Сосиска_Втесте• сегодня в 09:28
У вас тоже так ставят оценки
До пятницы было 12 оценок, сегодня утром 48
МЕСТО_Встречи• сегодня в 09:44
Ответ дляMs. Искренность
По типу написал итоговую на 8, значит не знает на 10 - текущие меньше в расчет берут
Ні, це протягом року. Але зараз семестрова з 3-х складових, які виставили 10, 10, 10 і підсумкова(семестрова) 9.
Наприклад, з іншого предмету 4 складові 7, 7 , 9 і 11, семестрова 9. Тут згодна, бо дві останні контрольні наплутав і погано написав. Тобто оцінки були різні.
Карма хамелеона• сегодня в 09:45
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я вам пишу нет, так не должно быть, идти разбираться
По-моєму, ви не зрозуміли.
Дівчина Гілмор• сегодня в 09:45
Ого, тобто оцінки ставляться не по факту, а за певний проміжок часу? А що вчитель памятає персонально кожного учня і за декілька днів після може згадати хто і на що відповідав?
А може бути, що вчитель когось з дітей недолюблює і спеціально занизить оцінки?
Сусановна• сегодня в 09:45
У доньки майже по всім предметам ставлять день в деоь або на наступний. А математику всі оцінки в кінці семестра. Це нова вчителька так ставить.
У доньки зараз стоять 9,11,9,11 це за контрольні, текучка всі 10.
За семестр під питанням 9 чи 10.
Сказала не паритись дитині. Якщо чесно на 10 вона не знає. Ну буде одна 9 за семестр (інші 10-11). Нормально. Це 6 клас.
Для мене важливіше буде на канікулах пояснити теми з математики які не зрозуміла (пропорції, і переведення % в звичайний дріб)). А оцінка то таке, суб´єктивне поняття.
За семестр під питанням 9 чи 10.
Карма хамелеона• сегодня в 09:46
Ответ дляСосиска_Втесте
Они называются діагностичні и проводят их некоторые каждую неделю
Я знаю, я відповідала на інше.
Сусановна• сегодня в 09:46
Ответ дляПацелуйнитуда
Реально оценивать и планировать будущее дает только количество средств на дальнейшее обучение. Если средств хватает, вы учитесь в Йеле с любыми оценками. Не хватает - поступаете, куда недобор. Или идете работать.
Кто вам такое сказал?
В большинсиве хороших европейских вузов деньги не помогут. Нет знаний - до свидания.
Впораюсь зі всим• сегодня в 09:46
Ответ дляЛуноходик_Ик
Нет, просто учителя не ставят оценки директор вечно ругается так нельзя , но сейчас в стране мать анархия в школе тоже самое
Прям страшно, если вы действительно учитель)
Їжак в панчохах• сегодня в 09:47
Ответ дляЛуноходик_Ик
Потому что нам сказали закрыть семестр, что бы родители на последний неделе смогли опровергнуть оценки если нужно, это закон такой ваше право!
А как, интересно, эти родители будут опровергать оценки? Бегать со всеми учителями выяснять, откуда взялись 5,6,7, если ничего такого ребенок не получал в четверти? Родителям работать не нужно? Если ставите оценки ’от фонаря’, то уж нормальные рисуйте.
Карма хамелеона• сегодня в 09:47
Ответ дляПацелуйнитуда
Дивні у вас уявлення про освіту. Дитина, яка не опанувала шкільну програму, скільки б не було грошей у батьків, в Йєлі програму не потягне.
МЕСТО_Встречи• сегодня в 09:48
Ответ дляКарма хамелеона
Дійсно дебільно якось. У класної не питали?
Виставили вчора, світиться як оцінки за сьогоднішній день. Тільки побачила, бо одразу просто з´явилася 9 в табелі, подумала, що порахували якусь тематичну як 8. Тоді середня було б 9
Карма хамелеона• сегодня в 09:48
Ответ дляДівчина Гілмор
Вчитель по-старому оцінки пише в блокнот, а потім, коли є час, переносить в систему.
Дівчина Гілмор• сегодня в 09:49
Ответ дляКарма хамелеона
А, ясно тоді
Пацелуйнитуда• сегодня в 09:50
Ответ дляКарма хамелеона
Уже потянул и закончил, работает. В школе учился плохо и средне.
Карма хамелеона• сегодня в 09:50
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Але ж тематична б вплинула і на групи результатів, а не лише на семестрову
Сусановна• сегодня в 09:51
Ответ дляДівчина Гілмор
Буває і таке. Але можна оскаржити. Хоча тоді потрібно буде довести що реально знає краще.
Донці англічанка знижувала через те, що донька її виправляла і відстоювала свою правду на уроках.
Але після того, як попросили незалежно оцінити знання - перестала. Не додюблює, але на оцінки вже не впливає.
Карма хамелеона• сегодня в 09:51
Ответ дляПацелуйнитуда
Йєль?:)
А був би розумним, отримав би грант і закінчив
Карма хамелеона• сегодня в 09:52
Ответ дляИз Кукуева я
Оцінки то ніщо, головне знання.
Ви праві. Але зазвичай оцінки як раз і відповідають рівню знань.
МЕСТО_Встречи• сегодня в 09:53
Ответ дляКарма хамелеона
Я ще трохи не в´їхала, як вони рахують. 5 клас зараз, це перший раз, поки сиджу, дивлюсь.
Рву и мечу• сегодня в 09:57
Ответ дляКарма хамелеона
ви знаєте - не завжди
є один предмет у дитини, на яекому вчитель робить ЩОУРОКУ ’лєтучкі’. Швидка робота - там ключові є як знання, так і швидкість.
І якщо дитина знає, але їй вкрайц критично мати час на ’зібратися’, то за таку роботу вона отримує 2-3-4 бали. З максимальних12
Люблю Украину• сегодня в 10:23
У нас разные учителя по разному выставляют оценки.
У некоторых все очень четко и понятно. Прошел день - есть оценка с пояснением за что (типа: контрольная, самостоятельная, проверка тетради, работа на уроке, зачёт по такой то теме).
А есть уникумы, которые в последнюю неделю декабря лепят кучу оценок начиная с сентября.
Вообще не понятно за что двойки и десятки.
Рубаю олівлє• сегодня в 10:27
Ответ дляЛуноходик_Ик
Быстро в школу к директору или своему классному, мы можем в ручную исправлять электронный журнал, мне то что выводит система я исправляю, моей дочке тоже фиг знает что делают, она учится в другой школе, я там не работаю, тоже буду выяснять
А вообще эти оценки на что-то влияют или просто приниципиально?
Ms. Искренность• сегодня в 10:31
Ответ дляСосиска_Втесте
А если текущие 4, а кр 10, то знает на 10?
Подумают, что списал, поставят 7. И почему 10? Вашему же ребенку на 8 поставили, а среднее между 8 и 10.
младокошкина• сегодня в 10:34
Так само, протягом семестру стоять нормальні оцінки, потом хренась за 2 дні до кінця семестру наліпять купу оцінок, як правило, поганих. Чому їх не ставити протягом семестру. Нащо ставити лише хороші оцвнки. І вже нічого не виправити. Чи то написати контрольну семестрову на 9 і отримати чомусь дві оцінки за зошит погані. При тому, що зошит не здавали. І чому дві? І тематична вже 7. Відповідно семестрова 8. Хоча по звіту малює середній бал 9.4. Ну якась хрень. Є предмети, по яким жодної оцінки за семестр. Потім у п´ятницю купа оцінок і семестрові. Бінго! Добре, хоч це не основні предмети і отримала дитина по 10.
Карма хамелеона• сегодня в 12:04
Ответ дляРву и мечу
ви знаєте - не завжди
Так, бувають виключення, тому й написала зазвичай. Більшість вчителів перевіряє знання в середньому темпі.
Карма хамелеона• сегодня в 12:05
Ответ дляРубаю олівлє
Це впливає на мотивацію, на формування нормальної реакції дитини на несправедливість в її бік. А в плані навчання і вступу в Україні - ні на що не впливає
Рубаю олівлє• сегодня в 12:56
Ответ дляКарма хамелеона
Поняла. Теперь понятно почему в Украине школа только стресс дает и дети не хотят учиться. Теперь зауважала европейские методики, хотя раньше не очень довольна была