ИннусичкаЯ• 29 июня 2022
Ответ дляksusha1155
Всяке буває
Ви цю статтю почитайте,це для тих хто не дотримуєтсья комендантської години,навіщо людей дезінформувати?
ksusha1155• 29 июня 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
При чому к/г до повісток?
ИннусичкаЯ• 29 июня 2022
Ответ дляksusha1155
При чому к/г до повісток?
Прочитайте уважно статтю,нічні клуби і кг,дійсно до чого?кароче це повний чьос,щодо Києва,ніякої інфи ніде нема,тільки на порадниці,з метро виходиш,і оба повістка
ИннусичкаЯ• 29 июня 2022
Я з чоловіком купу блок постів проїхала,передмістя Києва,за містом,ніяких повісток ніхто не вручав.Цікаво чого?
ksusha1155• 29 июня 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Це ви вивчайте ситуацію, штрафи для заповнення бланків повісток, бо вони мають бути заповнені відповідно з печаткою, а вони пусті. Вже тільки лінивий про це не чув.
ИннусичкаЯ• 29 июня 2022
Ответ дляksusha1155
То вручають чи не вручають?
ИннусичкаЯ• 29 июня 2022
Ответ дляksusha1155
Так, звичайно.
Значить вони недісйні без печатки?то про шо мова?
ИннусичкаЯ• 29 июня 2022
Порадниця як завжди існує в якійсь паралельній реальності,після початку війни нічого не змінилось
ksusha1155• 29 июня 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
З печаткою. Дійсні, нажаль, є прогалини в законі. Повістки мають бути заповнені вже вручені призовнику, а зараз піжстава заповнення- штраф. Предявляють документи, з них дані вписують у повістки (бланк з печаткою) і зразк вручають порушнику. Юристи кажуть, що законно, бо порядок оформлення не прописано, лише форма. Тому краще нічого не порушувати.
ИннусичкаЯ• 29 июня 2022
Ответ дляksusha1155
Замітьте,що ви написали-порушнику
ksusha1155• 29 июня 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Замітьте,що ви написали-порушнику
Давайте вже конкретизую- чоловічої статі. Поки що. Бо в клубах не тільки чоловіки танцюють. Порушення виступає підставою для перевірки документів і отримання даних для повістки.
ИннусичкаЯ• 29 июня 2022
Ответ дляksusha1155
То ж не всім,вірно?
ksusha1155• 29 июня 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
То ж не всім,вірно?
Штрафи всім (крім тих в кого є дозвіл), повістки ні.
ИннусичкаЯ• 29 июня 2022
Ответ дляksusha1155
Ну таке,як начитаєшсья тут,прям відлавлюють на вулицях,а пофакту жодного випадку серед знайомих,і знайомих знайомих