29 июня 2022

Страви, які можна заморозити

У суботу мають приїхати батьки в гості на деякий час, а мені призначили відрядження на завтра і повернуся лише у неділю. Хочеться щось приготувати для них під заморозку або таке, що витримає дві доби в холодильнику. Не хочу щоб вони з довгої дороги ще бігали по магазинах і стояли коло плити

Порадьте якісь не дуже складні перевірені рецепти страв, які після розморозки будуть їстівні
Алeнь 29 июня 2022
Я прям в пакете морожу маринованные бедра с овощами. Достал, в духовку кинул на часик и ужин готов.
Asteroidea 29 июня 2022
В мене завжди для підстраховки в морозилці є зрази, ліниві вареники, сирники, пельмені чи вареники, фаршировані перці та якісь млинці з начинкою.
Zelenkа 29 июня 2022
Голубці
Котлети готові
Asteroidea 29 июня 2022
У моєї подруги чоловік італьянець, дуже смачно готує. Так он він одразу робить 3-4 лазаньї з різними начинками і морозить прямо в тих алюмінієвих формамах, в яких запікав. Потім порізгіває в духовці
автор katya_f 29 июня 2022
Ответ дляAsteroidea
В мене завжди для підстраховки в морозилці є зрази, ліниві вареники, сирники, пельмені чи вареники, фаршировані перці та якісь млинці з начинкою.
а сирники ви морозите сирі чи трішки підсмажені?
а то я ніколи заготовок не робила
Asteroidea 29 июня 2022
Ответ дляkatya_f
а сирники ви морозите сирі чи трішки підсмажені?
а то я ніколи заготовок не робила
Наліпити та заморозити. Якщо товстенькі, то краще запіканки в духовці (не розморожуючи), а якщо тоненькі зліпили, то можна на сковороді
Olga_72 29 июня 2022
Все готовые мясные блюда можно замораживать. Если у вас суперфрост то морозить можете все. От котлеты по киевски готовой, до кабачковой икры.
Блинчики с начинкой, голубцы, перцы фаршированные, фрикадельки. Грибные блюда, плов. Готовите еду, складываете ее в зиппакет и морозите. Лучше не морозить блюда в которых есть картофель. Он меняет свой вкус через 10-15 минут.
Быстрые каллорийные блюда которые можно потом приготовить
Греческий салат с оливками и сыром.
Лапшу с мидиями.
Виктория_1807 29 июня 2022
Ответ дляАлeнь
Я прям в пакете морожу маринованные бедра с овощами. Достал, в духовку кинул на часик и ужин готов.
Шикарная идея
emerald_88 29 июня 2022
Пельменей налепите домашних
автор katya_f 29 июня 2022
Дякую за поради!
Вирішила зробити трохи пельменів, котлет і млинці
Думаю ще бите скло зробити, мама його любить, але сумніваюся чи йому нічого не буде в холодильнику з 2 дні?
ksyuha831 29 июня 2022
Ответ дляkatya_f
Дякую за поради!
Вирішила зробити трохи пельменів, котлет і млинці
Думаю ще бите скло зробити, мама його любить, але сумніваюся чи йому нічого не буде в холодильнику з 2 дні?
Нічого йому не буде за 2 дні, я завжди роблю його багато і дні 4 їмо точно.
автор katya_f 29 июня 2022
Ответ дляksyuha831
Нічого йому не буде за 2 дні, я завжди роблю його багато і дні 4 їмо точно.
Дякую!