КаРаКаТиЦа• 2 часа назад
Кто главный в вашей семье?
В моей я.
И кажется, что я от этого устала(.
Тема навеяна темой про самую обаятельную и привлекательную.
У нас я была инициатором отношений. И в семье все решаю я. Распоряжаюсь финансами я. Муж только хорошо зарабатывает. Больше он ничем заниматься не хочет. И не хочет ни во что вникать. И делать ничего не хочет...
Я устала что все на мне...
Зажралась? Или нет?
И кажется, что я от этого устала(.
Я устала что все на мне...
Зажралась? Или нет?
КаРаКаТиЦа
• 2 часа назад
Ответ дляТак точно!
Просто он вас не любит. Ему так удобно
Ну мне тоже в некотором смысле удобно. А в некотором - нет
Не будь КакСвета• 1 час назад
Ой, в моїй сім´ї чоловік ще і заробляє мало. Єдине, що я перекинула на нього частину обов´язків, які все одно треба контролювати, вмовляти, по 200 разів нагадувати. І робить тільки те, на що згоден
Пирожкиня• 1 час назад
А тепер відповісти собі чесно - ви задовбалися витрачати чужі гроші?
Чи вам набридло бути керівником сім´ї?
Автор ви хочете на ручки і шоколадку?
Ну так а як ви вважаєте якщо чоловіка все влаштовує то нафіга йому собі геморой робити?!
Можливо ви хочете більшої участі в житті сім´ї? Тоді ви автор самі звалили на себе всі рішення а тепер виявляється що Добі задовбався?
Говорити через рот пробували?
Чи вам набридло бути керівником сім´ї?
Автор ви хочете на ручки і шоколадку?
Говорити через рот пробували?
КаРаКаТиЦа
• 1 час назад
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Вже кожен сам для себе. Децентралізація
А общие вопросы? Обустройство дом, например. Отпуск совместный. Какие-то вопросы с детьми
КаРаКаТиЦа
• 1 час назад
Ответ дляПирожкиня
Чи вам набридло бути керівником сім´ї?
Автор ви хочете на ручки і шоколадку?
Говорити через рот пробували?
Чи вам набридло бути керівником сім´ї?
Автор ви хочете на ручки і шоколадку?
Говорити через рот пробували?
Да, я хочу на ручки. Но он меня туда не возьмет. А если возьмет - то все будет не так, как мне надо).
Вот такой замкнутый круг)
Пес Патрон• 1 час назад
Муж в семье главный. В моей жизни я. Но он хочет ещё и моей жизнью руководить
Зажрались, реально
За гроші (чоловіка, який добре заробляє) зараз можна вирішити 95% нагальних питань і потреб
І, підозрюю, усі ’домашні заморочки’ лише вам потрібні, йому і так комфортно
П.С. в багатьох сімей така модель стосунків та поведінки, як у вас - чоловік віддає жінці гроші і повну свободу дій і прийняття рішень ( з питань, які безпосередньо його не стосуються), аби вона його не ’за...обувала’
КаРаКаТиЦа
• 1 час назад
Ответ дляviter33
Зажрались, реально
Да, именно так).
Все нужно мне. Ему и так ок)
КаРаКаТиЦа
• 1 час назад
Ответ дляSo_so
Чего Вы хотите? Чтобы у него на всё это было свое мнение и оно совпадало с Вашим?
Или чтобы отличалась и Вы готовы делать как муж решил?
Хочу, чтобы ему было нужно то же, что и мне. И чтоб он делал это сам, но чтоб мне нравился результат.
Я еб@нулась?
ВільнаНазавжди• 1 час назад
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Вот такой замкнутый круг)
А теперь вспомните себя в начале ваших отношений. Вы наверное даже гордились собой, что смогли так все организовать. Тогда вы даже не подозревали, во что это выльется
КаРаКаТиЦа
• 1 час назад
Ответ дляviter33
Ну, десь так))))
він же не ваш клон
Где-то в глубине души я это понимаю.
Наверное, просто устала. И нашла до кого доеб@ться... до мужа...
Карапулька• 1 час назад
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Вот такой замкнутый круг)
Я колись собі дала відповідь на питання, чи готова я не контролювати, зрозуміла що ні,я не зможу бути з чоловіком який сам все вирішує, тому прийняла те, що таки я головна. І слава Богу, бо чоловік помер, і все лишилося на мені одній
КаРаКаТиЦа
• 1 час назад
Ответ дляВільнаНазавжди
А какие варианты? Ждать принца на белом коне всю жизнь?
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Где-то в глубине души я это понимаю.
Добре, що рузумієте
В чоловіків теж ’запас міцності’ не безмежний і ці постійні насідання та претензії можуть набриднути....і не факт, що наступний чоловік буде кращим вашим клоном
Якщо втомилися - просто відпочити і розвіятися. Це найкраще і для вас і для його нервів та психіки
КаРаКаТиЦа
• 1 час назад
Ответ дляviter33
Добре, що рузумієте
Спасибо
Клевотница• 1 час назад
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я еб@нулась?
похоже да 😂