ЯниЯ• 03 июля 2022
Які є варіанти позбавитись міжбровки окрім ботоксу?
Мені 35.
Боюся панічно таких уколів. У знайомих хто коле ботокс, дуже сильні зморшки під очима.
Косметолог сказала що це компенсація. І це не просто слова, а бачу живий приклад і не один.
Даю собі 2 місяці на спроби подолати її іншим шляхом, а як ні то з вересня колю.
Кому що допомогло? Фейсфітнес? Тейпи?
Буду вдячна за відгуки про ботокс і ксяомін.
Дякую щиро
Ms. Iphone• 03 июля 2022
Меняйте косметолога
В 35 нет волшебной палочки
Но есть грамотный специалист.
В 35 нет волшебной палочки
Но есть грамотный специалист.
ЯниЯ
• 03 июля 2022
Ответ длянеДоПриличий
да\.постоянно самомассаж и тейпы- мне 48
Ось таке можна прибрати?
Вона (міжбровка) при різних освітленнях по різному, при деяких іі видно, при деяких ні.
Дехто каже «в тебе там нічого не видно»
Але бісить всеодно.
Дехто каже «в тебе там нічого не видно»
Але бісить всеодно.
Ручки-Крючки• 03 июля 2022
Ответ дляЯниЯ
Ось таке можна прибрати?
Дехто каже «в тебе там нічого не видно»
Але бісить всеодно.
Дехто каже «в тебе там нічого не видно»
Але бісить всеодно.
Да у вас там нет ничего) просто не напрягайте лоб.
неДоПриличий• 03 июля 2022
Ответ дляЯниЯ
Ось таке можна прибрати?
Дехто каже «в тебе там нічого не видно»
Але бісить всеодно.
Дехто каже «в тебе там нічого не видно»
Але бісить всеодно.
тю,у вас нет практически ничего. Приостановить точно можно
ЯниЯ
• 03 июля 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Не хмурьтесь, контролируйте мимику.
Спеціально не хмурюся.
Це непомітно коли читаю, або сонце сліпить.
До речі від такого насуплення повноцінного я себе відучила. Залишився трохи ніби гіпертонус м‘язів.
Деколи бачу себе я телефон як камеру включаю і бачу що насуплена. А насправді просто зосереджено читала.
Ручки-Крючки• 03 июля 2022
Ответ дляЯниЯ
Спеціально не хмурюся.
Не будет у вас от ботокса никаких морщин под глазами. Вам его мало нужно. Я колола лоб, пол глазами все как было, так и осталось.
ЯниЯ
• 03 июля 2022
Ответ длянеДоПриличий
А які массажі ви робите?
Руками?
Самі чи у косметолога?
Руками?
Самі чи у косметолога?
ЯниЯ
• 03 июля 2022
Ответ дляРучки-Крючки
27 років дівчині.
Є ще одна, ще гірше бо ій 35
Таких зморщок під очима навіть моя мама в 55 немає
Є ще одна, ще гірше бо ій 35
Попижёновна• 03 июля 2022
Ответ дляЯниЯ
27 років дівчині.
Є ще одна, ще гірше бо ій 35
А може це генетика?
ЯниЯ
• 03 июля 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Можно челку густую сделать)
Ой, це не мій варіант.
Не пасує мені. Хоча лоб високий і навіть тут мені радили що з моім чолом треба чолку, але я не люблю))
Ручки-Крючки• 03 июля 2022
Ответ дляЯниЯ
27 років дівчині.
Є ще одна, ще гірше бо ій 35
Тут нужно четко знать, что было ДО. Может так и было
ЯниЯ
• 03 июля 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Може..
Просто збіг, що в кого гладенький лоб в того отаке під очима.
КонФФетОшка• 03 июля 2022
Мені 33, я не боюсь уколів, але вважаю, що мені ще зарано починати робити ін’єкції . Ви знаєте, що якщо регулярно колоти певну область, то через деяку кількість років ботокс уже не візьме її ? Ніколи не бачили, як Маша Єфросиніна розповідала, чому вона весь час з чолкою? Тому що рано почала колоти ботокс і зараз він уже не діє на неї .
По темі - все дуже просто, я пишу в ютубі - гимнастика для лица, випадає море відео, займайтеся і не лінуйтеся 😉
Морская свинка• 03 июля 2022
Ответ дляЯниЯ
27 років дівчині.
Є ще одна, ще гірше бо ій 35
Генетика + контраст між гладеньким лобом і звичайними зморшками під очима. Яка ще компенсація?
Ответ дляКонФФетОшка
Вот я тоже этого боюсь, и чёлку сделала уже
бювет_в_обед• 03 июля 2022
Первый вариант можно только межбровку сделать. Там совсем чуть чуть. Никак не повлияет на другие мышцы. И Вы отучитесь хмуриться за 4-5 месяцев
И вариант два это уплотнить кожу кремом с ретинолом. Вы пользуетесь?
ЯниЯ
• 03 июля 2022
Ответ длябювет_в_обед
Ні, але шкіра в мене і так товста і жирна.
А крем з ретинолом брала з айхерб і він мені не сподобався, напевно треба від косметолога на розпив брати
бювет_в_обед• 03 июля 2022
Ответ дляЯниЯ
У меня от обаджи
И пилинг biorepill очень хорош
неДоПриличий• 03 июля 2022
Ответ дляЯниЯ
А які массажі ви робите?
Руками?
Самі чи у косметолога?
Руками?
Самі чи у косметолога?
Сама, перелопатилла кучу информации,смотрю блогеров . Самое главное это делать его регулярно как чистить зубы,но мы ж все ленивые )))
Анонимба• 03 июля 2022
Ответ дляЯниЯ
27 років дівчині.
Є ще одна, ще гірше бо ій 35
В мене в 25 такі ж були. І зараз в 38 не змінилися.
Вам і лоб і міжбрівку треба. Одне без іншого не колеться. Я колю всі три зони. Лише ботокс. Пробувала ксяомін- на місяць вистачило. Ботокса на 7.
Морская свинка• 03 июля 2022
Ответ дляАнонимба
А яку третю зону колете?
Анонимба• 03 июля 2022
Ответ дляМорская свинка
А яку третю зону колете?
Гусячі лапки та під очима. У мене такі ж зморшки як на фото у дівчини 27 років. А от гусячі з´явилися десь рік тому. Міжбрівку це перша зона, яку ботокс відпускає раніше. Потім очі. Лоб довше всього тримається
ДА да да• 03 июля 2022
Ответ дляЯниЯ
27 років дівчині.
Є ще одна, ще гірше бо ій 35
Так она улыбается,при улыбке у многих морщинки,у кого то под глазами,у кого то в уголках глаз
Морская свинка• 03 июля 2022
Ответ дляАнонимба
Дякую за відповідь. Ось думаю вперше йти колоти і думаю навколо очей ботокс чи мєзо. Я в цьому ще ципля😅 скажіть, а є якийсь дискомфорт після ботоксу? Міміка зберігається хоч якась чи вже брови здивовано не підведешь взагалі?
Анонимба• 03 июля 2022
Ответ дляМорская свинка
Зберігається міміка. Якщо плануєте якісь уходові процедури- то спочатку їх, а потім уже ботокс. Абсолютно ніякого дискомфорту. Процедура займає до 10 хвилин.. Я проходиладила електротоки курс, плазмоліфтінг, сезон. І лише потім ботокс, на підготовлену шкіру. А от якщо я робила в цьому році місяць назад- я робила ботокс і колода полімолочну кислоту в одну процедуру. Так можна. Це різні зони, і різні слої шкіри. Ви для ботокс виберіть спеціаліста перевірено. Бо є такі що неправильно дозу розраховують, не розуміють товщину шкіри. У мене дуже жирна та полотна шкіра, я вже цим навчина