Киньте пожалуйста проверенные рецепты.
Ответ дляFuntikS
я только кислую вишенку делаю
давайте рецепт.
Ответ для9385744-2
Я роблю в скороварці, на дно сало, потім дрібно порізане і підсолене м´ясо 3 кг.На маленький вогонь на півтори години (1.40 від кіпіння).Воду не додавати
Спасибо. А можно без сала делать?
Девочки, а вы не боитесь ботулизма? Я, помню, ч детстве родители делали тушенку. Так дядя на работе автоклав сделал, все четко по технологии. А советчица, смотрю, крутит как помидоры то мясо. На днях только читала, что мвжик с ботулизмом ч больницу попал от мясной домашней тушенки.
Ответ дляPavelolka
Смотря какое мясо
К.а.л.и.н.а• 06 июля 2022
Я роблю в скороварці-мультиварці. Беру 2+- кг ребер (щоб багато кісточок\хрящиків було, вони потрібні щоб тушонка гарненько застигла потім), 2+- кг свинини (лопатку). М´ясо ріжу на шматки як для шашлика. На кожен кг м´яса - 1 чайна ложка солі з невеликою гіркою, 3 лаврушки, чайна ложка перцю з набору ’суміш перців’ зернятами. Відповідно все це множиться на 4-4,5 кг. Все перемішую в мисці, висипаю в чашу мульті і на 4 години вмикаю режим ’холодець’. Через 4 години можна розливати по банкам, попередньо повиймавши всі кісточки. Виходить 5-6 пів-літрових банок.
Ответ дляPavelolka
Мясо оно любое мясо ))
Имею в виду заражение.