манька облигация• 01 июля 2022

що нас чекає в найближчі місяці? яке життя у нас буде? тільки не пишіть про голод

про голодовку та замьорзнєм не пишіть.не ведусь на це
prosto_aisha• 01 июля 2022
Ответ дляevgeniiya
Так высший же лучше, чем первый, нет?
Я про муку
Так. Але при цукровому діабеті, хліб звичайний піднімає дуже цукор, хліб з білого борошна дуже. Раніше продавали хліб для діабетиків, зараз не має. Самі пекли. Так і борошно першого гатунку не має. Я ж кажу є хвороби різні в людей, для яких є дефіцит. Адже від цього залежить стан здоров´я.

prosto_aisha• 01 июля 2022
Ответ дляevgeniiya
Я вот честно не понимаю этого ажиотажа именно с гречкой. Не дай Бог, но если голод, то можно и пшеничку, и перловку есть. И они спокойно лежат на полках. Почему именно гречка?
При діабеті. Гречка як ліки. Інші крупи ні, підвищує сильно цукор. А інсулін отримати коли війна не так просто( особливо в окупації важко). Його видають дозовано. Може не вистачити якщо їсти все підряд..
gejly• 01 июля 2022
Ответ дляIsa Dora
Думаю как то так....

Читаю астролога и таролога они сходяться +- в такой версии.
Странный договорная, типа договорились о том что отдадим, а за это всыпем? Не кажется ли такой вариант договора абсурдным?
sobacura• 01 июля 2022
Ответ дляКузякин
Это мои любимые макароны.
Дайте ссылку, пожалуйста, где купили.
https://lutsk.prom.ua/ua/c2887309-syry-bakaleya-ko... тут брала. У нас у Форі по 48 грн за пачку. То я накупила багато)) + взяла ще каву, кетчуп, макову начинку і шоколадний крем. То економія таки вийшла.
Екатерина27• 01 июля 2022
Ответ дляgejly
Ещё вам задам вопрос, ничего странным вам не показалось?
gejly• 01 июля 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
так стоп, давайте без истерик, это то что я лично думаю и вижу в перспективе, я четко на вопрос автора автору ответила, если будет по другому хуже или лучше я приму любой вариант развития
Сейчас пекло на линии фронта, а не на нет как вы написали
Кузякин• 01 июля 2022
Ответ дляsobacura
Спасибо!

Mariya Prokhorova• 01 июля 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Згодна з вами , ці ж тварі назначили референдум черговий в Херсоні на 11 вересня ! Сподіваюсь ЗСУ пожене москалів з Півдня до восені
sobacura• 01 июля 2022
Ответ дляIsa Dora
Думаю как то так....

А як ми 8 років прожили без промишленності донбасу?
Мішк@• 01 июля 2022
Ответ дляIsa Dora
Думаю как то так....

Вы знаете, я верю в нашу победу. Но иногда вот эти тупые мысли, о том, что уже все договорено, меня посещают. Что вот так будут уходить из херсонской, запорожской областей. Останутся в дон и луг. Сначала думала, что это я сама додумалась. А теперь уже кажется, что это кем-то навеяно
Mariya Prokhorova• 01 июля 2022
Ответ дляprosto_aisha
Необхідно тільки борошно 1сорт, вищий сорт так є повно. Сіль тільки йодована. Гречки в магазині взагалі немає.
Для вашого здоров‘я, борошно вищого сорту краще !
ok1904• 01 июля 2022
Ответ дляNatalia505
З початку війни, ще тяжкувато але я вчуся.))
молодець
Mariya Prokhorova• 01 июля 2022
Ответ дляevgeniiya
І я , мені картопля краще )
Але нутріціологи радять каші
prosto_aisha• 01 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Ні. Як раз для здоров´я треба перший сорт.
Є хвороби які не можна їсти все підряд
Rikitikitavi_2022• 01 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
так точно
mar_mar• 01 июля 2022
Ответ дляprosto_aisha
Борошно 1сорт, гречка, йодована сіль
Ви знаєте, я хліб печу то перший сорт і до війни в одному магазині тільки бачила, це не був поширений в продажу сорт борошна. Чи можливо ви маєте на увазі цільнозернове? А сіль і гречка є.
ok1904• 01 июля 2022
Ответ дляАнна-8d3a
Да. Им только Путин даст звонок и начнётся. Страшно даже думать что будет
А чого пуйло у Вас з великої літери, наші так не пишуть це Ви тему по вкид по Одесі робили?
liuba• 01 июля 2022
Ответ дляNatalia505
Це жесть. В нас вся лікарня біжить, лікарі верещать, всіх женуть, пацієнти біжать, хто на прийом прийшов. Немає такого. на власні очи бачила.
Ходила к стоматологу. Если начали работу, не прекращают
gejly• 01 июля 2022
Ответ дляЕкатерина27
По мне он весь странный,
Вас смутил подъем промышленности Донбасса?

Rikitikitavi_2022• 01 июля 2022
Ответ дляgejly
я не буду спорить, на нет я имела ввиду, что уменьшаются их русские хотелки с каждым днем
ok1904• 01 июля 2022
Ответ дляmar_mar
Першиц сорт до війни в сезон можна було купити в Сільпо. Я дуже обоадувалася, що став зя´лятися на полицях, зараз лиш вищий сорт є.
Надіюся з новим урожаєм знову з´явиться
prosto_aisha• 01 июля 2022
Ответ дляmar_mar
До війни був перший сорт, в різних тм. Я вперше за ці місяці війни знайшла 1сорт. І то тільки одного виробника.
А на початку війни взагалі жах був з продуктами.
Mariya Prokhorova• 01 июля 2022
Ответ дляprosto_aisha
Є хвороби які не можна їсти все підряд
Ні , вищий !!!! А для здоров“я , взагалі, краще органік муку купувати !
mar_mar• 01 июля 2022
Ответ дляprosto_aisha
Ну на початку війни так, в нас в Сільпо взагалі бідося була, але вже значно асортимент виріс, от того самого борошна різні види є і різні виробники.
natapril• 01 июля 2022
Ответ дляNatalia505
Mariya Prokhorova• 01 июля 2022
Ответ дляliuba
Дійсно ! Ото треш , поки тревога , то і анестезія закінчится (
От , тварі рашисткі , щоб ви зуби лікували все своє життя
Екатерина27• 01 июля 2022
Ответ дляgejly
По мне он весь странный,
Меня смутил сухопутный коридор в Приднестровье. Особенно после фраз, что Николаев, Херсон, Запорожье отобьют. Я как-бы хорошо знаю карту Украины
Mariya Prokhorova• 01 июля 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Ну з приводу фінов та шведів , зменшились !
А без нас вони не могут ( горіти їм в пеклі
Mariya Prokhorova• 01 июля 2022
Ответ дляЕкатерина27
О , добрий вечір , ви тут як тут зі своїм песімизмом (
Екатерина27• 01 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Удалено администрацией...