alena2408• 29 июня 2022

Освобождение Азовцы

Появились первые фото
Jsolo• 29 июня 2022
Ответ дляAnna27021990
Нет ,это про все ваши.Забыли,как хамили?
Забыли)

Anna27021990• 29 июня 2022
Ответ дляJsolo
Забыли)
Фильтруйте свои ответы и вспоминайте,провокатор.
Jsolo• 29 июня 2022
Ответ дляAnna27021990
А вы умеете аргументировать)
lenchik maha• 29 июня 2022
Ответ дляСудьба_Победа
Да,, увидела между строк.
И я увидела) нас тут по ходу много, кому нужно к окулисту.
Jsolo• 29 июня 2022
Ответ дляlenchik maha
Як знаєте)
Marishanya• 29 июня 2022
Тихенько! Даже в такій позитивній новині, ви ще можете лаятись! Не соромно, дівчата?
Anna27021990• 29 июня 2022
Ответ дляJsolo
А вы умеете аргументировать)
А вы-хамить и провоцировать.

Jsolo• 29 июня 2022
Ответ дляAnna27021990
А вы-хамить и провоцировать.
Аналогично
musilda• 29 июня 2022
Ответ дляЕленkа М.
Дуже хочеться щоб Прокопенко, Калина, Волина теж повернулись з полону. 💛💙
Удалено администрацией...
Anna27021990• 29 июня 2022
Ответ дляmusilda
Удалено администрацией...
Из рашки виднее скоро или нет?Не зря бан врачом,с ним придется дежурить теперь.
Карюшша• 29 июня 2022
Ответ дляsnejs
Важно, чтобы их всех обменяли, а не 95 человек и то большинство из них раненые. Вот когда всех освободят, тогда будете плевать в пику всем кто не верил, а сейчас рано расслабляться
Так, ще рано радіти. Аби не було, як з драмтеатром. Тут всі так раділи, так раділи, коли сказали, що вцілів, і хтось вийшов.
І це було добре, але вийшло так мало, більшість людей лишилися там назавжди. А під ці ж радощі його продовжували бомбити, щоб не змогли дістати виживших (((
Ще дуже багато Азову, інших військових, цивільних людей в полоні у катів. І навіть страшно думати, що ці люди переживають. Скоріше б всі повернулися!
Olenavs• 29 июня 2022
Ответ дляMarishanya
І так в кожній темі ((( сил нема від цього базару-вокзалу....