Дівчата допоможіть. Зробила замовлення на іспанській зарі. Не вперше. Доставка в Україну через Юкрейн експрес. Зара вказала, що доставили в 01.07.2022, сьогодні написала в юкрейн експрес, де моя посилка? Вони кажуть, що нічого не отримували, пишіть у магазин. Хто звертався, якою мовою ви писали. Чи буде правильно написати через гугл перекладач?
Marino4ka12• 06 июля 2022
Здравствуйте! Попросите у зары трек-номер. И проверьте его с тем что указан в ЮЭ. Я общалась через переводчик