Атаманша• 10 июля 2022
Що робити з недочоловіком
Він з Америки , жив зі мною в Україні. Я розірвала відносини , бо в побуті як чоловік він не "состоялся". Два роки він в США я тут , спілкуємось , ні він ні я нікого не мали . І не разом і залишити один одного не можемо. Почуття вже пройшли але так і залишився мені опорою ілюзорною .А вже 34 роки. Я замість з іншими спілкуватись , всередині враження що в мене все ок і я не одна. І в нього так. Життя на паузі.
Сумно дуже
Атаманша
• 10 июля 2022
Ответ дляФигура мечты
А вы уверенны что он никого не имел?
Так. Він думав , що це на все життя. І я думаю , що це підсвідомо його ідея про одну жінку на все життя не дає йому повністю розірвати відносини.
А мені це імпонує. Він супер вірний , але все чудово у нас було лише в сексі
Атаманша
• 10 июля 2022
Ответ дляДумы мои думы
У вас может и никого 😂
Зачем человеку состояться в быте?
Мені був потрібен чоловік , а не сусід по квартирі
Атаманша
• 10 июля 2022
Ответ дляБасноплетка
Удалено администрацией...
Я знаю ) я не можу висловитися конструктивніше зараз
Басноплетка• 10 июля 2022
Ответ дляАтаманша
Извините
Ms. Доброта• 10 июля 2022
Ответ дляАтаманша
Вы не хотите в США?
Атаманша
• 10 июля 2022
Ответ дляБасноплетка
Извините
Коли тут люди вічливо спілкуються з тобою , в мене аж якесь почуття провини
Natalia505• 10 июля 2022
Ответ дляАтаманша
Що вас не влаштовувало? Як він мав состояться в побуті?
Думы мои думы• 10 июля 2022
Ответ дляАтаманша
Наняли б домработницу, Делов то
Атаманша
• 10 июля 2022
Ответ дляMs. Доброта
Вы не хотите в США?
Він нас двох з сином (не його) забезпечити не зможе, в США не хочу . А він переїздити теж не хоче , каже я заради тебе все залишив і поїхав в Україну , а ти мене лишила. Вдруге я цього робити не буду . Ну і причини непорозуміння наших нікуди не ділися , сьогодні дойшло((
Атаманша
• 10 июля 2022
Ответ дляNatalia505
Ну я його воду просила купувати приносити , а він не робив цього. Хоча якщо просила іди купи принести ніколи не відмовлявся. Але щоразу треба просити. Так у всьому. Побут на мені 90% а грошима він мене не забезпечував . Міг заробляти більше. Але працював лише 2-3 дні на тиждень
Ms. Доброта• 10 июля 2022
Ответ дляАтаманша
Я не о том, чтоб к нему, а просто выехать благодаря ему по программе и там устраивать свою жизнь. Но вижу, что не хотите, вопросов нет)
Natalia505• 10 июля 2022
Ответ дляАтаманша
Можно уточнення?
То робив коли просила, чи не робив?
То грошима не забезпечував, чи забезпечував але було мало?
То робив коли просила, чи не робив?
Бойцовская• 10 июля 2022
Ответ дляАтаманша
таких бытовых инвалидов полмира. которые бросили ведение хозяйства на женщину и им ок. потому что мама так делала.
Natalia505• 10 июля 2022
Ответ дляБойцовская
Ви поспішаєте з висновками.
Ms. Доброта• 10 июля 2022
Ответ дляАтаманша
А кем он работал у нас в стране?
Печенюшка• 10 июля 2022
Ответ дляNatalia505
Можно уточнення?
То робив коли просила, чи не робив?
Ви уявляєте, як задовбує, коли чоловіка завжди треба просити і тикати носом, щоб він щось зробив?
Kapitoshka-4fe1• 10 июля 2022
Ответ дляАтаманша
Так, а яка в нього професія що він не може забезпечити сім´ю?
Natalia505• 10 июля 2022
Ответ дляПеченюшка
Я вам більше скажу таких чоловіків більшість. Ініциативних дууже мало. Особливо коли жінка давить і всім недовольна там ініціативи ще меньше. Він американець?
годовасик• 10 июля 2022
Зараз тимчасово проживаю в Європі. Наче на іншій планеті. Перше, від чого отримала приємний шок, від того , що величезна кількість щасливих та закоханих пар, як молодих, так і у віці. Люди випромінюють любов та позитив . Літні люди обіймаються, ходять за ручку та цілуються.
Вразило настільки, що постійно задаю собі питання, як ці люди зберегли такі відносини?
Вже з багатьма знайома - жодного разу не помітила ось цих ’надочікувань від партнера’ і того , що партнер, щось ’должен ’ - відчувається рівноправність , партнерство та самодостатність у відносинах :)
Атаманша
• 10 июля 2022
Ответ дляNatalia505
Якщо робив коли просила, то чого побут тягнули 90% на собі?
А я що мама йому тикати кожного разу що йому робити. Він доросла людина і я очікувала , що він сам буде робити свої обов´язки. Альтернатива була , фінанси на ньому побут на мені. Він сказав , що працюватиме більше , а потім сказав ’ну я ж не казав коли саме , це я собі пообіцяв’
Natalia505• 10 июля 2022
Ответ дляАтаманша
Скільки він заробляв?
Атаманша
• 10 июля 2022
Ответ дляNatalia505
Так