Конгресвумен США Спартц: Зеленський повинен вирішити питання Єрмака, а МЗС варто утриматися від нападок
Членкиня Палати представників США Вікторія Спартц заявила, що президент України Володимир Зеленський "повинен розв´язувати проблему" Андрія Єрмака і закликала МЗС України серйозно ставитися до її заяв.
Про це йдеться у заяві на її сайті, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.
"Я знаю, що президент Зеленський веде небезпечну війну з підступним ворогом. Він витрачає багато часу на створення міжнародної підтримки, щоб захистити свою країну, але у нього є постійна внутрішня проблема, яку він повинен вирішити – голова Офісу президента Андрій Єрмак", - йдеться у заяві.
Вона перерахувала кілька серйозних звинувачень на адресу Єрмака:
- Витік інформації в Білорусь і зрештою в Росію про операцію України із захоплення "Групи Вагнера", що призвело до її провалу;
- Погане керівництво невдалими мирними переговорами з Росією перед війною;
- Запевнення українського керівництва, що у лютому нападу з боку Росії не відбудеться, всупереч західній розвідці, щоб перешкодити Україні належним чином підготуватися до війни;
- Саботаж Херсону та надання його росіянам для організації трагедії батальйону "Азов";
- Затягування термінових закупівель військової техніки через Міністерство оборони України та висування необґрунтованих або навіть незаконних умов;
- Цілеспрямоване затягування через свого заступника Олега Татарова призначення незалежного антикорупційного прокурора.
Спартц також заявила, що отримала підтримку від американців і українців, і розуміє, чому її коментарі вразили Міністерство закордонних справ України.
"Я закликаю Міністерство розглянути мою заяву з тією серйозністю, якої вимагають ці запитання щодо пана Єрмака, замість того, щоб розпочинати нападки ad hominem, як це було досі. Українцям і американцям буде краще, якщо наші уряди відповідатимуть з належною обачністю, а не захисними банальностями", - йдеться у заяві.
Нагадаємо, раніше перша українка в Палаті представників Конгресу США Вікторія Спартц направила президенту Байдену листа щодо можливих зв´язків глави ОП Андрія Єрмака із РФ.
Mrs.Ochmonek• 10 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Зате які спічі, просльозитися можна.
Так, глибокі спічі, можна слухати
Yulia-3262• 10 июля 2022
Ответ дляЕленнн
...а я пам’ятаю лице Лєни під час інагурації.. Знала??
Нещодавно бачила інтерв´ю з нею. Реально здивована була- адекватна жінка, нормальна і грамотна на відміну від артиста. Жодного виступу артиста не дивилася вже більше 2х років, думала і жінка там така
Ответ дляOlga_72
Он обязан он делает, никуда не уехал. Его работу видно по реакции международного общества. Чего только стоит встреча с Шольцом, Макроном, Йоганнісом і Драгі. Они приехали уговаривать сдаться. А уехали с тем, что мы решаем когда остановиться и до окончания войны они финансами нас будут поддерживать, даже когда устанут. Отличный результат переговоров с Зеленский. Это его работа. 5 по 5 шкале.
Кому вы тут рассказываете. Сторонники порошенко и путина обьеденились и зе клюют вместе. Противно читать. Вчерапиарили ссср в темах, сегодня против зе пишут и у них на подпевках порошенковцы. Офигительно.
Ответ дляsunholder
Зе виступіл і показал какой он чьоткій пацанчік, але ж можна це було порішати і не на камери. правда?
а то виглядає типу я класний чувачок, а генштаб не очень.
Тут я вважаю була спроба очорнити генштаб і Залужного.
Стосовно Спартц - мене дивує наскільки наші зелені борзі, замість того, щоб сказати, ок, ми готові до розслідування, щоб розставити всі крапки на І, вони пишуть, шо вона працює на кремль.
Люди не ведуться
Ответ дляPinkyPink
«принимала активное участие в голосовании ленд-лиза» - это как?) как-то отлично от других конгрессменов?
По поводу подыгрывания, Спартц - республиканка, а они лояльны к раше, выборы на носу и то, что снова придёт Трамп - голубая мечта пуйла, поэтому вносить смуту не в Украину, а в конгресс и подрывать доверие к Байдену - очень даже помощь путину. Спартц очень хорошо распиарилась на Украине сейчас, притом, что не живет здесь 22 года и по ее же словам не особо много знает о ситуации, зато ей важно привести к власти республиканцев.
Также в письме есть и такой пункт
« Конгрес повинен встановити належний нагляд за критично важливою інфраструктурою та доставкою зброї та допомоги.»
Который нивелирует все плюсы ленд-лиза, который позволяет поставлять оружие без лишних бюрократических проволочек и затягивет сроки поставок через одобрение конгресса
Также в письме есть и такой пункт
Предвыборная тема началась. Республиканцы повылазили вносить смуту. А в это время путька сидит на берегу и ржет чем закончится это жалкое зрелище. А главное что вбрасввается. Не побрился, был в футболке, не поздравил Залужного. Запоминайте эти ники.
JuliaGluhenko• 10 июля 2022
Ответ дляОксана-004e
А собачура уже прибежала с мамой Никитки рты затыкать?
Собацюра в блоке обоюдном)
Mrs.Ochmonek• 10 июля 2022
Ответ дляMarryV
Чим далі, тим більше думаю, що Порошенко - це і є агент кремля і вже давно.
Цікаво, чи невістка з рф відверто рашистських поглядів чи ’харошая русская’
My_everything• 10 июля 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Кожен виконує свою роботу.
Без зброї, яку вибиває, випрошує чи вимагає Зеленський, армія не мала б таких успіхів, навіть при всьому професіоналізмі Залужного.
Так может надо было и деньги страны тратить на это, а не откладывать в карман с дорог ? Выбивает оружие ? За это платить надо ещё.
My_everything• 10 июля 2022
Ответ дляMarryV
Противно вас читать. А давайте вы 73% и будете ставать на учёт и выполнять очередные антинародные законы Зе. А не прикрывать свои спины мужьями и мужчинами из 25%, которые за Зе не голосовали. Несите ответственность за свой выбор. Чтоб в будущем головой думали за кого голосовать. Мы не виноваты, что вы его привели и продолжаете нахваливать. Вам нравится он ? Тогда сами и исполняйте его законы, а нас освободите от этого. Так будет честно и справедливо. 73% не выедут. А 25% отпустите и не кошмарьте. Наголосовали - вот и отвечайте.
Renesmeе 16• 10 июля 2022
Ответ дляMarryV
Скільки сиджу в інтернеті під час війни і читаю різні джерела то лише на рашиських пабліках обговорювали одяг, що не так вдягнені на переговорах. І ось несподівано тут вискочило у темі🤔
Ответ дляPinkyPink
Также в письме есть и такой пункт
Вона українка. З Чернігова. Перша конгрес вумен. Ссилається на дані розвідки.
І про Єрмака вже давно говорять. Не вперше. Почитайте хоч його біографію.
Просто вже винесли на широкий розголос. Щоб не зам‘яли
Оксана-004e• 10 июля 2022
Ответ дляMy_everything

Julia 2020• 10 июля 2022
Ответ дляnatapri
Вы меня не поняли, я как раз в еë защиту написала, что она так же действует в интересах Украины, а не в интересах Пуйла, что разгоняют прихвостни Ермака.
хм, гражданка США присягнувшая США действует в интересах Украины? интересная логика
а чего она не живет в Украине? Ермак ей мешал?
Julia 2020• 10 июля 2022
Ответ дляFilomena
А чому наші діаспори не живуть в Україні, а допомагають? І, доречі, розмовляють українською.
так у диаспоры и спросите почему они не живут в неньке раз так ее на словах любят)
и писать я буду на том языке, на котором мне удобно, все претензии к духу Богдана Хмельницкого
Ответ дляJulia 2020
Чому я маю когось питати? Вам цікаво, то питайте.
Чому Медведчук живе в Україні і є зрадником?
Можете не відповідати
Ответ дляVira_Kos
Не знаю.
Голову САП Зе так і не призначив, баканов та єрмак досі на посту, татаров туди ж.
Отой випадок з Залужним не зовсім приємний, так ніби його хочуть (чи хотіли) дискредитувати.
Сподіватися на диво, мабуть.
А намагання зе розвалити судову гілку влади у перші місяці його каденції (розпуск ВККСУ, який доречі не працює майже 3 роки, та спроба зупинити роботу ВРП) вже йому пробачили? Видно ж було куди вітер віє. Все для раші робилося, аби пришвидшити здачу України.
Ответ дляЗаkoхані
Ну що Ви таке кажете? Він же не втік, він герой!
Ответ дляMy_everything
О, начинается. Разделяли людей по языковому вопросу и шли точно такие же разговоры. Я не голосовал за проамериканских и я за рашку и язык украинский мне не нужен и евросоюз не нужен, а из- за них Крым отобрали и пррчее бла бла бла. И всем понятно чем закончилось это противостояние. Но чтобы во время войны канючить и тянуть сбитых летчиков, а президента в полномасштабке хейтить футболками, бритостью, подмытостью. Куда там кацапам. А давайте вы будете хотя бы не помогать врагу из тыла- наворачивая на вентилятор норативы рашки.