Жителі тимчасово окупованих росією територій, в першу чергу Херсонської і Запорізької областей на півдні, повинні максимально швидко евакуюватися. Це потрібно для того, щоб Збройні Сили України могли без побоювання знищувати окупантів, звільняючи землі, без остраху потрапити по мирних жителях.
Про це заявила міністр з питань реінтеграції Ірина Верещук в ефірі Національного телемарафону.
Эвакуируйтесь.
Капитошка81• 09 июля 2022
Ответ дляillaria-k
в киевской области жители затопили пол села, чтобы не зашли рф войска.
И что сейчас , думаете им помогли осушить это село и восстановить дамбу? нет, так и живут пол села в воде и пишут письма, чтобы им помогли.
В Киеве дом на Лобановского, в него попала ракета, он пригоден для жизни, надо укрепить этот кусок, чтобы не было опасно. Жильцы собирают деньги в интернете - государство ничем не помогло.
Я в курсе всего этого
ДевочкаКрасавица• 09 июля 2022
Ответ дляLetruaa
Люди не оставят свои дома, потому что это чревато остаться без жилья
Думаете, если останутся, то это как то поможет спасти жильё?
Майстерня домашнього текстилю• 09 июля 2022
Ответ дляPauderpuff
То есть если вернуть время то вы бы остались?
Не знаю, історію не перепишеш. Ми виїхали, але я зразу казала, що це важко, на грані, не всі це зможуть витримати і не зламатись. Тому, закликати будь-якою ціною виїжджати, ніколи не буду. Є можливість і бажання виїхати, чудово, чим зможу, допоможу. Але, якщо людина не може, то не може. І ніхто не вправі її засуджувати.
Pauderpuff• 09 июля 2022
Ответ дляillaria-k
Я живу на Виноградаре. Там был сильный прилёт, пострадало 4 дома. Восстанавливают за счёт государства. В одном уже укрепили стену и меняют крышу которую снесло.
Ответ дляКапитошка81
Ну это в момент, когда жизни угрожает смерть, в безопасности одних трусов мало
Є знайомі, які на початку березня реально потікали в одних капцях з хат. Хат нема, села нема. Ясно, що відбудовувати вже в тому селі ніхто нічого не буде. Люди вже більш менш розселені, дуже багато хто допомагає і меблями, і посудом, і одягом, і продуктами і всім чим можна.
Я розумію, що дуже шкода всього нажитого, своїх будинків... але так ризикувати своїм життям, чи своїми кінцівками. Не знаю. Дай Бог, щоб пронесло.
Ответ дляPauderpuff
за рахунок київського бюджету, скоріш всього.. тому і Кличка стараються зковирнути, бо гарний кусок...
solnyshko78-78• 09 июля 2022
Ответ дляЛизочек
Предупредили, молодцы, поставили галочку о том, что работа выполнена. Ну, а то, что выехать нельзя, то уже мелочи, кому интересны эти людишки
Что вы предлагаете? Оставить оккупантам эти территории, потому что люди не хот,т выезжать????
МаргаритаЛьвовна• 09 июля 2022
Ответ дляКапитошка81
да вон сколько тем - люди сидят в относительно спокойных городах, в своем жилье, и не знают как выживать. деньги на исходе, работы нет или минималка, выплаты впо задерживают и т.д.
а тут про ладошку. сильно она поможет в холода?
Ответ дляillaria-k
А ви в Демидові чи в Козаровичах? Знаєте як там справи ідуть з допомогою?
Pauderpuff• 09 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ну потому что не остались бы. Никто никого не осуждает. Просто надо искать возможность и информацию. Жизнь близких важнее комфорта.
Ответ дляS.s.s.
1.’Евакуація є, і люди про неї знають. Горизонтальна система комунікації дуже добре діє. Ті, хто виїхав, мають і знають шляхи, волонтери, ми приєднуємося. Я не буду зараз публічно про це говорити, тому що це безпека людей’, - сказала Верещук. Вона наголосила, що перебування на території Херсонської та Запорізької області ’в рази гірше і в рази небезпечніше’ перебування на підконтрольній Україні території.
2.За словами Верещук, навіть якщо людей буде депортовано до Росії, то України знайде можливість допомогти людям повернутись. ’Треба шукати можливість виїхати, бо наші Збройні Сили будуть деокуповувати. Це будуть величезні бої. Я не хочу нікого лякати, всі й так все розуміють’, - сказала вона.
У неё всегда всё просто, как два пальца…
Понимаю невыехавших.. не дай Боже такой выбор.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Міністерство готове оплатити переїзд і надати кожному житло, хоч тимчасове? Такі пиздуни, шо капець.
Так воно і є, і який вихід 2000 грн на
людину які теж вже з затримками нараховують. У людей немає коштів щоб забезпечити життя на невідомий термін. Ось і вся трагедія евакуації.
Ответ дляPauderpuff
Ну, ось має бути якийсь фонд, який би вивозив людей. Тобто оплачували виїзд, чи більше автобусів.
Ответ дляЭйфик Х
Мы из Харькова выезжали без ничего.
Бесплатно. Совершенно. и ничего, выехали
Голодные нигде не сидели.
Дали деньги курсы, хочешь или на работу.
Когда читаю за какие деньги ехать - не много не понимаю.
Приспичит - и в халатах побежите.
Голодные нигде не сидели.
Приспичит - и в халатах побежите.
Рада за вас.
Но Харьков не в оккупации был.
Это абсолютно разные вещи.
Но Харьков не в оккупации был.
Это абсолютно разные вещи.
Капитошка81• 09 июля 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
На счёт ладошки и рюкзака, это не ко мне. Сейчас не 1941 год чтобы радоваться малому
Щодо того - не можуть виїхати.
Як жителька Херсону маю багато друзів, знайомих, родичів.
У більшості є власне авто. Не їдуть бо не хочуть.
Я нікого не вмовляла, але розказувала які умови є реальні для впо.
Хтось таки наважився. А хтось (і їх багато) просто не хочуть їхати.(бо тут хата, а там ми бомжі)
До речі мені психологічно теж важко залишитись бомжами.
Але я заспокоюю себе що півсвіту живе в орендованих квартирах