My Business• 04 июля 2022

Що повинно статись, щоб війна закінчилась?

Oksana-Kids• 04 июля 2022
Ответ дляAmalpi
У них все ужасно, а они гордятся, им виднее, хочу что б и мы гордились, а мы вечно недовольные.
россиянам нужно не гордится, а сгорать от стыда что их страна нападает на соседей, убивает мирных жителей и разрушает города. Они должны просить у всех прощения за то, что голосовали за своего фюрера.
Мішк@• 04 июля 2022
Ответ дляЮ_льчик
С какого перепугу ей распадаться?
Все империи распадаются, абсолютно. С того перепугу, что распалась их же русская империя, с того перепугу, что распался СССР. Прокляты на все поколения, поэтому никогда им не стать великими, никогда. Всегда как только будет казаться, что вот оно счастье, будут падать и вдребезги. Потом снова подыматься и проходить все по кругу. До тех пор пока эта больная нация не раскаится в своих зверствах. Тоесть никогда
голик82• 04 июля 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Так, на жаль, мозок, що розкладається - це характерна риса повальної більшості... Навіть, ті, що донедавна були свої - кримчани та лднр, - і ті нас знищити мріють...
В нас теж такі є, які рахують, що не треба було совєтске відкидувати, вулиці переіменовувати, пам´ятники зносити, і ващє рускі фільми по телевізору мають йти і по радіо руска музика, а тут все українське, значит так нам і надо було.
sobacura• 05 июля 2022
Ответ длячир
Удалено администрацией...
Тобто кацапи просили провести вибори? Яке відношення кацапи мають до наших територій, щоб щось просити? Ви що пишете?
Ю_льчик• 05 июля 2022
Ответ дляМішк@
Боюсь я до этого не доживу
Vika-N• 05 июля 2022
Ответ дляSo_so
Это очень сложный вопрос, так как основным мотивом это войны не является экономическая выгода и она длится 400 лет.
Поэтому глобально - только распад рос фед.
Почему вы так решили? Я считаю, что как раз экономическая выгода, в первую очередь личная. Это война за ресурсы, передел территорий, амбиции и сферы влияния
Vika-N• 05 июля 2022
Ответ длячир
Удалено администрацией...
А вы считаете, что это норм вариант? Они бы такими выборами что угодно могли бы забрать. Я фигею от здешнего контингента
Oksana-Kids• 05 июля 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Ні, звичайно, ні...
Я геть про інше... І давайте чесно: війни могло не бути, якби того дебіла хворого не надр@чували усі, кому тільки не було ліньки... Всі ж так свято вірили, що яке б хворе воно не було, а на Україну не полізе... А воно полізло... І я не можу виправдати те, що у нас робилось: коли наше керівництво чесно каже, що про напад знали, розвідка точно сказала, але при цьому людям лапшали про шашлики на травневі... Оце взагалі ніколи не зрозумію, не пробачу...
Той хворий дебiл все одно напав би на нас. Є багато доказів, що він давно мріяв захопити Україну, вiн же ’собиратель земель’ мля...
DianaS• 05 июля 2022
Ответ дляrena5
У меня до сих пор не укладывается в голове, откуда у них столько ненависти к нам (
Я уже якось писала, параша - держава-аб‘юзер, росіяни у більшості своїй - аб‘юзери, у таких людей немає емпатії, почуттів і емоцій.
Єдине, що вони відчувають - це ненависть і бажання когось знищити (утилізувати) як не фізично, то морально. Їх самі бажані жертви - це яскраві, наповненні почуттями, емоціями люди, такі як ми, або як грузини, або чеченці. Почитайте про аб‘юзерів у гуглі коротенькі описи.

Це навіть доводить зрівняння їх культури і нашої. Бо культура і етнос - це втілення духу народа. Якщо парашенську культуру роздивитися всебічно - зразу видно дух аб’юзери.
Про це навіть Дудаєв казав, просто одним словом це не називав, бо тоді таких слів не знали
DianaS• 05 июля 2022
Ответ дляМішк@
Класно написали!
І про ніколи - це так влучно!
Carrie Bradshaw-Preston• 05 июля 2022
Ответ дляOksana-Kids
А, може, якби щось робили, а не стібали діда, то може засцяв би перти війною? Якби й було, то це могла б бути якась невелика заворуха, незначний військовий конфлікт чи взагалі обмежилось би провокаціями з боку рф, і Україна б тоді зберегла значну кількість своїх людей...
DianaS• 05 июля 2022
Ответ дляVika-N
Та то парашоботами тут кишить. Нормальні люди вже втомилися їм відписувати.
Вони думають, що зараз прийдуть сюди і сформують общєствєнноє мненіє, як на параше. Там же це легко вдалося. Тільки не враховують, що Україна - це не росіся.
DianaS• 05 июля 2022
Ответ дляVika-N
Та у них там тих ресурсів дофіга, країна - бензоколонка, блін
DianaS• 05 июля 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Так хто його стібав?! Та колупав? Ви можете відповісти нарешті?
Carrie Bradshaw-Preston• 05 июля 2022
Ответ дляDianaS
Всі, кому не лінь... Від Зеленського до всих цих організацій, союзів, об´єднань... З кожної праски ’Україна - це НАТО’, ’рашка против військ у себе на кордоні? - тоді ми обов´язково їх там розмістимо’, ’пуйлохуйло’ і т.д. і т.п. І затишшям на Донбасі з моменту 2014 року рашка приспала нашу пильність, а за ці 8 років з їх сторони було стільки засланих козачків, скільки всьго було нашого злито... Не було зібраності, розуміння серьйозності ситуації... За останні 3 роки на Донбасі унаслідок якихось військових конфліктів стали жертвами 8 людей. І цей розгон і вереск про ’данбілі бамбас’ не вщухав навіть при цих показниках... Це ж треба розуміти, що це вже зазомбованість 80 левела... І сподівання на якусь там адекватність не має підгрунтя...
Be_me• 05 июля 2022
світ має визнати найбільшу в історії терористичну організацію ’пєдеєрасія’, на чолі з психічнохворим ’пєдєрасом’. А терористичні організації з їх очільниками підлягають знищенню, в цілях безпеки і майбутнього всієї планети. Амінь.
lenchik maha• 05 июля 2022
Перечитала тему..в ахере от наглости свежачков. Неделю, как зарегились, а уже всем диагнозы поставили и мирный договор составили)))
Рашаботы!!! Ничего у вас не получится! Никто ваши вопли и истерики уже не воспринимает. Шуруйте на свои сру сайты и там истерите, что пора догавариваца с хахлами, а то вы свой фарш скоро и похоронить нормально не сможете. Так, ляп кучку дерьма в кулечек, и зарыли.)
DianaS• 05 июля 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Тобто, нам у своїй країні не можна з кожної праски озвучувати «Україна - це НАТО»?! А озиратися по сторонам, чи ніхто не почує і не обідітся?!
У нас, нагадаю вам «В своїй хаті своя правда, і сила і воля»!
Забебали уже совати носа до нас, то рускій язик притісняють, то не можна в НАТО то ще щось. Я писала вище, росіся - це маньчело, що прагне жерти когось і щоб ми не робили, ця жага зжерти невгамовна.
І це у них геть не було розуміння серйозності ситуації, що вони полізли на нас, це вони незрозуміли, що Україна їм стане поперек горла так, що вони будуть довго хрипіти, задихаючись у конвульсіях. Якби Путлер не перекручував історію на свій лад, не брехав самому собі - він би це знав.
Моя особиста думка, що доля у України така - знищити сатанинську державу і як би ми себе не поводили, доля є доля.
DianaS• 05 июля 2022
Ответ дляlenchik maha
lenchik maha• 05 июля 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Фінляндію вже стовідсотково беруть в НАТО. І шо хуйло? Поматюкався і всрався? Невже ви думаєте, що воно не знало реального стану речей? І що нас ніколи не візьмуть у НАТО? Я дивуюся людям, які досі вірять, що його спровокували, що ’ он не мох иначе’, що у всьому винні нато з омерикою. В нас війна була би навіть, якщо би ми голі на столі танцювали всією країною перед ним, і як показала ситуація з фінами, нато тут ну взагалі ні до чого, не було б цього приводу, були б мільйон інших.
olalesenko• 05 июля 2022
Ответ дляDianaS
А зачем отвечаете?! Пусть будет - тихо сам с собою я веду беседу. А своими ответами только раззадориваете.
DianaS• 05 июля 2022
Ответ дляolalesenko
Є час та натхнення)
Carrie Bradshaw-Preston• 05 июля 2022
Ответ дляDianaS
Можна, звичайно... а потім хоронити у братських могилах 25 тисяч лише тільки маріупольців... а скільки не знайдено ще і не буде вже ніколи... А ще Буча, Бородянка, Ірпінь, Гостомель, сотні громад... Ну а так взагалі можна, чому ж ні... Питання якою ціною вас не хвилює. Ми зрозуміли, що у вас всі живі і здорові, на будинку є криша і стіни, на яких вона тримається... Добраніч...
Carrie Bradshaw-Preston• 05 июля 2022
Ответ дляlenchik maha
Ок. Буду максимально примітивно пояснювати, проведу аналогію, щоб було зрозуміло: ви йдете по вулиці, назустріч вам несеться собака, відкрита паща, піна з неї... Собака ще досить далеко, але вже на такій віддаленості, що і інтуітивно, і логічно зрозумілі наслідки, коли вона вас досягне... Позаду вас є будівля, добравшись до якої, ви зможете врятуватись, вскочити в двері і захлопнути їх за собою, вдаривши зі всією дурі ту оскаженілу тварину по зубах і сплющивши її пащеку. Питання: на момент, як ви побачите оскаженілого пса, ви ломанетесь назад до рятувальної будівлі чи побіжите назустріч псу, щоб пришвидшити логічн і більш ніж спрогнозовані наслідки такого контакту?
Якщо ви зрозуміли про що я... А я сподіваюсь...
lenchik maha• 05 июля 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Ні, не зрозуміла)) куди нам потрібно було тікати?
Carrie Bradshaw-Preston• 05 июля 2022
Ответ дляlenchik maha
Ви лише це прочитали?
Все. Нема питань. Біжіть до песика...
lenchik maha• 05 июля 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Ви лише це прочитали?
Все. Нема питань. Біжіть до песика...
Ні, це злив. Що ви мали на увазі під висловом ’рятівна будівля’?а взагалі, коли на вас біжить скажений пес, логічно його пристрелити, ні?
tarveldy• 05 июля 2022
Ответ дляsobacura
Там 85 % таких чокнутих як пуйло. Яка революція? Ким?
zztop-b844• 05 июля 2022
Ответ дляDianaS
Та ви шо, от так просто?

Не розкажете, чому кацапи нас ненавидять?
Ви на форуми з .ru з таким гаслом ходили? І шо вам написали на це?
Я не о кацапах

А о ненависти среди украинцев
Shaan• 05 июля 2022
Ответ дляVlada-Maria
ага, заскулили не на жарт)))) ще пару ударів наших ЗСУ і почнеться вой на болотах тут знатний)))) Так кожен раз, як тільки рашики отримають доброї п*зди від наших - зразу скуління про ’дагаварівацца’ проплачених і підвивання ’особого строєнія чєлюстєй’ наших доморощених
Читаю подобные посты и удивляюсь - люди живут в какой-то своей личной реальности....
Скажите, а вы кроме телевизора, молнии и Арестовича что-то читаете, слушаете?
И ещё вопрос: вам за 60?