манька облигация• 03 июля 2022

Лукашенко нападе на Україну. Рахунок пішов на дні, - Каспаров

"Білорусь нападе на Україну". З таким твердженням виступив російський опозиціонер та політемігрант, чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров
Про це політик заявив у себе в ТГ-каналі ввечері у суботу, 2 липня 2022 року.

Допис Каспарова під назвою "Білорусь нападе на Україну" з´явився після останніх заяв самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка на тему взаємин з Україною та країнами Заходу.

"Лукашенко активізувався й став загрожувати за методичкою Кремля. Невизнаний президент Білорусі заявив, що "приціл" вже наведено на командні пункти ворожих країн, які загрожують Мінську. Також Лукашенко додав, що кілька днів тому українська сторона спробувала завдати ракетних ударів по республіці, але всі ракети були перехоплені. Швидше за все, це все мовиться вустами Кремля, а не самим Лукашенком, бо всі ми знаємо, що він просто відіграє роль маріонетки у великій грі Путіна", - зазначив Гаррі Каспаров.

На його думку, "рахунок пішов на дні".

"Зараз же рахунок пішов на дні, бо мова (Лукашенка - ред.) змінилася з нейтральної на агресивну, хоч Олександр Лукашенко і заявляє, що "Мінськ не хоче воювати з Києвом", але це більше схоже на "не хоче, але не лишають вибору". Все робиться під приводом захисту від вторгнення з боку Польщі, але це така сама дурість, як і знамените "визволення" (України росіянами - ред.), де насправді ніхто не зустрічав з короваєм і квітами", - наголосив Каспаров.
чаревна• 03 июля 2022
Каспаров это тот, что в шашки играет)))
Так он так разбирается в военном деле, как я в шахматах.

Ми разом• 03 июля 2022
nenatasha• 03 июля 2022
та хай вже, ми вже зачекалися
kanni• 03 июля 2022
Пожалуйста, пусть меня кто-то разбудит и это все окажется просто страшным сном
NesmeyanaYa• 03 июля 2022
Якщо не помиляюсь, то перед війною він казав шо путя не нападе, бо це безумство.
ToriN-iKA• 03 июля 2022
Тоже мне, авторитет в политике.
Линда• 03 июля 2022
В шахматы он лихо играет, как человек-гавно.
Его прогнозы может и правдивые, если учесть развитость логики.

котик88• 03 июля 2022
Ответ длячаревна
Каспаров это тот, что в шашки играет)))
Он вообще-то шахматист)
ЛЮБА• 03 июля 2022
Я смотрю у автора сегодня прям день вдохновения ! Тема на теме, и одна лучше другой!
чаревна• 03 июля 2022
Ответ длякотик88
Он вообще-то шахматист)
Я специально так написала
Oksuchakr• 03 июля 2022
Зараз всі кажуть, що хочуть. Якщо все слухати можна з глузду з´їхати
Буко• 03 июля 2022
Ответ длячаревна
Каспаров это тот, что в шашки играет)))
Играть ’в шашки’ это значит иметь аналитический мозг.
Julia 2020• 03 июля 2022
Лукашенко обвинил Украину в попытке нанести удар по военным объектам в Беларуси. Он приказал „взять под прицел“ столицы противников Минска

https://rus.delfi.ee/statja/120030014/lukashenko-o...
автор манька облигация • 03 июля 2022
’У нас давно в союзі Білорусі й Росії єдина армія’, - Лукашенко
3 липня, 2022 неділя
18:06..В межах союзної держави Росії та Білорусі створена й діє ’єдина армія’
Про це сьогодні, 3 липня 2022 року, заявив білоруський самопроголошений президент Олександр Лукашенко під час виступу перед своїми прибічниками на меморіальному комплексі ’Курган Слави’, що неподалік від Мінська. Стенограму його виступу оприлюдинила інформаційна агенція БЕЛТА.

’І взагалі ті, хто нам дорікають, ви що не знали, що у нас найтісніший союз з Російською Федерацією? З державою, з якою ми будуємо єдину, потужну, незалежну державу - Союзну державу. Де в союзі два незалежні народи. Ми йдемо, як по тонкому льоду, і цей досвід вперше у світі. Ми повинні показати іншим цей приклад’, - зазначив Лукашенко.

Єдність мід РФ та РБ, за його словами, розповсюджується передусім на збройні сили обох країн.

’І що вони не знали, що у нас створено вже давно в союзі Білорусі та Росії єдине угруповання збройних сил. Фактично єдина армія. Ви ж це все знали, те у чому нам сьогодні дорікаєте? Ми були і будемо разом із братньою Росією’, - наголосив Олександр Лукашенко.
Вера• 03 июля 2022
Ответ длякотик88
Он вообще-то шахматист)
Еще и оппозиционер
чаревна• 03 июля 2022
Ответ дляJulia 2020

Он уже про Узбекистан написал, что влияние запада
🤡 ’Узбекистан почали качати, іноземці приклали свою руку’, - самопроголошений лукашенко каркає за методичкою путіна

💬’А що сталося вчора? Каракалпакська республіка, близько половини Узбекистану, ось вона піднялася? Та ні! Узбекистан почали гойдати. Там дуже складна ситуація. І Центральна Азія виявилася, як і ми, між двома вогнями. З одного боку - європейці, американці, а з іншого боку - Китай, який дуже допомагає Центральній Азії...’ - вирішив роз´яснити всім ситуацію самопроголошений лукашенка, який точно знає, ’звідки готувався напад’.
Юльчик4444• 03 июля 2022
Украина как классная квартира, с красивым видом и соседом вором и алкоголиком. Как бы классно не было в квартире но с таким соседом жизни не будет ....
AHetfield• 03 июля 2022
Цікаво, а чому в це так багато хто не вірить? Ви адепти луки, які його в 2020-му тут захищали?
zybok07• 03 июля 2022
Автор , жалоба и в бан.

Julia 2020• 03 июля 2022
Ответ длячаревна

у советчицы нет своей службы разведки,в отличии от президентов
Судьба_Победа• 03 июля 2022
Ответ дляманька облигация
3 липня, 2022 неділя

А что он ещё должен был сказать? Или что вы ожидали услышать?
Такое.
Буко• 03 июля 2022
Меня няпрягло, что в начале ’военной операции’ Путин говорил, что мы мирное население не трогаем, только военные объекты..и бомбили все подряд..
А сейчас он даже не скрывая сказал - мы продвигаемся, все идёт по плану, не быстро, потому что не хотим потерь среди своих военных.
Про наше мирное население даже не обманывает уже, будто нас нет.
Значит будет всё ещё жёстче..
автор манька облигация • 03 июля 2022
Удалено администрацией...
Crazy lady• 03 июля 2022
Тут и без предсказаний ясно что уже всё готово для наступления....
автор манька облигация • 03 июля 2022
Ответ дляzybok07
Автор , жалоба и в бан.
та мені ти бани до одного місця ваші.впєрєд і с песнями
котик88• 03 июля 2022
Ответ дляВера
Еще и оппозиционер
А еще отец дочери актрисы Марины Нееловой, которую он не признал.
Судьба_Победа• 03 июля 2022
Ответ дляБуко
Значит будет всё ещё жёстче..
Вы его ещё слушаете?
Isa Dora• 03 июля 2022
И что?

Жданов и Гаюн сказал на данный момент угрозы нет.
автор манька облигация • 03 июля 2022
по каспарову-ніби він не лох мужик розумний але я не читала прогнози його раніше!!!
Ми разом• 03 июля 2022
Ответ дляЛЮБА
Так выходной же