ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 08 июля 2022

Может ли остановить мужчину

наличие мужа у женщины, в которую он влюбился?
КоролеВешна• 08 июля 2022
Я не мужчина. Але при будь якому розкладі, якби чоловік який мені подобається жив з жінкою (сусідні кімнати чи був одруженим) це б мене зупинило. Тому що це просто гемор і нафіг мені він взагалі потрібен. Вірю, що і чоловіки є зі здоровою психікою ))

Маурита• 08 июля 2022
Ответ дляКоролеВешна
Я бы на месте мужчины просто вывезла женщину свою к себе ! И все варианты исключаются. Все. Ты - моя. А эти варики, когда не хочу гемора и дурная ревность, психи - это показатель мелкописечной натуры. И нафиг такой мужик нужен любой женщине.
Тётя Хрюша• 08 июля 2022
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Зупинити чоловіка може тільки небажання жінки. Всі інші фактори взагалі неважливі. Закінчилися лицарі, штошшш.
Ще може фінансовий фактор зупинити, коли мало що може запропонувати жінці і прекрасно це розуміє, тому відступає, а жінка йти на значно гірші побутові умови не готова
автор ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА • 08 июля 2022
Ответ дляМаурита
Так рано ещё сближаться.
Собирались встречаться. Даже встречу назначил на вечер
Днём прислал гору сообщений. Прямо исповедь