Посоветуйте, пожалуйста, рецепт на зиму. Желательно что-то несложное, никогда не занималась таким. Икра не подходит, так как нет блендера.
Какие есть любимые проверенные рецепты?)
На 7 л. банок
Маринад: 15 ст. воды; 2 ст. сахара, 2 ст. уксуса; 2 ст. ложки соли.
На дно банки уложить: лавр. лист, 2 зуб. чеснока, зонтик укропа, листик хрена, перец чёрный и душистый, горчица зёрнами по желанию. Кабачки или цукини нарезать кружочками толщиной 1 см., уложить в банки и залить маринадом. Стерилизовать банки 15 минут. Вынять, закатать, укутать одеялом.
valentyn_a• 08 июля 2022
Кабачки ’Сацебелі’
Мої вітання всім господиням. Отже нам потрібно:
3кг молодих кабачків
2 ст. л. солі
200г цукру
100г оцту
0,5 ч.ложки червоного меленого перцю гострого
200мл олії
3-4 морквини
100г часнику
1 банки соусу ’Сацебелі’ Руна
Накришити півкільцями кабачки (приблизно 4-5мм) моркву натерти на великі терці . Потім додати цукор,, олію, та соус. Гарно розмішати і ставимо варитись. Кипить 40 хв .Часто не помішувати. За 5хв до готовності додати часник і оцет. Розкласти в банки і закатати.
3кг молодих кабачків
2 ст. л. солі
200г цукру
100г оцту
200мл олії
3-4 морквини
100г часнику
1 банки соусу ’Сацебелі’ Руна
Ответ дляvalentyn_a
Кабачки ’Сацебелі’
3кг молодих кабачків
2 ст. л. солі
200г цукру
100г оцту
200мл олії
3-4 морквини
100г часнику
1 банки соусу ’Сацебелі’ Руна
3кг молодих кабачків
2 ст. л. солі
200г цукру
100г оцту
200мл олії
3-4 морквини
100г часнику
1 банки соусу ’Сацебелі’ Руна
Варить всего 40мин или с момента закипания? Вроде долго.. они не разваливаются??
Ответ дляАнгел1983
На 7 л. банок
Спасибо большое!!!
Ответ дляvalentyn_a
Кабачки ’Сацебелі’
3кг молодих кабачків
2 ст. л. солі
200г цукру
100г оцту
200мл олії
3-4 морквини
100г часнику
1 банки соусу ’Сацебелі’ Руна
3кг молодих кабачків
2 ст. л. солі
200г цукру
100г оцту
200мл олії
3-4 морквини
100г часнику
1 банки соусу ’Сацебелі’ Руна
Дякую!!! Також спробуємо))