Ушла и Пришла• 30 июня 2022
Кто выехал заграницу, изменилось ли к вам отношение ваших близких?
Питання тим, хто виїхав?
Я одна виховую дитину, до останнього залишалась в Україні. Але не витримала і ми виїхали в кінці березня в Європу.
З того часу різко змінилось до нас відношення моїх близьких подруг, які залишилися в Україні(. В мене тепер відчуття провини( Розкажіть як у вас?
Виїзжали ми з Київської області.
ШобВам_КакНам• 30 июня 2022
Ответ дляMs. При теле
Я пощю фотки в своем инстаграме и в ФБ, а не показываю по телеку в новостях
Мои фотки видят в основном мои друзья и родственники, а они наоборот только радуются, тому что у нас все оки доки.
А с теми кто бесится когда тебе хорошо и ты в безопасности лучше и вовсе прекратить отношения, зачем вообще нужны такие люди, завистливые и противные.
Вы в Таллине?
Чики-брык• 30 июня 2022
Ответ дляНа_оба_рот
И детей принести в жертву. Замечательно! Только ВСУ такие жертвы не нужны. Любому настоящему мужчине, воину легче воевать, зная что женщины и дети в безопасности.
У каждого своя жизнь. Своя работа, профессия. Я знаю таких людей. И знаю ’яспасаладетей’, которые живут за счёт другого государства и не хотят работать.
prozerpina123• 30 июня 2022
Ответ дляЧики-брык
Які заздрощі можуть бути до біженців?🤦Багато ’заздрісних клуш’ залишилися в містах, де ведуться бойові дії. З різних причин. Багато працює на підприємствах загальнодержавного значення і мають працювати до останнього, щоб було світло, газ, вугілля, вода. Пока ’незаздрісні клуши’ живуть за рахунок європейських податкоплатників, не хотять працювати). Ось і робіть висновки, чи потрібні людям штучні ’щасливі ’ фото тимчасового перебування у країнах людей, які в житті більше нічого не бачили?)
Ого, як вас зачепило слово заздрощі. Значить, в точку.
А коротку спідницю дівчині зі стрункими ногами можна носити? Чи повинна бути в паранжі і не показувати ніжки, бо в багатьох жінок вони не такі гарні?
Багато біженців сплачували і продовжують сплачувати податки в Україну, які йдуть на зарплату бюджетникам. Це так, для загального розвитку вам.
Ваша отрута сочиться з екрану. Тут і русні не треба, свої ж задавлять
prozerpina123• 30 июня 2022
Ответ дляТебеОноНадось
Любити можна людину, тварину, але не територію
Хто сказав? Ви?
А книгу любити можна? А шоколад? А кросівки?
Чики-брык• 30 июня 2022
Ответ дляprozerpina123
Які заздрощі, до кого? До біженців? Не пишіть дурні! Це нещасні люди, як і ті, хто залишився.
prozerpina123• 30 июня 2022
Ответ дляЧики-брык
Нет, быть в своей стране там, где нет активных боевых действий и помогать ЗСУ
Щоб що?
ТебеОноНадось• 30 июня 2022
Ответ дляprozerpina123
Хто сказав? Ви?
Не можна, може подобатися, бути зручним, або ні
prozerpina123• 30 июня 2022
Ответ дляЧики-брык
Саме так, заздрощі. Інакше неможна пояснити той потік злоби від того, що комусь добре.
prozerpina123• 30 июня 2022
Ответ дляТебеОноНадось
Вам поняття ’патріотизм’ про щось говорить? Хлча, якщо для вас Україна це тільки територія, тожі питань немає
Чики-брык• 30 июня 2022
Ответ дляprozerpina123
Я вже все сказала і вважаю недоречним ПОКИ ЩО показувати свої фото зі штучними посмішками...Це стосується не тільки інших країн, а й своєї. Війна - не підстава для заздрощів, не тіште себе)
prozerpina123• 30 июня 2022
Ответ дляЧики-брык
Так біженці нещасні чи все-таки щасливі на фото?)))
Ненавязчивый синтезатор• 30 июня 2022
Ответ дляАгатаХристя
раздражает только вопросы - как вы там? Но, хоть уже не после каждого прилета
А как надо спрашивать?
prozerpina123• 30 июня 2022
Ответ дляЧики-брык
А чому посмішка обов´язково має бути штучною? Може, досить судити по собі.?
У вас підстава для заздрощів не війна, а те, що хтось посмів бути щасливим. Так що ващі маніпуляції рівня 1 класу залмште србі
ТебеОноНадось• 30 июня 2022
Ответ дляprozerpina123
Ні, мені або подобається десь жити , або ні. А як любити неживий предмет чи навіть не предмет я не уявляю
Ненавязчивый синтезатор• 30 июня 2022
Ответ дляМарика-bf42
Выехал брат мужа с тремя детьми. И никак не может понять почему к ним изменилось наше отношение) Выезжали в страшной тайне, вдруг сглазим. Дней 5 их не было слышно, потому шо ехали. А как только прибыли и обустроились, так и началось каждое утро ’Шо у вас новенького?’ Это в марте. Мы перестали отвечать и что тут началось. ’Мы ж переживаем’ Реально бесят такие люди.
У меня есть родственница, с которой очень тёплые отношения. Но она реально глазливая. Ничего нельзя рассказывать. Сообщаю только постфактум.
prozerpina123• 30 июня 2022
Ответ дляТебеОноНадось
Не уявляєте, як любити, але говорите, що любити неможна. Таке.
ТебеОноНадось• 30 июня 2022
Ответ дляprozerpina123
Любити можна живу особу
prozerpina123• 30 июня 2022
Ответ дляМарика-bf42
Бачу, що недарма вони вам нічого не говорили
НетЕщеНаверное• 30 июня 2022
Помінялось ставлення. Ще й як. Мама і та намікає щоб поверталася з дітьми, бо внуків хоче побачити, нічого що вони її в Україні м’яко кажучи до спини були. Чоловік залишився, по першому свистку в них. Але мама тепер в трубку щоразу голосить, бо як же це я онуків не бачу... Я розумію що зараз важко їм, але мені самій з малими дітьми за кордоном теж ой як важко, і за домівкою, за рідними скучаю. Але навіщо ж так прививати відчуття провини. Он всі вже вертаються, я кажу, а якщо знову стане гірше в нас, мені що знову збиратися? тільки почали облаштовуватися... Сестра залишилася, випалила мені, ти мене кидаєш з батьками? нічого що діти в неї виїхали за кордон самі, бо дорослі. Кажу вибач, але твої діти в Європі, а чого своїх не можу завести, відповідь убила - ну багато ж дітей залишилося і нічого, буде зовсім погано поїдеш.... Тепер розмовляємо через зуби... Хоча я ліки через інтернет заказую батькам, чоловік купує і завозить, але все не так, не сидю кілком, щоб всім було добре.
Vitalinka1987• 30 июня 2022
Так, змінилося ставлення однієї з подруг, вона зі мною практично перестала спілкуватися. Для мене це дуже дивно. З іншою, яка теж виїхала, навпаки стали спілкуватися більше.
Матрёна• 30 июня 2022
Тільки сумую дуже, а так ні. В дівчат були вагомі причини залишитись, як і в мене поїхати, і зараз залишитись
Плакулька• 30 июня 2022
Ответ дляБаба на горошине
Мы уехали жить в польшу за 4 месяца до войны. И вот я общалась со знакомой и ей очень плохо удавалось нормальное общение, прям сквозила ненависть что-ли. В Украине мы иногда встречались и они с мужем любители похвастаться достатком, закидывали колкости в наш адрес. Но это друзья моего мужа и я не хотела создавать конфликт своим ответом. Мой муж добрый и воспринимал это как просто ’та то они ляпают языком’. И тут такое, мы выехали и война. В конце она сказала: ну я рада за вас. По тону это было больше похоже на - я рада за тебя, сука
Забейте. Я очень рада за вашу семью, что сделали такой верный шаг. Пусть у вас все сложится только на отлично
У кого такое было• 30 июня 2022
Ответ дляБрюлик в стразах
Може, ці люди, котрих ви не розумієте, просто люблять Україну по-справжньому, а у вас це в базових налаштуваннях не прошито?
Може ви не будете робити такі зухвалі висновки про людину, яку не знаєте, на підставі своїх власних міркувань? Я зробила для країни, продовжую робити більше, ніж кожен з них. Можливо, навіть більше, ніж ви.
Я повинна любити країну, але не повинна любити владу, так зрозуміло?
Можу ширше розвинути свою думку, але навряд чи ви загалом зрозумієте, про що я.
Оскорбляю всячески• 30 июня 2022
В основном меня не интересуют кто выехал, извините, но меня не интересуют их проблемы, где погулятт и где бесплатный стоматолог. Проблемы у нас и обсужления разные. Я выгркьаю злесь, а патриотическое нытье в Канаде, Франции и Польши меня раздражает, и зачем мне такие стрессы?
Мира всем• 30 июня 2022
Ответ дляМаманя
Такий брєд. Ніхто нічиє місце не займає. І ви точно не можете визначити хто і що займає.
Одним словом злість і заздрість
Тут не соглашусь. Никого не осуждаю, кто бежал от войны, независимо от региона, доходов, прилететь может куда и когда угодно. Это очень страшно. Но. Но есть люди, скажем очень наглые и падкие на халяву, как говорится абы урвать. Живу заграницей (выехала давно, за много лет до войны) и мест для беженцев реально не хватает , то есть условно в спортзале койко место найдётся, но вот дом,квартира, комната кто первый того и тапки. И эти первые как раз люди с хорошим достатком, приехавшие на хороших машинах. Да что говорить, в нашем городе люди сами собрали гуманитарку, продукты, вещи, бытовую химию, игрушки, первые приехали люди на авто(большинство, подавляющее большинство очень дорогие авто) выгребли все самое лучшее, согласна, что организация плохая, но это делали все обычные люди, за свои деньги без какого опыта в этом деле и никто такого не ожидал. Потом начали приходить пешком или приезжать люди на автобусах и остались просто объедки. Я все понимаю, но если у тебя есть такое авто, то ты явно не последний хрен доедешь, есть люди которые просто с рюкзаком приехали или условно с запасными трусами в лучшем случае, которым реально нужнее. И не надо что авто это единственная ценность, хорошо видно одежду, сумки, очки, я сама иногда покупаю брендовые вещи и понимаю стоимость этих вещей, условно можно очки на местном паблике барахолке продать за 50-100 евро(чтоб улетели) и купить обычные, но с хорошей линзой за 20. Туда же сумки и т.д. И такого много. Война это ужасно, всех очень жалко, но иногда надо понимать, что не надо хапать если это на шару, если ты сам себя можешь прокормить и ты это нагребешь, то кому то, возможно который реально нуждается этого не достанется
Баба на горошине• 30 июня 2022
Ответ дляПлакулька
Спасибо вам большое от всего сердца! И вам желаю добра и счастья)
Атаманша• 30 июня 2022
Ответ дляprozerpina123
Ой, представляю картину - летят ракеты, бомбят военные объекты, а ты такая - нет, я патриотка, буду сидеть дома и детей не вывезу! И сидят в подвалах, дети на холодном полу спят
Mrs.Ochmonek• 30 июня 2022
Ответ дляМаманя
Чому воно мало змінитись?
І якщо змінилось би мене б ці люди абсолютно не хвилювали.
Це така дикість і невіглавство осуждати людей в країні у яких йде війна, ужас просто.
В Україні в мене є бізнес, веду його онлайн, плачу зарплати і податки.
У Франції я живу в спокої і тишині, працюю мої діти в спокої, мій чоловік теж спокійний за нас, не сходить з розуму переживаючи чи придетить нам щось на годову.
Ми отримуємо допомогу біля 1200 є цих грошей з головою хватає на їжу, багато вдається зекономити, за економлені я купила декілька пар взуття, тактичних рукавиць хлопцям на фронт. За час війни задонатила близько 70 тис грн, Передала купу ковдр, подушок, білизни для потребуючих в Україні.
Тут допомогла цілій купі людей.
Хто мені суддя? Неадекватний родич який не в стані з ненавісттю і заздрісттю споавитись?
Мало того я цілком можу оплатити собі житло і відмовитись від виплат, але в житті цього не зроблю по відношенні до франц держави
Тут допомогла цілій купі людей.
особливо сподобався останній абзац
Маманя• 30 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
особливо сподобався останній абзац
Дякуювам.
Для мене відверто приємний шок що в людей це викликає захоплення