Ёшки_Матрёшки• 04 июля 2022
Ви все розповідаєте чоловіку?
Замічаю що абсолютно все розповідаю йому, навіть про що думаю. А він мені нічього, ну майже нічього, на всі мої питання, або не знаю, нічього, все норм.
Ёшки_Матрёшки
• 04 июля 2022
Ответ дляПенять на зеркало
значит, у него есть фея
Ох я вас умаляю, ми разом уже 12 років, і він всі ці роки як закрита книжка, ніби і привикла, але...
Ламзак_сдутый• 04 июля 2022
Ответ дляПенять на зеркало
значит, у него есть фея
Значит он не болтливая баба
Аристократка-тунеядка• 04 июля 2022
почти все, кроме каких-то личных чужих секретов.
он мне тоже все рассказывает. ну или почти все)))
Ёшки_Матрёшки
• 04 июля 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Значит он не болтливая баба
Прочитав би ваш комент чоловік. Сказав би читай, що тобі умні люди пишуть
Пенять на зеркало• 04 июля 2022
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Удалено администрацией...
Пенять на зеркало• 04 июля 2022
Ответ дляЁшки_Матрёшки
а телефон свой тоже от вас ныкает?
Ёшки_Матрёшки
• 04 июля 2022
Ответ дляПенять на зеркало
Удалено администрацией...
Не дивіться такі фільми. Вони на вас погано впливають
Улучшанский-Ухудшанский• 04 июля 2022
Мій так спілкується коли морально втомлений. Може місяць, два так мовчати, потім з нього як вивалиться про колег, про проблеми на роботі, про родичів що його достають, ще про щось. Я його послухаю, пива разом попьем, сексом зайнялися - і всьо, на декілька місяців нормальна людина. Правда, все одно говорить він набагато меньше за мене. Втомлюється від розмов.
Ёшки_Матрёшки
• 04 июля 2022
Ответ дляКоролева спама
Все, але ж можна набрєхать
А точніше приукрасить)
СМСница• 04 июля 2022
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ой у мене щось схоже...просто він більш замкнений...не відкривається як я... нічого страшного...
Королева спама• 04 июля 2022
Ответ дляЁшки_Матрёшки
А точніше приукрасить)
Це називається прибрєхать?