ZhukOlena• 04 июля 2022

Кирило Буданов щось знає? Про переломний серпень і закінчення війни в наступному

І закінчення війни в наступному році.
Жули-ули• 04 июля 2022
Це ж розвідка
Ну щось явно знає)
Елена1265• 04 июля 2022
Он знает так же, как и Арестович про переломный момент в марте и окончание войны через две-три недели
semenkovahka• 04 июля 2022
Ответ дляЕлена1265
100%! Ніхто нічого не знає, окрім ’избранных’... А вони точно нічого не скажуть ’простим смертним’.
Конфет04ка• 04 июля 2022
Все они шось знают. Только город за городом теряем.
Лиса Порш• 04 июля 2022
Скорей бы, надоели эти обещания!
Сегодня узнала что от ракеты погиб коллега с семьей, молодой пацан, были дома мирно спали...у меня шок... относительно мирный регион, то в дом подруги ракета влетела в апреле, теперь это , просто шок.
Проклятые рашисты
ok1904• 04 июля 2022
Спочатку переломним моментом мав бути травень, потім червень, потім липень, тепер серпень. Спочатку писали, що кінець листопада все закінчиться, потім до НГ, тепер про 2023, алеив 2023 12 місяців(!). Ніхто нічого не знає. В тауому режимі рашка може воювати спокійно ще рік. англійська чм амер розвідка прогнозує, а англійці фирчать зараз на американців, що ті тягнуть із зброєю, що зброї мало і т.д
Svetlana-7070• 04 июля 2022
Поки все що вони знають, відбувається з точністю навпаки.
Femyda• 04 июля 2022
У наступному році? Коли саме не кажуть?
mariya59• 04 июля 2022
Удалено администрацией...
Alinka_15• 04 июля 2022
Ответ дляok1904
Залишилось згадати Арестовича з 35 роком.... Нострадамуси блін у владі.
ok1904• 04 июля 2022
Ответ дляmariya59
Удалено администрацией...
По старим квітневим слухам Джонсон хотів ще в червні в контрнаступ. американці не підтримали його план.
ok1904• 04 июля 2022
Ответ дляAlinka_15
У Арестовича інша функція: управління массами. Коли заспокоїти, коли застерегти.

Англ.адмірал Нельсон казав: ніхто не знає результату війни, коли вона починається, ніколи війна не зпкінчувалася так як хотів нападник
mariya59• 04 июля 2022
Ответ дляok1904
Ну, в любом случае, Байден и Джонсон это будут решать между собой... Возможно термин ’закончить войну до конца года’ - одно из их последних решений...
У Зеленского есть реалистичный план, который может изменить ход войны уже в этом году - Джонсон
Джонсон считает, что Украина может освободить временно оккупированные Россией территории до конца года.
https://www.unian.net/politics/voyna-v-ukraine-u-z...
Екатерина27• 04 июля 2022
Как Байден с Джонсоном решат так и будет. Он нашего командования вообще ничего на зависит.
ok1904• 04 июля 2022
Ответ дляmariya59
А раніше Байден говорив те саме.

Але то все балачки, стрисувати лінію оборони треба українцям
Kolibri_18• 04 июля 2022
Ответ дляЕкатерина27
ой, аякже. давали нам максимум пару тижнів
але вже більше 4 місяців Україна тримається.
так що не треба ля-ля про наше командування! майстерність ЗСУ вже вразила всіх, і від неї ой немало залежить!
Еленнн• 04 июля 2022
Ответ дляmariya59
ну ..., рік назад Зеленський ще недавно говорив, що вони не здали б Крим в 14, померли б, а не здали... (От погано, коли пам’ять хороша..)https://www.radiosvoboda.org/a/news-zelenskyi-krym...
Екатерина27• 04 июля 2022
Ответ дляKolibri_18
Я о том, что решение заканчивать войну или нет, принимать будет не Украина
ok1904• 04 июля 2022
Ответ дляЕленнн
Тоді Меркель домовлялася, її руки в укр.крові по лікті. Ердоган ще тоді пропонував військову допомогу Україні
Olga Zelenyak• 04 июля 2022
Откуда? Он не астролог и в таро не разбирается
ok1904• 04 июля 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
Kolibri_18• 04 июля 2022
Ответ дляЕкатерина27
Україна.
тьотя, а вас недарма агентом кремля називають
mariya59• 04 июля 2022
Ответ дляKolibri_18
Україна.
Называйте как хотите, но да - последнее решение остаётся отнюдь не за Украиной - новости иногда полезно читать.)
Николь1986• 04 июля 2022
Ответ дляЕлена1265
Сорвали с уст слово в слово Все они что-то да знают! А мы, как придурки, ищем утешение в их словах и надежду. Никто ничегошеньки не знает!!!
Irina-5d24• 04 июля 2022
Ответ дляok1904
А я вчора читала нові правила для біженців у Франції. Тут дали прихисток на 6 міс. Але зараз написано так: ’що у зв´язку і з тим, що війна переходить у затяжну стадію, треба розраховувати на перебування біженців у країні до літа 2023 року’ Отак. Ну і нові правила з пепеселення та оплати, не суттєво.
Kolibri_18• 04 июля 2022
Ответ дляmariya59
а шо в новинах? і Байден, і інші урядовці США неодноразово давали заяви, що критерії Перемоги буде вирішувати саме Україна. ви не ті новини читаєте?
оцю блювотину ’Зеленький - маріонетка заходу’ - то рос смі тиражує посилено, суспільство в рашастані за ці переконання тримається, як за останню соломинку у виправданні дій кремля.

комплекс ’молодшого брата’ треба викорінювати в собі!
Finetouch• 04 июля 2022
Эти нострадамусы уже заколебали
silma• 04 июля 2022
А мне кажется, нашему руководству тоже выгодно затягивание войны - идет международная финансовая помощь и не особо контролируется, куда идут средства, а после войны скорее всего будет контроль целевого использования, да и для вступления в ЕС нужно будет принимать неприятные для себя меры, а так можно войной прикрываться.
Nat-li• 04 июля 2022
Ответ дляЕкатерина27
Так когда там драники нападут? Уже дата точно определилась, что знающие передают?
ALenushka505• 04 июля 2022
Ответ дляЖули-ули
Це ж розвідка
Ну щось явно знає)
Такий самий знавець як арестович