Атрошенко мер міста Чернігів, с перших днів війни, був разом з людьми, зараз його вже другий раз не випустили за кордон ( хотів виїхати з приводу допомоги для відбудови міста). Сьогодні, він записав звернення до Президента, що коїться?
Natatashka• 08 июля 2022
Ответ для_Annyshka____
Вибачте, але якась хуйня відбувається. І не тільки з мером Чернігова, така ж ситуація з мером Миколаєва. А призначення заступником міністра 25 річної соски, взагалі за межами розуміння.
Таких сосок в уряді у товарній кількості. Не про всіх розповідають, просто
Ответ для-Инга-
если честно, смотрится это мерзко. Марина всегда очень выдержанная, спокойная, нервы уже видно на нуле. Журналисты ведут себя как .. журналисты...
Это да, меня бы тоже выбесило если б снимать начали и не факт что журналистка обошлась бы только сломанным ногтем, но я и не первая леди, хоть и бывшая 😂
Tatyana_1975• 08 июля 2022
Ответ дляЕлена1265
В смысле что?
1.Война
2.То же, что и раньше творилось
1.Война
2.То же, что и раньше творилось
Странно тогда, раз война, то почему 95 кварталу можно, а меру-нельзя выезжать
Коротко и официально: у него конфликт с ОП. Неофициально: Атроха держит строительные фирмы города, потому все восстановление которое нужно городу в том числе ТЕЦ шло бы через него (и горожан это устраивает). Он готов самолично просить деньги в фондах и других странах - читай стоять с проиянутой рукой. ОП сообщил при личной встрече что все бабло извне страны только через ОП пустят, потому на восстановление и выделили нам 3 копейки. Потому в Лугано предложили Чернигов восттанавливать Германии, т.е. чисто на уровне разговоров и восстановит Германия.
Ответ дляСмирноваН
Толи дело нынешняя у нас леди) сама выдержаность, ни капли лжи, работает не покладая рук, извелась вся!
Ответ дляН-усик
Ті, хто проживав в Чернігові до війни бачили як змінилось місто за його правління, багато чого закидують мерові, але виходить що під час бомбардування він був хороший, а тепер ’поганий’. Яка мета? чи хтось щось знає, але нам простим людям цього не потрібно знати
Інше справа наш нагороджений мер Лисенко (Суми). І всі ж мовчать. І про те, що декілька перших днів він і голосу не подавав, потім вияснилось, що в області десь ховався. Вся інфраструктура за часів його управляння просто помирає, місто занедбане, великі заводи і підприємства помирають, відмиваються шалені гроші. За його бізнес - маршрутки я взагалі мовчу. Після них не те що руки хочеться помити, а повністю помитися. Ім давно вже місце на звалищі, і нікому діла до цього немає. Ще й нагородили на початку війни. Спитати б кого, за що????
Ответ дляNata2907
ну от...Атрошенко не виїхав, вів прямі єфіри в фейсбук, закликав людей до тро, ті хто може і вміє поводитися зі зброєю, а тепер от незрозуміло