Конгресвумен США Спартц: Зеленський повинен вирішити питання Єрмака, а МЗС варто утриматися від нападок
Членкиня Палати представників США Вікторія Спартц заявила, що президент України Володимир Зеленський "повинен розв´язувати проблему" Андрія Єрмака і закликала МЗС України серйозно ставитися до її заяв.
Про це йдеться у заяві на її сайті, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.
"Я знаю, що президент Зеленський веде небезпечну війну з підступним ворогом. Він витрачає багато часу на створення міжнародної підтримки, щоб захистити свою країну, але у нього є постійна внутрішня проблема, яку він повинен вирішити – голова Офісу президента Андрій Єрмак", - йдеться у заяві.
Вона перерахувала кілька серйозних звинувачень на адресу Єрмака:
- Витік інформації в Білорусь і зрештою в Росію про операцію України із захоплення "Групи Вагнера", що призвело до її провалу;
- Погане керівництво невдалими мирними переговорами з Росією перед війною;
- Запевнення українського керівництва, що у лютому нападу з боку Росії не відбудеться, всупереч західній розвідці, щоб перешкодити Україні належним чином підготуватися до війни;
- Саботаж Херсону та надання його росіянам для організації трагедії батальйону "Азов";
- Затягування термінових закупівель військової техніки через Міністерство оборони України та висування необґрунтованих або навіть незаконних умов;
- Цілеспрямоване затягування через свого заступника Олега Татарова призначення незалежного антикорупційного прокурора.
Спартц також заявила, що отримала підтримку від американців і українців, і розуміє, чому її коментарі вразили Міністерство закордонних справ України.
"Я закликаю Міністерство розглянути мою заяву з тією серйозністю, якої вимагають ці запитання щодо пана Єрмака, замість того, щоб розпочинати нападки ad hominem, як це було досі. Українцям і американцям буде краще, якщо наші уряди відповідатимуть з належною обачністю, а не захисними банальностями", - йдеться у заяві.
Нагадаємо, раніше перша українка в Палаті представників Конгресу США Вікторія Спартц направила президенту Байдену листа щодо можливих зв´язків глави ОП Андрія Єрмака із РФ.
Ответ дляJulia 2020
так страна в которой она родилась, называлась СССР, а уехала она уже из Украины в достаточно сознательном возрасте, как можно навсегда уехать из страны которую любишь? ну явно от большой любви
Да, можно любить страну и ненавидеть государство, это новость для Вас?
Ответ дляСоната любви
жиночка, лоббировавшая ленд-лиз для Украины
жиночка, являющаяся членом комитета по юридическим делам, членом подкомитета по борьбе с терроризмом и внутренней безопасности США.
жиночка, обладающая доверием к доступу секретной информации внутренней безопасности США
всего лишь может преувеличивать
ну какие у нее могут быть доказательства
научитесь думать, может ли человек, не имеющий доверия у правящего руководства, иметь допуск к секретной информации по внутренней безопасности страны.
тогда может до вас и дойдет, все что озвучила Спартц, является согласованным с высшим руководство.
всего лишь может преувеличивать
Так пусть дает свои доказательства, в чем проблема? Если Макрон и Шольтц еще выше чином и сохраняют лицо путену, то эта жиночка вот обязательно святая корова должна и ее слова прям истина и в них никто не должен сомневаться. Ознакомится сначала надо с доказательствами. Всего то.
Ответ дляJulia 2020
Я теж в ссрс народилася і що?
Вона отримала освіту в Україні. Значить їй було за 20. Вийшла заміж за американця і виїхала.
Як це заважає любити Україну?
Оксана-004e• 10 июля 2022
Ответ дляNata2907
Та ні, не дочекаєтесь. Побільшало. І от я особисто ще ні разу не пошкодувала, що за нього голосувала. Ну так, був би пєтечка, тихенько б здав все і не було б війни напевне. Але я не вірю, що досі на світі існують нормальні люди, що за пєтю. Цікаво, що корисного він зробив за часи війни для своєї держави? Він же олігарх, чим допоміг ???
А почему петечка должен был все сдать? Разве он не пришел сознательно на пост во время полной опы в 14 году, восстановил и укрепил армию?
ALenushka505• 10 июля 2022
Ответ дляКатруська
Чому так довго чекали? До 24 лютого все добре було?
Да ракети не літали, загрози життю не було. Дитина ходила до школи. Тепер все змінилося
ALenushka505• 10 июля 2022
Ответ дляКатруська
Ну то вас тільки ракети не влаштовують чи 73%? Бо жіночку, якій радили виїжджати саме друге муляє.
Ви мені що чимось допоможите чи що. Навіщо ваше докулупування. Мене зараз все не влаштовує. Війна в першу чергу, я не готова жити в стані війни
Оксана-004e• 10 июля 2022
Ответ дляЛето72
Єрмак, Татаров повинні піти з посад. Сподіваюсь, Зеленський обере інтереси України і українців, а не особисту прихильність до Єрмака
И рашиста гетманцева пусть прихватят с собой
Оксана-004e• 10 июля 2022
Ответ дляklycha
Уезжайте с Украины. И живите в другой стране.
Зря вы умными людьми расбрасываетесь
Julia 2020• 10 июля 2022
Ответ дляnatapri
какие вам еще нужны аргументы ? https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-72362854
те кто любят Украину в ней и живут, те кто любят США живут и работают на благо США)
Ответ дляNata2907
Я про петечку не говорю вообще, что ж вы заладили-то? Или других аргументов нет?
Можете ответить на пару вопросов?
1.вы благодарны зе,что началась война?
2.вы благодарны зе,что строил дороги,в т.ч.московскую трассу,зная о предстоящем нападении?
3. вы благодарны зе,что сбивал людей с толку,давая им ложную инфу и накануне вторжения вещал о шашлыках?
4.вы благодарны зе,что армия за 3 года обнищала окончательно, а сейчас страна получает огромные средства,а армия голая-босая-голодная?
5.вы благодарны зе,что тела наших ребят матери и жены месяцами не могут забрать с поля боя,чтоб похоронить,а их оформляют как пропавших без вести?
6.за Мариуполь,Херсон тоже благодарны?
У меня еще много вопросов,но вы ж на них не ответите
Можете ответить на пару вопросов?
1.вы благодарны зе,что началась война?
6.за Мариуполь,Херсон тоже благодарны?
Ответ дляNatata_
Если там действительно всё так, то без нас разберутся. Не вижу смысла в этих срачных темах на радость рашистам
Вся проблема в тому, що не хоче Зеленський розбиратись. Херсон про***ли , як казав порадник Єрмака. Наші ЗСУ гинуть. Ленд ліз може прийти пізніше. Я бачу сенс, щоб прибрати щура. Ви згодні?