МДТ• 05 июля 2022

Квашені кабачки

Хто вже займався консервацією цього сезону, підкажіть, шо там з тою сіллю. Можна морську йодовану брати або кам´яну йодовану? Буду квасити кабачки. Чи шукати звичайну?
ksyuha831• 05 июля 2022
Йодованою взагалі краще не консервувати, звичайною морською чи кам´яною, солі повно всюди.

Амарилис• 05 июля 2022
Прям квасити? А вони не розлізуться?
краказябра• 05 июля 2022
Йодовану я б не ризикувала. Колись огірки з йодованою сіллю вийшли слизькі, мов жаби. Краще візьміть оту дрібну турецьку чи польську
автор Майстерня домашнього текстилю • 05 июля 2022
Ответ дляАмарилис
Прям квасити? А вони не розлізуться?
Нє, смакота нереальна) я їх квашу по тому ж рецепту, що і огірки. З додаванням ложки горілки. Хрумкають звучно) З´їдаються ще до нового року.
Kristal2013• 05 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Соли каменной полно. Пишите, пожалуйста, рецепт
Ответ длякраказябра
Ясно, значить піду по сіль чумакувати.
Амарилис• 05 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Прикольно. Ніколи не чула. Я тільки мариновані закривала, люблю їх більше за огірки.
Ответ дляKristal2013
Беремо банку на дно листя хрону, укроп з зонтиком, часник, сіль, спеції, укладаю кабачки/огірки, заливаю водою до верху зверху ложку горілки, не закриваю кришкою, ставлю десь не на світлі на 3 дні, потім закриваю пластиковою кришкою (спеціальна для квашення) і в погриб. Всьо, далі просто хрумать, готові десь через 3 тижні.
краказябра• 05 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ясно, значить піду по сіль чумакувати.
Тільки ж її трохи менше по об´єму треба класти. І ідеалі б по вазі відміряти. Бо у неї насипна густина вища. Або зважити стакан кам´яної, потім взяти таку ж вагу отієї дрібної і подивитися скільки по об´єму її буде в стакані.

Marishechka78• 05 июля 2022
Кабачки кружельцями нарізаєте? Скільки солі на 1 л банку?
rabbit• 05 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Спасибо! Я очень люблю малосольные патиссоны)
Сколько соли на литр воды?
Ответ дляMarishechka78
Як завгодно, і кружельцями товщина см 2-3. Солі на глаз, я літровими банками не граюсь)) в мене зразу 3л. Орієнтовно 60 гр на 1 літр води.
rabbit• 05 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Джин вместо водки можно?)
Ответ дляrabbit
Сколько соли на литр воды?
По записаному колись давно рецепту 60 гр на літр води.
Ответ дляrabbit
Джин вместо водки можно?)
Хз) не розбираюсь)) можна спробувати.
Вода холодна, можна кип´ячена, але холодна.
Танюша• 05 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
спробую
theolga• 05 июля 2022
Ответ дляksyuha831
Так,повно,але ціна..у нас звичайна кам’яна 60 грн за пачку вже дійсно краще брати морську по 20
diana2201• 05 июля 2022
Ответ дляtheolga
В Харькове на выходных в АТБ 12 грн соль

ksyuha831• 05 июля 2022
Ответ дляtheolga
У нас по 26.90 в АТБ повно не йодована кам´яна.