ((