Vlada-Maria• 04 июля 2022
Ответ дляSanechko
Мирного нам неба
саме так, +10000000000000000000, але мирним воно буде для нас тільки в разі нашої перемоги, іншого виходу у нас. українців, нема. Це якщо хочемо жити на своїй землі людьми
Ответ дляnitka83
Вот я тоже думала, могла ли Украина, народ предотвратить войну? Думаю, да. Если б выбрали на оба срока воров типа Бойко и Медведчука. Тогда имели бы Беларусь 2. Начала бы рашка войну? Почему то уверена, что да. На Польшу и Прибалтику, пошел бы великий собиратель земель. Воевали б с нашей земли нашими бойцами. Эта недострана много лет копила оружие, покупала у ЕС высокоточную военную технику чтобы что??? Однозначно для нападения. Думаю, при любых раскладах и действиях власти, раися развязала бы у нас войну. Только сейчас нам хотя бы не стыдно, мы за свою землю воюем, а не за золотой унитаз путьки
Ой, аналитики:)
Пошел быс нашей земли на страны НАТО? Перестаньте.
Vlada-Maria• 04 июля 2022
Ответ длядраконовна
Удалено администрацией...
Адміни казали жалітись. Але як на мене, то просто не треба було нульовикам знову відкривати сюди доступ. На початку війни робили моніторинг, скидували тут... більше третини було з раші... зараз, судячи по їх активності, знову те саме
драконовна• 04 июля 2022
Ответ дляnitka83
Та, читала. Про Николаев, думаю, все знают. Постоянно кого то ловят. И в городе, и в Баштанке разбитой, и в Сногиревке оккупированной...надеюсь, своими 30 серебренниками нажрутся до отвала. Смерть всех наших солдатиков, убитых спящими по наводке этих недолюдей, на них и их потомках...твари, что еще сказать
это русский дух.....от него всегда таким зловонием, подлостью и скотством несет, что мама не горюй...
Ответ дляNikaVesna
Ой, аналитики:)
Перестану когда закончится война. Тогда и посмотрим. Тут куча аналитиков писали, что в Украине не будет войны. Сама идея нападения на Украину, где половина этнических русских и куча граждан эрэфии немыслима, абсурдна и кощунственна. А если нападет на Польшу и Литву, вы уверены, что Нато сразу же вмешается??? Я уже нет. Я больше на Великобританию надеюсь, которая не в Нато.
Ответ дляVlada-Maria
У вас погана і брехлива пам’ять, пані NikaVesna, котра так встидливо злилась і заблокувала мене у своїх постах))) або просто плутаєте мене з кимось))) Бо я ніколи не хаяла тих, хто виїхав, це раз. А ті слова, які ви мені приписуєте, ви вже брехали зі свого іншого акку в одній із тем, я читала це... ак вын там був... Арні чи армі... щось подібне
Удалено администрацией...
драконовна• 04 июля 2022
Ответ дляnitka83
Самое страшное, что как было овно, так и осталось...и живут же в подвалах, с разбитыми окнами, без нормальной воды в кране и все туда же
хрен бы с ними, с окнами, но это быдляцкое стадо абсолютно и чудовищно бесправно и тупо, вот где ужас
арина-ветерок• 04 июля 2022
А вы слышали , что лукашенко говорил, мол все бывшие республики СССР смогут сохранить суверенитет, только объединившись с рашей. То есть, нападать планируют на всех.
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
kristi_ana• 04 июля 2022
Ответ дляRubiii
А у нас даже если и будет подписан минск-3, то это всё-равно отложенная война, которая через год-три начнётся снова
Они не остановятся и никто на них повлиять не может почему-то
Вот именно, никто не может повлиять. Или может не хотят...
Ответ дляnitka83
Великобитания в НАТО
Ответ дляVlada-Maria
нікого не чіпала, рашаботи і рузькомірні фарисеї-акакаяразнічніки самі вчепились зграєю, як блохи))) що дуже показово, значить, хрінові діла у рашки
Ой, мене теж так радують ці істерики «давайте стол пєрєговорав», «мірний дагавор», «нада дагаваріваться», зразу виникає питання, а шо сталося? Чому знов це все масовано просувається?
Ответ дляnitka83
Удалено администрацией...
Carrie Bradshaw-Preston• 04 июля 2022
Ответ дляmamarama
Рашка развалится.
Коли з України від´їде ще 7,5 млн., як вже від´їхало, а інші, що залишаться, або загинуть на фронті (чоловіки), або у зруйнованих будинках (цивільне населення)... і залишившимся на руїнах дітям, жінкам, людям похилого віку і тд., зраненим і скаліченим чоловікам, не сталим до військових справ, - коротше, тим, хто виживе у війні і не загнеться з голодухи або з холоду взимку, - їм усім буде до розвалу рашки на той момент глибоко абсолютно пофіг... бо на той момент життя під рашкою не буде вже здаватись таким жахіттям на фоні того, що буде навкруги... Тому, якщо рашка не розвалюється у найближчий час, то у її розвалі для людей України, немає ніякого сенсу... Жити бомжом на попелищі з думкою ’вау, рашка розвалилась’ і тут же ’витрезвлятись’ пронизливим болем розуміння, що у тебе загинув чоловік, старша дитина, мати, усі три твої брати - рідний і двоюрідні, близька подруга зі всією своєю сім´єю, з 20 колег таких що вижили лише семеро, батько отримав інвалідність і не обходить себе, а молодша дитина на підгрунті стресу і жахів втратила повноту розуму, - це шлях до масового самогубства, бо люди просто не зможуть всього цього витримувати...
...чи всі сліпі і не бачать, що ми до того апокаліпсису повільно і ціленаправлено наближуємось?..
...і що робити... і про щось домовлятись час втрачено, і зброю складати піздно, бо тоді дійсно нас не залишиться... І давайте вже визнаємо, що нас просто використали: і рашка, і інші країни... Рашка на нас відточила свою військову міць - потренувалась, розім´ялась, ми для них стали ’лакмусовим папірцем’ для їх власного розуміння, на кого їм лізти, на на кого - зась... А інші країни за наш рахунок ’протестували’ рашку на міць, зрозумівши, в чому вони - загроза, а в чому - чмошники... ну і послабили її... теж за наш рахунок...
І ось припускаємо... уявляємо, що рашка таки розвалилась... То що... у цьому буде наша перемога? Ні, така перемога, такою ціною особисто мені непотрібна...
nabludatel• 04 июля 2022
Ответ дляDianaS
Бо нам почали давати зброю. І ми стали добряче піджарювать русню.
Ответ для0208mariia
Схерали мы должны проводить выборы на оккупированной территории и схерали будет кто-то рассказывать независимому государству где и когда проводить выборы?? У нас выборы происходят по законодательству Украины, а не по желанию непойми кого
это Минск-2 вообще-то
арина-ветерок• 04 июля 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
До Ви маєте на увазі, пишучи про інші країни? Що якби вони не допомогали війна б швидко закінчилась? Чи що?Але чим би вона закінчилась ви думали? Ви ю хотіли , щоб нас беззбройних швиденько винищили, чи що? Нам що легче б стало, як щоб всю країну захопили і стерли з мапи світу?
Carrie Bradshaw-Preston• 04 июля 2022
Ответ дляVlada-Maria
Для того, щоб жити на своїй землі гірстоці людей, мільйони людей повинні полягти? Таку ціну якось важко виправдати... (((