Девченки скоро у меня день рождения.Отмечать в связи с ситуацией не хочется да и настроения нету,но все равно прийдут родственники поздравлять.Покидайте в меня вариантами что можно приготовить на стол?
Зараз жара , залежить, що люблять ваші гості, якщо це люди старшого віку, то їм треба ’олів´є’. Молода картопля, салат із огірків і капусти, м´ ясо за бажанням, чи нарізрочку грудинки, наприклад. Помідори нарізати, якісь бутерброди(хоч і з шпротами, якщо люблять). Щось із кабачків. Торт, компот, чай.
ShellyBelly• 05 июля 2022
Тут дивлячись що у вас в сім´ї полюбляють. Зараз взагалі прекрасно-пора свіжих овочів, зелені, фруктів. Запечена риба/м´ясо на мангалі або в духовці( дивлячись де ви живете), ребра, ковбаски/сосиски домашні,свіжі овочі, запечені овочі(баклажани, перець, цукіні,гриби), лаваш з начинками різноманітними,молода картопля у фользі, піца, закуска із підсушеного багета,томатів з базиліком і сулугуні.
На десерт можна желе/мус/морозиво, свіжі фрукти. Можна звісно і торт,але спека така. Для діток можна зробити лимонад (якраз пора свіжих ягід)
Николь1986• 05 июля 2022
Если есть мангал и планируете на природу, то о чем речь?! Рыба, пару видов мяса и овощи, хотите на гриле, хотите салатами сделать. Сезон кабачков открыт, рулеты и вперёд. Если мангал отпадает, тогда молодая картошка с зеленью, овощные салатики на выбор, те же кабачки в рулетах и мясо любое, в духовке или на сковородке, биточки, рыба в фольге. Просто на кухне жарко сейчас
Ответ дляCоffеёкSZefиркой
Замовте Суші, піцу, зробіть салат.
Я обожаю суши,и мои родители тоже.Но родственники так их и не оценили.
CоffеёкSZefиркой• 05 июля 2022
Ответ дляЮлия Надточий
Шкода. Бо в мене для дітей піца-кола-сік. А для дорослих суші-сет, салат грецький, біле вино, сирна нарізка. А до пива нарізка з ковбасок. І там вже хто що вибере.
Ответ дляCоffеёкSZefиркой
Класс,и я так люблю.