Жителі тимчасово окупованих росією територій, в першу чергу Херсонської і Запорізької областей на півдні, повинні максимально швидко евакуюватися. Це потрібно для того, щоб Збройні Сили України могли без побоювання знищувати окупантів, звільняючи землі, без остраху потрапити по мирних жителях.
Про це заявила міністр з питань реінтеграції Ірина Верещук в ефірі Національного телемарафону.
Эвакуируйтесь.
Polinaanna• 09 июля 2022
Вчера с бывшем мужем разговаривала. Да, они готовятся. Осенью. Как раз есть время для эвакуации
Ответ дляContento
И государство предоставит всем эвакуированным беслатное жильё, работу\соцвыплаты которых хватит на жизнь? Или выезжайте и выживайте как хотите?
В любом случае когда вернут город тоже первое время ничего хорошего не будет. Разрушения, отсутствие работы, разве что дом целый останется.
Ответ дляЭйфик Х
Мы из Харькова выезжали без ничего.
Бесплатно. Совершенно. и ничего, выехали
Голодные нигде не сидели.
Дали деньги курсы, хочешь или на работу.
Когда читаю за какие деньги ехать - не много не понимаю.
Приспичит - и в халатах побежите.
Голодные нигде не сидели.
Приспичит - и в халатах побежите.
Харків не окупований, тому простіше. Де окупація виїзд до рашки чи в Україну - платний. Там же всюди стоять рашисти на блокпостах, просто так не випускають. Та й не у всіх автівки є, чи бензин.
Valli-valli• 09 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Міністерство готове оплатити переїзд і надати кожному житло, хоч тимчасове? Такі пиздуни, шо капець.
Умивають руки,типу ми попередили.
Pauderpuff• 09 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Що там написано? Верещук ладна тільки болтати, мов, є варіанти. Є варіанти, це первізники, які беруть від 6000 грн за одне місце. Волонтери, які то везуть, то не везуть, бо спонсора нема, то автобус є, то його нема. Хто міг, той вже виїхав, інші, може б і хотіли, та нема грошей, або нема, куди їхати.
Ну вы же сами выехали и почему то возмущаетесь, что людей призывают эвакуироваться.
Oleksa1551• 09 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ми намікаєм, шо раз міністерство і балакаюча голова сказали евакуюватись, то воно має подбати про населення, організувати евакуацію, розмістити людей, дати забезпечення.
Это понятно! Я просто не веду ’социальную жизнь’ (не вишу на Фб итд..), но знаю есть возможность писать у этих голов говорящих где-то на их ресурсах.
Вот на этих ресурсах общественность задаёт эти вопросы - ’куда и как и с какими’ гаранттями’ вы нам говорите ехать из дому? Огласить необходимость эвакуироваться - это ещё не выполнить задачу по эвакуации населения. Разъясните каким образом’
И так чтоб написал млн людей
Капитошка81• 09 июля 2022
Ответ дляS.s.s.
я вам говорю еще раз, кирпичи остались в оккупации, я уехала 8 лет назад
летает сейчас в радиусе 1 км от дома, спросить не у кого, не знаю
Так это летает там последние месяцы, а до этого Донецк жил и очень не плохо, судя по инстаграм и родственникам моих знакомых, которые там живут
Oleksa1551• 09 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Мне пишут что я наивная итд обычно тут. Но если не делать ничего вообще никогда, то так и будут, - объявлять необходимость, а дальше гребитесь сами
Майстерня домашнього текстилю• 09 июля 2022
Ответ дляPauderpuff
Нас вивезли, і я знаю, який це ад. Другий раз на таке я не погоджусь. Мені дали кошти, щоб вивезти сім´ю. 1000 дол.
Ответ дляЛизочек
Предупредили, молодцы, поставили галочку о том, что работа выполнена. Ну, а то, что выехать нельзя, то уже мелочи, кому интересны эти людишки
..’мелочі’,..якось так...------------
11.05.2022 . кореспондент Ростислав Демчук передає з Брюсселя:
-Як так сталося, що шляхи сполучення з Криму на південь України були розміновані? Це сталось не вчора!
Я вже згадував у цьому контексті Андрія Єрмака та Ірину Верещук. Чимало читачів налетіли на мене, як голодні і розлючені шуліки. Мовляв, не пишіть маячню… Це що, Єрмак та Верещук власноруч розміновували ті шляхи? Так от, трохи хронології!
26 ЛЮТОГО 2020 року Володимир Зеленський анонсував плани по Чонгару: “Держава спільно з компанією Socar до кінця року відкриє на Чонгарі великий хаб – центр надання адміністративних послуг, зону відпочинку та інші дуже важливі об’єкти”.
10 ГРУДНЯ 2020 року Єрмак звітував про виконання плану щодо домовленостей та зобов’язань, які виникли на зустрічi лідерів “Нормандської четвірки”.
“Завдяки зміні президентом Зеленським принципів державної політики, Україна робить набагато більше для допомоги нашим громадянам, які змушені залишатися на тимчасово окупованій території, ніж було домовлено, ” – заявив Андрій Єрмак.
“Наприклад, украй важливо убезпечити людей по обидва боки лінії зіткнення від величезної кількості СМЕРТОНОСНИХ МІН – наголосив керівник ОП Єрмак і додав. – Наша делегація доклала максимум зусиль, аби погодити у серпні 20 ділянок для РОЗМІНУВАННЯ. Потрібно швидко виконувати цей план. Цю роботу може на власні очі побачити кожен, хто відвідає нові контрольні пункти на лінії розмежування, розбудовані за принципом сучасних сервісних хабів”.
23 ЛИСТОПАДА 2021 року віцепрем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук пообіцяла, що впродовж трьох місяців команда Мінреінтеграції запустить автобусні шатли на КПВВ “Чонгар” та “Каланчак”: від пункту пропуску до адміністративної межі.
14 ЛЮТОГО 2022 року на КПВВ “Чонгар” та “Каланчак” розпочали курсувати автобусні шатли від пункту пропуску до адміністративної межі. На тиждень раніше ніж обіцяли, прорапортувала Ірина Верещук.
24 ЛЮТОГО 2022 РОКУ через КПВВ “Чонгар” та “Каланчак” на територію України увійшли війська РФ, які захопили південь країни, Херсон, Мелітополь, Енергодар та заблокували Маріуполь.
Тут варто нагадати! За два роки до цього, у грудні 2019 майже чотири години лідери “Нормандської четвірки” спілкувалися без преси. Журналістам не дозволили бути навіть на початку їхнього спілкування.
Що ми маємо у сухому залишку? Хибно думати і писати, що розмінуваннях на ділянках “Чонгар” і “Каланчак” відбулось навмисно і в акурат перед вторгнанням російських військ на південь України. Адже програма розмінування розпочалась ще 23 ЛИСТОПАДА 2021 року, a завершилaсь за 10 днiв до повномасштабного втроргнення російських агресорів. Чи хтось думав тоді y 2021 роцi, що російська навала попре на Україну з усіх боків і в тому числі з Криму? Звісно, припускати можна було все.
Тому, у цьому випадку в теорію прямої зради мені не дуже віриться. А от недалекоглядність і недбальство мають місце. Адже, коли увесь світ у 2022 році почав гудіти про можливе широкомасштабне вторгнення, Єрмаку і Верещук варто було згадати, що південні рубежі України повністю оголені. Так само, як і сьогодні оголені наші рубежі на півночі, на кордоні з Білоруссю.
(Допис підготовлений за допомогою інформації від Людмили Федорової).
Ответ дляВероника-2014
Ваш дом - это кирпичи? Дайте угадаю: а муж - штаны?
Дом-это там, где твоя семья, твои близкие люди. А здание - да это кирпичи, главное, чтоб семья была жива.
Война показала, что весь твой мир может поместится в рюкзак и главное ладошка близкого человека в твоей руке.
Pauderpuff• 09 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
То есть если вернуть время то вы бы остались?
Ответ дляЭйфик Х
Мы из Харькова выезжали без ничего.
Голодные нигде не сидели.
Приспичит - и в халатах побежите.
Голодные нигде не сидели.
Приспичит - и в халатах побежите.
Точно, аби тільки не було пізно...
Ответ дляsobacura
Ну то ви ж виїхали? Я не розумію вашої риторики.
Я про те, що держава має допомогти з виїздом. А не говорити, ну мов, треба виїхати, а як і куди, розбирайтесь самі. Потім, щоб не казали що вас не попередили.
Oleksa1551• 09 июля 2022
Ответ дляsobacura
А потім ті люди будуть казати то ЗСУ по нам стріляло.
Так а это что, невозможно? Будет. Деокупация это же бои, а не попросят рашиков на выход просто.
Капитошка81• 09 июля 2022
Ответ дляПетрик
Ну это в момент, когда жизни угрожает смерть, в безопасности одних трусов мало
Ответ дляКапитошка81
о чем вы? мы здесь об эвакуации, а не о ’прекрасной’ жизни в оккупации. вы далеки от всего,что там было и будет.
Ответ дляКапитошка81
А после школы где жить? Если расхреначат жильё. У вас дома?
в киевской области жители затопили пол села, чтобы не зашли рф войска.
И что сейчас , думаете им помогли осушить это село и восстановить дамбу? нет, так и живут пол села в воде и пишут письма, чтобы им помогли.
В Киеве дом на Лобановского, в него попала ракета, он пригоден для жизни, надо укрепить этот кусок, чтобы не было опасно. Жильцы собирают деньги в интернете - государство ничем не помогло.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
1.’Евакуація є, і люди про неї знають. Горизонтальна система комунікації дуже добре діє. Ті, хто виїхав, мають і знають шляхи, волонтери, ми приєднуємося. Я не буду зараз публічно про це говорити, тому що це безпека людей’, - сказала Верещук.
Капитошка81• 09 июля 2022
Ответ дляS.s.s.
Знаете, если бы вы ещё в 2014 году не бежали, а выгнали эту нечесть, может и сейчас такого не было бы!