Mariya Prokhorova• 04 июля 2022
Ответ дляSanechko
А у мене якрах сумні і невтішні новини. Росіяни переважають в усьому. І в техніці, і в кількості
А якість яка техніки ? Танк могила для екіпажа ! Той танк спочатку повинен зупинится , а потім ціль наводити !
драконовна• 04 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
Вы в регионе боевых действий?
нет, я просто рассказываю, кто такой хуйло и куда можно засунуть договор с ним
а вам мирного договора 14-года еще не хватило?
Vlada-Maria• 04 июля 2022
Ответ дляNikaVesna
Удалено администрацией...
Прикиньте, не вивезла. І мої зараз на передовій, і були там ще в 2014му. Шкода лиш, що за їх спинами паразитуєте ви і плодитесь
Liliana12345• 04 июля 2022
Ответ длядраконовна
А, я из зоны БД.
Легко, небось, комментировать?
Vlada-Maria• 04 июля 2022
Ответ дляNikaVesna
Вы не мастер перекручивать :)
Таки ваша правда, я таким ремеслом не займаюсь))) це ваш хліб)))
Liliana12345• 04 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Чим попруть ? В них тільки гармати та ракети совковські є наразі ! Як у дурня фантиків
На Луганщині чи Донеччині теж совковським? Авжеж...
Ответ дляSanechko
Та ну. Я не настільки боюся позору, щоб взяти і померти. І як бачимо- виживають та домінують в світі хитрі, сильні, підлі
Ну раз вы тут пишете об этом, значит, вас это тревожит и вы не хитры, не силны и не подлы.
Посему ваша участь - смотри мой предыдущий ответ.
Vlada-Maria• 04 июля 2022
Ответ дляmariya59
Я родилась в Киеве, и ни разу в жизни не была в Донецке... Как Вы меня уже достали с этим постоянным ’Донецком’, простите... Если кому-то и нужно освежить архив, то явно не мне...
освіжіть, у адміна в архіві
Ответ дляMariya Prokhorova
Та не все так, як нам розповідав Арестович. І та нечисть, як я вже писала колись, може нас задушити своєю кількістю.Як почнуть вилазити з тих болотів усі...
Mariya Prokhorova• 04 июля 2022
Ответ дляSanechko
Та одна раката Х22- десь 12 метрів довжиною. Ми вже побачили їх дію у Кременчуку, Одеській обл і не тільки.
Ви тільки побачили ? А весь світ зробив висновок , що то терорізм проти українців ! Тому рашу буде знищено , не буде на мапі такої країни !
А чули як склади горят зі зброєю !
драконовна• 04 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
А, я из зоны БД.
Легко, небось, комментировать?
сегодняшняя зона БД это результат мирных соглашений, нет?
Возрастная• 04 июля 2022
Ответ дляtarveldy
Революця у москві, тільки така, по-дорослому, з розколом і від´єднанням усіх республік і народів
Цього ніколи не буде. Цей народ ніколи з колін не встане.
Ответ дляVlada-Maria
А мне жаль, что в результате неудачной медицинской реформы , люди не умеющие справляться с приступами беспричинной ярости могут писать на форуме.
Liliana12345• 04 июля 2022
Ответ длядраконовна
Нужно ещё 8 лет назад было думать, чтоб не было БД, ну или с 24 февраля.
Ответ дляmariya59
У меня акк с 2010 года на кидстаффе, и с 2012 - на Советчице, и я тоже считаю, что с восточным соседом нужно договариваться в любом случае...
Це не східний сусід - це терорист і вбивця. З Усамою бен Ладеном ніхто мирних договорів не укладав. путіна чекає те, що і бен Ладена або Муаммара Каддафі.
Ответ дляMariya Prokhorova
А чули як склади горят зі зброєю !
Світ вирішив знищити рашку ціною України...Бо ми зараз дуже нагадуємо Польщу 39.
Vlada-Maria• 04 июля 2022
Ответ дляSanechko
для вас дійсно сумні, бо навіть при переважаючому металоломі і гарматному м’ясі похвалитись не мають чим на фоні того, що за три дні збирались парад в Києві проводити
Mariya Prokhorova• 04 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
А які в них гармати ? Хімарси ? Артеліристи хренові , скоро в землю закопаются !
Vlada-Maria• 04 июля 2022
Ответ дляmariya59
Кого Вы имеете ввиду под ’агрессором’? Если путина, то его смерть радикально ни на что не повлияет, если расию, то предполагаю, что ждать придётся долго...
для мене агресор - росія, колективний путін
Liliana12345• 04 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Чому тоді окуповують території та кошмарять міста? Чи Ви не у країні?
Mariya Prokhorova• 04 июля 2022
Ответ дляSanechko
Скільки би ви тут не троліли , раше вирок вже є ! ЇЇ чекає участь срср ,крапка