Ответ дляLiliana12345
Цікаво, що всі, хто проти зберегти життя дітям, які залишилися у країні, навіть звуків прильотів не чули або вдало влаштувалися за кордоном. Як би пришкварило сраку, не так співали б.
Раша, бл-ть...Тут своїх, ще гірших, повно
1. Ви маніпулюєте.
2. Я таких не знаю.
3. Хто тут раша і так зрозуміло.
2. Я таких не знаю.
3. Хто тут раша і так зрозуміло.
Vlada-Maria• 04 июля 2022
Ответ дляaprel_777
Собирается. И я в ужасе от того, сколько людей ещё погибнут, сколько городов разрушат, сколько судеб поламают.
И выхода не вижу.
Вихід один: якщо хочемо жити на своїй землі і жити взагалі - мусимо перемогти
Ответ дляKaramel
Цікаво, що свіжі аккаунти всі за мирний договір:)
А для чого мені країна, в якій не буде в живих моїх рідніх. Га? Жорстоко, але щиро. І плчитайте, скільки в нас бажаючих йти воювати. Одна велика істерія не хочу, ге буду, то не моя війна’ в темах про жіночу мобілізацію.
Vlada-Maria• 04 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
Де дають? З кожним днём сумні новини
Ви на передовій? А я знаю інформацію від тих, хто зараз на передовій.
Ответ дляVlada-Maria
ви не пацифістка, ви - акакаяразніца або по-рашистськи ’баріня лєглі і просют’ і надії що насильник зацінить таку покладистість
Кто вы такая давать мне оценочные суждения, лепить ярлыки и обесценивать мои убеждения , перекручивая их на свой лад?
Свои предложения себе и оставьте.
Liliana12345• 04 июля 2022
Ответ дляVlada-Maria
чірікаєте тут лише ви і ваші ’сородічі’ по рузькомірному духу. І чим голосніше ви тут чірікаєте/скулите, тим більша впевненість, що Україна таки переможе
Я дуже хочу, шоб таких, як Ви прижало, перебуваючи в своєму небезпечному регіоні, і дуже хочу почути, що ви заспіваєте.
Ответ дляVlada-Maria
давали і дають, і тільки по наростаючій. Це думка тих, хто на передовій. Ви чого в Донецьку не ’договарівалісь’, а чкурнули від руського міра до Києва? Чи думаєте, що тут забули ваші пости в темах Майдану і Антимайдану? Так архів освіжить
Я родилась в Киеве, и ни разу в жизни не была в Донецке... Как Вы меня уже достали с этим постоянным ’Донецком’, простите... Если кому-то и нужно освежить архив, то явно не мне...
Vlada-Maria• 04 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Звісно для вас сумні , добре склади в Белгороді палають !
і не тільки в Бєлгороді)
Ответ дляmamarama
Позорную смерть.
Потому что никогда рабовладельцы не церемонятся с рабами.
Их просто используют, а потом выкидывают на помойку умирать.
Та ну. Я не настільки боюся позору, щоб взяти і померти. І як бачимо- виживають та домінують в світі хитрі, сильні, підлі
Liliana12345• 04 июля 2022
Ответ дляVlada-Maria
Ні, рідні на передовій. Вчорашні події це довели.
Ответ дляRikitikitavi_2022
Переговоры успешные, я так поняла что теперь они будут брать Донецкую область и попутно гадить и окапывать где могут, потом начнут референдумы и переговоры с нашими, если наши не будут переговариваться, попрут дальше, конца края короче этому не видно
Вот мне тоже кажется, что вплоть до Киева...(((
Ответ дляSanechko
А я хочу жити на своїй землі, в Україні.
А де зараз ваші рідні? В зоні бойових дій?
драконовна• 04 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
хуйло - мразь и зверь, он спокойно убивал россиян, включая детей, чтобы влезть на трон....ВСЕ его сторонники - все, кто у власти, из этой же категории....
какой мирный договор может быть с этим дерьмищем?
Vlada-Maria• 04 июля 2022
Ответ дляNikaVesna
Любая неудобная тема , то кацапский заказ? Фу, как примитивно.
Идите воюйте и активисток местных возьмите с собой. Но дальше форума ведь не пойдёте.
И в чем проблема отписаться в теме - ’я пойду воевать?’
Я ’воєвать’ була ще 2014го, на відміну від Вас. І мені відписуватись в кацапських срачах не треба, є важливіша робота
Liliana12345• 04 июля 2022
Ответ длядраконовна
Вы в регионе боевых действий?
Vlada-Maria• 04 июля 2022
Ответ дляИринаКа
От прям зараз))) назбирала документів, нафоткала техніку і сортую. Можу скрін дати, якщо про себе напишете
а що може про себе свіжоспечений нульовик написати?
З подружкою такою ж по ремеслу або, може, і 2в1?
Liliana12345• 04 июля 2022
Ответ дляNikaVesna
Вони відробляють американські бабки 😁
Ответ дляVlada-Maria
Війна буде продовжуватись, поки агресора не прикінчать і він не здохне. І чим скоріш це станеться, тим швидше наступить мир
Кого Вы имеете ввиду под ’агрессором’? Если путина, то его смерть радикально ни на что не повлияет, если расию, то предполагаю, что ждать придётся долго...
Mariya Prokhorova• 04 июля 2022
Ответ дляmariya59
Чим попруть ? В них тільки гармати та ракети совковські є наразі ! Як у дурня фантиків
Ответ для0208mariia
Если б там провели выборы по правилам параши, то эта опухоль полезла бы дальше. Да, возможно, полномасштабной бойны не было бы. Но оккупация полезла бы спокойным и размеренным темпом по заданному маршруту. А вы из какого города, если не секрет?
Из Киева и да - за него тоже переживаю...((
Vlada-Maria• 04 июля 2022
Ответ дляИринаКа
Що за баба Марія?
та ота вище))) персонаж знаменитий ще з 2013го, аватарку лиш змінила)