Доброго вечора. Дівчата , допоможіть будь ласка. Шукаю однокімнатну квартиру на Академмістечку . На олх одні ріелтори! Це якийсь капец...немає зайвих грошей платити ще ріелторам . Може ви здаєте або знаєте хто здає ? Допоможіть будь ласка. Підходить тільки Академмістечко . Я вже неділі три шукаю і одні ріелтори😰
наКоблучках• 01 июля 2022
Пропонується в оренду відмінна 1кімн.квартира- євродвушка, повн.укомплектована в новому будинку, 3 хв.пішки до м.Академмістечко, 4 спальних місця, власник.
58 кв.м. 20кв.м. кімната, 16 кв.м. кухня і т.д.
В разі зацікавленності, повний опис і фото на вайбер.
конт. тел.власника 0682264046 + Viber
наКоблучках• 01 июля 2022
Сдается просторная та светлая 1 комнатна квартира, 12/24, площадью 54/20/16м2. h-2.75.
Квартира полностью укомплектована мебелью и техникой: стиральная машина, кондиционер, холодильник, ввар. поверхность, духовка, эл.чайник, 2 плазми, 2х спальная кровать, розкладной диван, большая гардеробная. Индивидуальные счетчики на отопление, воду, свет.
Дом находится в 3 мин. от м.Академгородок. Дом с подземным паркингом. В подъезде консьерж, домофон, камери видеонаблюдения. В доме аптека, отделение ’Ощадбанка’, 2 продуктовых магазина. Рядом магазины ’NOVUS’, ’Велмарт’, ТРЦ’ACADEM CITY’, Розвитая транспортная инфрастуктура.
Без посредников.Без комиссии.
Дополнительная информация и фото за тел.(068)2264046.Хозяин.
Без посредников.Без комиссии.
Сестрица Алёнушка• 01 июля 2022
Автор, я з Вами згодна. Сдавала 2 свої квартири, вперше самостійно,без ріелтора, і категорично не працювала з ріелторами зі сторони шукаючих житло. Я відмовилася від послуг ріелтора тільки з цих причин- війна. Договір заключала. Сдала не бистро.Ціни не високі,повний фарш в обох квартирах. У Вайбері є группа, там більшість тільки власники сдають. Тисячі квартир.
Ответ дляСестрица Алёнушка
А можна якось в цю групу? Як туди попасти ?
Сестрица Алёнушка• 01 июля 2022
Ответ дляMolly17
Зараз подивлюся. По моєму Вам вище на Телеграм дали посилання. Це воно. Я зараз гляну.
Ответ дляСестрица Алёнушка
Дякую! А то це якийсь треш ....звоню кажу ви власник ? Так каже , а потім дивлюся у нього повно обьяв з квартирами ....ще й брешуть. І за три неділі ні одної обьяви без ріелтора
Сестрица Алёнушка• 01 июля 2022
Так те посилання в Телеграм каналі вірне- вище і ще є одна група, але вона платна і там менше повідомлень. Аренда Киев Аренда Київ.
Сестрица Алёнушка• 01 июля 2022
Ответ дляMolly17
А до мене одні брокери телефонували, тіпа їх клієнти хочуть подивитися. А при просмотрі- люди всі думали,що це мій брокер, а я стою очима кліпаю....
Сестрица Алёнушка• 01 июля 2022
Ответ дляMolly17
А платне це теж в телеграмі ?
Да це за розміщення платять в цій групі. Ви нічого не платите. Не турбуйтеся.
Петя-петушок• 01 июля 2022
Дівчата, а де в Києві можна дешево зберігати речі? Негабаритні
Може кімнату хто може дати в оренду недорого, чи що можна придумати?
Сестрица Алёнушка• 01 июля 2022
Ответ дляMolly17
А то я вже заплачу . Це в телеграммі чи в вайбері чи в фейсбуці платне за оголошення? Де мені шукати?
Ні. Вам нічого не треба платити. Я Вам вище написала де шукати, назву групи і дівчина Вам ще вище назву написала. Ви не запутуйте себе.
Сестрица Алёнушка• 01 июля 2022
Ответ дляПетя-петушок
Гараж або бокс арендувати. На ХШ 19 а є місця -приміщення для аренди під зберігання речей. В Мега Сіті є такі приміщення спеціальні.
Сестрица Алёнушка• 01 июля 2022
Ответ дляMolly17
Дякую
Я сама з Києва, народилася і живу тут , але вимушена з´їхати з дитиною зі своєї квартири. Ніколи б немогла подумати, що так тяжко в своєму місті знайти квартиру
Співчуваю((( Нажаль життя не завжди до нас лояльне(((
Сестрица Алёнушка• 01 июля 2022
Ответ дляMolly17
Дякую
Справа в чоловікові? Чи в родичах?(
Петя-петушок• 01 июля 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Дякую, колись дивилася було не дуже дешево, спробую ще, може стало дешевше