Згідно з статтею 58 Конституції України «закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом´якшують або скасовують відповідальність особи. Ніхто не може відповідати за діяння, які на час їх вчинення не визнавалися законом як правопорушення.
Коли я дуже давно обирала професію, я свідомо обрала ту, що не пов´язана з військовим обов´язком. Чому тепер я раптом за бажанням якогось діяча маю стати військовозобов´язаною? Ну для тих, хто зараз обирає професію - ок. Це буде їх свідомий вибір.
Хіба це конституційно?
SHASTIE LUBIT TISHINY• 02 июля 2022
Ответ дляWomAnn
Вы без образования тоже?
У меня во экономическое, учëт и аудит
Fotografkiev• 02 июля 2022
Ответ длясоняшка
Та тут специальность вообще никому ваша не важна, вы же можете не работать по ней. я думаю вот начнется 4-я, 5-я волны мобилизации и уже будут без разбору забирать. Не верю я в добровольный призыв. Нам до войны тоже говорили шашлычки жарить.
Я это называю геноцид изнутри.
Те кто шашлычки собирался жарите поди не воюет.
Кошевого недавно видела - в экран не влазит и рассказывает, что он не умеет воевать, поэтому не воюет. А женщины не военных профессий умеют что ли?
PlushkinaP• 02 июля 2022
Ответ дляPieceOfcake
Тобто, манікюрниця, швея, масажист, безробітні і тд, - це вже у нас не жінка? Їх гендерна рівність не стосується? Так виходить по цьому законопроекту?
Я взагалі не дуже розумію. Чомусь тоді у всьому світі у спорті, наприклад, є окремо жіночі змагання та чоловічі. Чомусь жінки не грають з чоловіками у футбол, не змагаються у боксі і т. д. Навіть у шахматах є чоловічі та жіночі турніри.
Ответ дляPieceOfcake
Так, знову ж таки, де у нас рівність? Те, що половина жінок по, рандомно включеним до списку професіям, стає зобов’язаною, це ще далеко не рівність. Люди, до чого тут аргумент про гендерну рівність? На кого він розрахований? На альтернативних? Тобто, по цій логіці перукар, вчитель, майстер тату, масажист- це не жінка? Досить вже з нас робити ідіотів. Аргументи якаізраілі і ми все равни взагалі не витримують ніякої критики. Потрібно знищити кваліфікованих, освічених жінок? Ось в це скоріше повірю.
Нехай навіть не знищити, то «перекваліфікувати» освічених жінок та жінок з досвідом, гарними професійними навиками у різноробочі або чорноробочі.
Ответ дляPieceOfcake
Людство веде війни тисячі років вже! Війни завжди розв’язують чоловіки! Бо це їх справа, Але українська влада вирішила змінити хід історії. До справжньої гендерної рівності ми не дотягуємо ні по яких показниках, але для обмежених зійде і такий аргумент!
Согласна с Вами!
Ответ дляPieceOfcake
Психіка і гормональна система різні. Це перш за все. Так, чоловіки, хлопчики - з Марсу. Жінки - з Венери. Це не просто для слівця. Чоловіки починають війни, і не жінкам їх вести. Вже зовсім треба бути примітивним, щоб це не розуміти…Ті дівчатка, в кого тестостерону багато і так, самі підуть на війну, бо по іншому не можуть, а те, зо зараз нам нав’язують. Так це, навіть, не рівність, а просто курям на сміх. Жінка - цей статус не залежить від отриманої професії. Чи приймуть закон, щоб і це скасувать?
Яскравий приклад - авіація. Просто поцікавтесь, який шлях потрібно пройти жінці, щоб стати пілотом в Україні. Зжеруть, якщо вона зі звичайної сім‘ї. Впевнена, що ті самі чоловіки, що волали про «не жіночі» спеціальності, про те, що жінки інші фізіолоігчно та психічно, про те, що чоловіку за ту саму роботу потрібно платити більше, бо він «кормилец», наразі голосніше за всіх волатимуть за рівність. Та вже волають. Почитата один форум, там ледь не половина чоловіків за те, щоб жінок не просто ставити на облік, а відправляти на передову.
Ответ дляPieceOfcake
Дівчата, хтось може мені пояснити, чому взагалі зайшла мова про гендерну рівність? В чому рівність, якщо прикрившись, жалюгідним списком професій, які нібито потрібні армії як ресурс, нас вирішили поставити на облік… всі байки про гендерну рівність - це очезамилювання…Тобто, якби я отримала іншу спеціальність- то жінкою б не була би? А численні манікюрщиці, майстри тату, блогерки і швачки - не жінки к нас вже? Вони окремим пунктом? До чого тут про рівність?
Якась дуже вибіркова «рівність», угу, взагалі за ідіотів нас тримають.
Ответ дляNear Mear
Равных прав не бывает без равных обязанностей.
В Украине равных прав у женщин и мужчин в целом никогда и не было, разве что в отдельных, индивидуальных случаях. Зато декларировать равные права пытаются на каждом углу, особенно, сейчас, когда появилась возможность запрячь женщин по-полной.
от цікаво. Я не могла би піти у військові за фізичними своїми характеристиками. Ок. У 50+, я, жінка, раптом стала нашій країні підходити у якості солдата, раптом можу їздити на 3-х місячні навчання у поля. Військові отримали за ці роки повно пільг, гарні зарплати і т.д. (порівнянно зі мною, так шикували) дослужилися до звань, гарних пенсій у 45 років, а тепер служити без звань, без пільг на старість років повинна я?
Ответ дляhelga2014
Так тут и до этого закона не возмущались, даже, наоборот))) дружно кричали - всех мужиков на фронт!
Чтобы обеспечить одного солдата на фронте, нужно чтобы в нашей стране на него работали человек 20 в тылу! А работы у нас нет, реально нет и не предвидится, пока война. Поэтому, нужно выпускать мужчин за границу на работу.
Но, нашему гениальному правительству это дойдёт только тогда, когда начнутся голодные бунты и будут убивать за еду
Им и тогда будет пофигу. Введут продуктовые карточки (кстати, все помнят законодательные интциативы по этому вопросу перед войной?), остальное - проблемы индейцев.