Борщец• 06 июля 2022
Сама з дитиною за кордоном і робота
Нікуди не виїжджала з України з лютого і ось пропонують хорошу роботу в Польщі (офісна).
Зняти житло дохід дозволить, але у мене дитина молодшого шкільного віку. Чоловіка ясно не випустять, і ось став вибір: як переїхати з дитиною і вийти на нову роботу. Без жодної допомоги.
Переживаю, що не зможу нормально працювати, як дитина захворіє. Та і в принципі буду залежати від розкладу і графіку дитини.
У когось є успішний досвід, як виїхати, вийти на нову роботу і розрулити все самій? Чи це взагалі реально?
Паспортный стол• 06 июля 2022
В Польше много наших. Все объединяются и забирают детей со школы, помогают и тд
Борщец
• 06 июля 2022
Ответ дляПаспортный стол
Думала про це. Але у мене нема з ким поїхати зі своїх подруг, родичок. Невже зовсім чужі гуртуються ?
Паспортный стол• 06 июля 2022
Ответ дляБорщец
Да. У меня многие друзья и родственники там по разным местам, но везде находят своих,кучкуются, дружат и помогают
Куда ж без меня• 06 июля 2022
У меня получается, но только потому что работать могу удаленно, в офис необязательно ходить. Если б в офис то не знаю как, лагерь наверно какой-то искать
Борщец
• 06 июля 2022
Ответ дляКуда_бежать
Залишайте дитину татові і їдьте.
Так я заради дитини і хочу виїхати щоб дитина пішла у школу оффлайн. У нас перший клас - це важливо.
Робота у мене і тут є, але я хочу з міркувань безпеки для дитини переїхати.
Море_море_я_скучаю• 06 июля 2022
Ответ дляБорщец
Бабушку взять с собой нет возможности?
Борщец
• 06 июля 2022
Ответ дляzarmarina
Лучше попробовать и отказаться, чем отказаться и жалеть. Езжайте, я думаю там тоже есть школы с продленкой, надо узнавать
У мене і тут непогана робота.
Є що втрачати
Куда_бежать• 06 июля 2022
Ответ дляБорщец
А як що чоловік піде песика вигулювати?
На_оба_рот• 06 июля 2022
Автор, у меня и в Украине такая же ситуация. На работу выйти пока не могу. Некуда деть ребенка.
А как заграницей я вообще не представляю.
Куда_бежать• 06 июля 2022
Ответ дляБорщец
У мене і тут непогана робота.
Є що втрачати
Чоловіка втратите
Борщец
• 06 июля 2022
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Бабушку взять с собой нет возможности?
Бабушки не хочуть. Кажуть сиди тут.
Ну у них є чоловіки, тому розумію що вони не хочуть зилишати їх тутх
Борщец
• 06 июля 2022
Ответ дляКуда_бежать
А як що чоловік піде песика вигулювати?
Ну час покаже
. У мене нама істерики на цей рахунок
На_оба_рот• 06 июля 2022
Ответ дляКуда_бежать
Чоловіка втратите
Ой та прям. Значит то такой муж.
Нормальные мужья и не думают втрачаться. У меня все знакомые практически выехали с детьми. С мужьями по 10-15 лет прожили. Хоть отдохнут друг от друга.
Или Вы считаете что все мужья ахаться бегут колонами как только жены уехали?
Цыбулька• 06 июля 2022
Я сама ходила до школи в 7 років. Автор, може частково зможете віддалено, їдте!
Борщец
• 06 июля 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Ой та прям. Значит то такой муж.
Чоловік також налаштований на еміграцію коли це стане дозволено можливо.
До того ж розглядаємо це як можливість отримати дохід в більш стабільній валюті.
Тому це узгоджене і спільне рішення
Меня прет))• 06 июля 2022
Не вижу проблем. Мой в младшей школе, я с его годика живу вдвоём с ребёнком и работаю в офисе. Без каких-либо родственников в моем городе. Сейчас в Европе, тоже в офисе устроилась.
Куда_бежать• 06 июля 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Ой та прям. Значит то такой муж.
так, вважаю що біжуть
На_оба_рот• 06 июля 2022
Ответ дляБорщец
Тому це узгоджене і спільне рішення
Ну и все.
Но здесь же в каждой теме таких комментаторов хватает.
Только жена уехала - все погнали ахаться. Один любовник круче другого прям.
На_оба_рот• 06 июля 2022
Ответ дляЦыбулька
В войну Вы сами в 7 лет ходили в школу?
Борщец
• 06 июля 2022
Ответ дляМеня прет))
Працюєте повний день?
Як закриваєте форс мажори: хвороби, необхідність забрати раніше зі школи?