манька облигация• 29 июня 2022
від піськова пішла жінка. покинула його за зради.. а може і за вбивства людей?
"На тлі постійних зрад прессекретаря , його дружина Тетяна Навка анонсує розрив стосунків..Навка вийшла заміж за Пєскова 2015 року. В Мережі почали з´являтися чутки про розлучення пари нібито через те, що подружжя почало рідко з´являтися на публіці разом. Хоча раніше регулярно це робило. У пари є спільна донька Надія. До речі, перш ніж познайомитися з Пєсковим, Навка часто змінювала чоловіків і не особливо переживала, що забирала їх із родин.Ексспортсменка, до речі, прожила на "ненависному" Росією Заході аж 15 років. А народилася в українському місті Дніпропетровську та була чемпіонкою України серед юніорів з фігурного катання.
У березні 2022 року США та Японія запровадили санкції проти Навки у зв´язку із вторгненням Росії до України. А від червня 2022 року ексспортсменка — під персональними санкціями Євросоюзу.
Kristal2013• 29 июня 2022
То для публики кость бросили, чтобы санкции сняли. Так же как виннер и Усманов, быстро развод оформили.
вона жила за кордоном а тут вигнали в московію.і доцю його лізу теж і синка його..вони нудяться в москві.вони привикли до європейського життя.видно почались скандали.вони ж крім азії і турції безвиїздні.мед кончився а бабла скільки потєряно будинки квартири яхти
вона ж народилась в Дніпрі.не дурна ж -бачить що витворяє її мужиньок.
Масюсяничка• 29 июня 2022
А что ж такое, санкции таки работают? Разведется и будет требовать снятие санкций, а сама дальше будет с этим прусаком
Нани Брегвадзе• 29 июня 2022
Ответ дляманька облигация
Мне тоже хочется так думать.
Масюсяничка• 29 июня 2022
Ответ дляманька облигация
Вы думаете ее беспокоит Украина или Днепр? Та чхать она хотела, деньги ей нужны
МаргаритаЛьвовна• 29 июня 2022
Ответ дляманька облигация
как бы да, украинка. я в фб даже как-то ее фото в венке с лентами видела.
а насчет бачить - это уже вы додумываете) хтозна, шо там в голови
paradise@email.ua• 29 июня 2022
Ответ дляKristal2013
ясно, как Божий день!
Апель-синка• 29 июня 2022
Ответ дляманька облигация
та ладно. 5 лет бачила, а теперь прозрела.
оно еще и на вид как таракан
но это ей не помешало выскочить замуж и родить дочь.
не удивлена, чтоб выскочить из под санкций, еще не так раскорячишься.
Вон в соседней теме мать хочет от родительских прав отказаться, чтобы мужа за границу вывезти...
оно еще и на вид как таракан
а нашо він їй.старий.тільки вусами лоскоче-її треба лоскотати чимось іншим.вона найде молодого в два рази.конєчно стрес у всієї сімейки.вони росію ненавидять.вони не хочуть жити там.вони привикли до Європи.їх видворили і скільки потєряли майна нерухомості.повністю життя у них перевернулось.20 років не жити в росії і тут на тєбе приехали.і я думаю що вона ж не вгашена повністю.розуміє злочини муженька.вона пострадала із за нього.
Апель-синка• 29 июня 2022
Ответ дляманька облигация
она пострадала из-за своей дурости. ради бабла за такого чмоню не каждая пойдёт.
Anna27021990• 29 июня 2022
На Украину ей наплевать.Баблишко,недвижимость-санкции работают.Письков на службе у пуйла уже 22 года,думаете,она не знала,с кем ахается с 2015 года,когда война в Украине началась в 2014.У нее и у самой приличный послужной список бывших.Пусть будут прокляты оба вместе со своими детьми.
Anna27021990• 29 июня 2022
Ответ дляманька облигация
Бедняжка,я сейчас разревусь.Надо срочно ее пожалеть.
Black Umbrella• 29 июня 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Я думаю, що це виключно для зняття санкцій
Так санкции же персональные, что даст развод?
Rikitikitavi_2022• 29 июня 2022
а це не та краля яку він розбестив з 14-ті років чи то була його попередня жінка? просто пєскьов - любитель тінейджерок а може і молодше, по типу Гумбольдт Гумбольдт
NesmeyanaYa• 29 июня 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Не та, мабуть. Навка не набагато молодша за нього
NesmeyanaYa• 29 июня 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Пройде трохи часу. Поплачеться, як він погано з нею поступив. Може й прокатить
Ответ дляманька облигация
не думаю.она сама страшная, похоже на бабу ягу. и накрашенная страшная, ужас. но больше чем она страшная, она корыстная. деньги любит. или вы думаете, что она по любви замуж выходила, ее интересовали его усы или что то ещё. это в придачу, не основное. основное деньги.
Black Umbrella• 29 июня 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Я не думаю что это так работает. Вчера проскакивало, что санкции не снимут, пока идет война и оккупированы территории. То есть снятие санкций зависит от ситуации, а не от того, что кто-то поплачется. И в санкционном списке формулировка не «Жена Писькова», а Навка Татьяна. И пофиг на ее будущий статус разведенки.