from Ukraine• сегодня в 18:42

Чи варто купити торт репетитору?

Дитина вступила, це заслуга репетитора.
Я подзвонила повідомила скільки балів і подякувала. Чи варто купити торт? Чи це зайве?
Мамина квіточка• сегодня в 18:43
Женщина репетитор?

Гарачий Чокалад• сегодня в 18:43
Нет
автор from Ukraine • сегодня в 18:43
Ответ дляМамина квіточка
Женщина репетитор?
Так
Дивне створіння• сегодня в 18:43
Ви платили репетитору? Якщо дорого, то торт - зайвий. Якщо недорого - ´ купила б.
Мамина квіточка• сегодня в 18:43
Ответ дляfrom Ukraine
Так
Маленький букетик подарите и хватит
автор from Ukraine • сегодня в 18:44
Ответ дляДивне створіння
Не дорого
Дивне створіння• сегодня в 18:44
Ответ дляfrom Ukraine
Не дорого
Купіть тортик :)
Шмоточницаца• сегодня в 18:47
Так
БлинчикБезСметанки• сегодня в 18:47
Якщо у вас виникло таке бажання - однозначно варто. Це прояв вдячності і він ні вас, ні репетитора ні до чого не зобовʼязує.

барабанщица• сегодня в 18:48
Вам хочеться віддячити від душі, проявити знак поваги до плідної праці - то купіть та подаруйте)
Мені коли хочеться - йду і роблю
Love_Love_Love_• сегодня в 18:48
Варто купити і пачку фереро
Нах їй торт
БлинчикБезСметанки• сегодня в 18:49
Ответ дляДивне створіння
Як на мене ціна за заняття не має значення. Торт це не компенсація вартості послуг, а прояв вдячності
Почемучка• сегодня в 18:49
Куда ребёнок мог поступить, если вступительная кампания только началась?
Снідаю авокадо• сегодня в 18:50
Деньги заплатили? Этого достаточно
автор from Ukraine • сегодня в 18:50
Ответ дляLove_Love_Love_
Варто купити і пачку фереро
Нах їй торт
Вона жінка у віці
автор from Ukraine • сегодня в 18:51
Ответ дляПочемучка
В коледж
Снідаю авокадо• сегодня в 18:51
Ответ дляfrom Ukraine
Вона жінка у віці
И что? Пожилые не бухают что ли
КонФФетОшка• сегодня в 18:51
Я - репетитор) Було кілька разів, що двохсотбальники приносили цукерки чи квіти, чи щось пам´ятне. Але скажу вам чесно, що точно ніколи не чекаю цього від учнів. Мені завжди приємно, коли учні та їхні мами на емоціях дзвонять чи пишуть з подякою після НМТ - це так. Якщо вам так хочеться порадувати людину - зробіть, але це абсолютно не обов´язково, теплих щирих слів достатньо
Катастрофа• сегодня в 18:52
Я репетитора дитини водила до ресторану, гарно провели час. Теж вдячна була їй за допомогу

ТебеОноНадось• сегодня в 18:55
Купіть тортик і квіти.
Як вдячність.
Їй буде приємно.
Вітаю!
Мій син також здав вчора іспит в коледж. Бали високі, вступить.
Розумію Вас, як переживали.
Поки видихаємо.
автор from Ukraine • сегодня в 18:55
Ответ дляТебеОноНадось
Купіть тортик і квіти.
Як вдячність.
Їй буде приємно.
Вітаю!
Розумію Вас, як переживали.
Поки видихаємо.
Дякую! Також вітаю вас!
Аноним_1858• сегодня в 19:06
Какой бред, зачем торт? Откуда Вы знаете её вкусовые предпочтения? Может, она не ест магазинные торты, может, она любит водку с колбасой или брют с клубникой.
Мао_Мяо• сегодня в 19:07
Може вона не їсть торти
Я вже тут писала, чоловіку віддячили тортом - їли сусіди, ми торти не їмо
Дивне створіння• сегодня в 19:12
Ответ дляМао_Мяо
Може вона не їсть торти
Ну як чоловіку, я б притягнула бутилку коньяку чи віскі в якості подяки. Торт для чоловіка дійсно не дуже варіант)
Мао_Мяо• 2 часа назад
Ответ дляДивне створіння
Віскі було і кава
ЖивунаБагамах• 2 часа назад
Лучше уж тогда конфеты и просекко. Так хоть передарить можно