Завели британця, йому зараз 8 місяців і він почав активно рватись на вулицю (бо в приватному будинку), біля хвоста є жирна себорея (ветеринар сказав через гормони), мявкає постійно біля дверей, як тільки не спить)
Хотілось би, щоб у нього було потомство і такі ж гарні кошенята, як він, але не знаю взагалі коли змогла б таким зайнятись і як це все робиться.
Чи варто каструвати? Чи перестане він хотіти на вулицю? бо поки в мені здається, що він за характером такий, що всюди хоче всунути ніс)
Якщо робили кастрацію, то чи не пожалкували?
Персонаж Аноним• 03 июля 2022
Ответ дляdiana69radchuk
Будуть радувати своїх господарів, як мій мене радує🥰
На улицах сейчас сотни тысяч породистых животных! БЕЗДОМНЫХ! Зачем плодить еще?!
Ответ дляАдюла
Автор, а сколько вашему котику? Мы нашего тоже к операции готовим,нащему почти 8,,вакцинировались и на следующие выходные ждём нашего айботита
8,5 місяців) прививки ще в лютому зробила)
Це їздили до ветеринара проконсультуватись, то можна в любий момент звернутись і каструвати
Асталависта бэйби• 03 июля 2022
Ответ дляdiana69radchuk
У мене британець короткошерсний з окрасом срібляста шиншила, про яких безпородних ви кажете?)) На них ціни від 5 до 10 тисяч гривень)
У вас кіт з документами? Допущений до розведення?
А сморід від лотка вас не турбує?
Я собі навіть не уявляю як кота не кастрата можна в будинку тримати.
А сморід від лотка вас не турбує?
Стетоскопуло• 03 июля 2022
Британці дуже небезпечні під розведення, багато генетичних аномалій, потім кошенята інваліди(((
Ответ дляАсталависта бэйби
А сморід від лотка вас не турбує?
Та вже з розведенням питання закрите
А смороду прям сильного нема, мочу деревний наповнювач нормально поглинає, а інше відразу прибираємо
Вже вирішила, що каструємо)
Ответ дляdiana69radchuk
Узи сердца и кровь не назначили?
Я такая перепуганная котомать,что даже вету своему боюсь кота доверить🤣,узи сделала для собсьвенеого спокойствия,все заводчики рекомендовали
Теодор Бастард• 03 июля 2022
Ответ дляАдюла
Узи сердца и кровь не назначили?
УЗИ эти нужны только для того, чтобы понимать, нет ли проблем с сердцем, переживет ли кот наркоз. НО. Даже если по УЗИ все в норме, и наркоз ок - вы все равно подписываете бумагу о том, что ежели он сдохнет на операционном столе - то претензий к вету вы иметь не будете. Без такой подписи кота не возьмут на операцию. Посему... УЗИ перед кастрацией совершенно бессмысленная трата бабок
Ми спочатку не кастрували, втікав з дому, гуляв, пропадав тижнями, повертався напівживий, відкачували, через це стали постійними клієнтами ветеринарної клініки, ветеринар порадив каструвати. Так і зробили. Став спокійним, лінивим, трохи набрав у вазі. Але прожив довго і щасливо, цілих 20 років!
Ответ дляАдюла
Узи сердца и кровь не назначили?
Ну ми ще остаточно не домовлялись, що прям приїдемо, бо треба тоді записатись) але попередньо нічого такого не казали)
Ответ дляТеодор Бастард
Нк,у меня сфинкс,им узи надо делать раз в год и без операций. Так что я для саоего успокоения его сделала. Вет мой друг,тоже бухтел на фиг оно надо,но я пошла и сделала
Ответ дляtayna11
Я його ловлю, якщо він тільки побачив відкриті двері🤣
Але мабуть кастрація це таки наш варіант, щоб всі були спокійніші)
Асталависта бэйби• 03 июля 2022
Ответ дляdiana69radchuk
Та вже з розведенням питання закрите
Вже вирішила, що каструємо)
Смороду немає, бо ще видно не всі гормони в нього ввімкнулися і не мітить поки нічого вам.
Бо в мене певний час жив не кастрований кіт. Хворий був і не можна було операцію робити, то в квартиру зайти не можна було, так воняло. Хоча я мила лоток після кожного попісу як була вдома