Соната любви• 10 июля 2022

Зеленський повинен вирішити питання Єрмака

Конгресвумен США Спартц: Зеленський повинен вирішити питання Єрмака, а МЗС варто утриматися від нападок

Членкиня Палати представників США Вікторія Спартц заявила, що президент України Володимир Зеленський "повинен розв´язувати проблему" Андрія Єрмака і закликала МЗС України серйозно ставитися до її заяв.

Про це йдеться у заяві на її сайті, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

"Я знаю, що президент Зеленський веде небезпечну війну з підступним ворогом. Він витрачає багато часу на створення міжнародної підтримки, щоб захистити свою країну, але у нього є постійна внутрішня проблема, яку він повинен вирішити – голова Офісу президента Андрій Єрмак", - йдеться у заяві.

Вона перерахувала кілька серйозних звинувачень на адресу Єрмака:

- Витік інформації в Білорусь і зрештою в Росію про операцію України із захоплення "Групи Вагнера", що призвело до її провалу;

- Погане керівництво невдалими мирними переговорами з Росією перед війною;
- Запевнення українського керівництва, що у лютому нападу з боку Росії не відбудеться, всупереч західній розвідці, щоб перешкодити Україні належним чином підготуватися до війни;

- Саботаж Херсону та надання його росіянам для організації трагедії батальйону "Азов";

- Затягування термінових закупівель військової техніки через Міністерство оборони України та висування необґрунтованих або навіть незаконних умов;

- Цілеспрямоване затягування через свого заступника Олега Татарова призначення незалежного антикорупційного прокурора.

Спартц також заявила, що отримала підтримку від американців і українців, і розуміє, чому її коментарі вразили Міністерство закордонних справ України.

"Я закликаю Міністерство розглянути мою заяву з тією серйозністю, якої вимагають ці запитання щодо пана Єрмака, замість того, щоб розпочинати нападки ad hominem, як це було досі. Українцям і американцям буде краще, якщо наші уряди відповідатимуть з належною обачністю, а не захисними банальностями", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, раніше перша українка в Палаті представників Конгресу США Вікторія Спартц направила президенту Байдену листа щодо можливих зв´язків глави ОП Андрія Єрмака із РФ.
natapri• 10 июля 2022
Ответ дляJulia 2020
так страна в которой она родилась, называлась СССР, а уехала она уже из Украины в достаточно сознательном возрасте, как можно навсегда уехать из страны которую любишь? ну явно от большой любви
Да, можно любить страну и ненавидеть государство, это новость для Вас?
MarryV• 10 июля 2022
Ответ дляСоната любви
жиночка, лоббировавшая ленд-лиз для Украины
жиночка, являющаяся членом комитета по юридическим делам, членом подкомитета по борьбе с терроризмом и внутренней безопасности США.
жиночка, обладающая доверием к доступу секретной информации внутренней безопасности США

всего лишь может преувеличивать
ну какие у нее могут быть доказательства

научитесь думать, может ли человек, не имеющий доверия у правящего руководства, иметь допуск к секретной информации по внутренней безопасности страны.

тогда может до вас и дойдет, все что озвучила Спартц, является согласованным с высшим руководство.
Так пусть дает свои доказательства, в чем проблема? Если Макрон и Шольтц еще выше чином и сохраняют лицо путену, то эта жиночка вот обязательно святая корова должна и ее слова прям истина и в них никто не должен сомневаться. Ознакомится сначала надо с доказательствами. Всего то.
Vira_Kos• 10 июля 2022
Ответ дляnatapri
Я уже десятую страницу наблюдаю как Вы отбиваетесь.
Дайте спокій)
MarryV• 10 июля 2022
Ответ дляFilomena
Не помиляється той, хто нічого не робить. Але щурів потрібно прибирати, якщо такі є.
Ну нехай знаходять и дають на них все що мають. Через твітер такі питання якось несолідно вирішувати. Схоже на піар на допомозі Україні.
Filomena• 10 июля 2022
Ответ дляJulia 2020
Я теж в ссрс народилася і що?
Вона отримала освіту в Україні. Значить їй було за 20. Вийшла заміж за американця і виїхала.
Як це заважає любити Україну?
Лето72• 10 июля 2022
Єрмак, Татаров повинні піти з посад. Сподіваюсь, Зеленський обере інтереси України і українців, а не особисту прихильність до Єрмака
natapri• 10 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Дайте спокій)
Так а я что, я и не возмущалась?
Vira_Kos• 10 июля 2022
Ответ дляnatapri
Так а я что, я и не возмущалась?
Це такий вислів, не ображайтеся.
Мається на увазі «і не кажіть».
Оксана-004e• 10 июля 2022
Ответ дляNata2907
Та ні, не дочекаєтесь. Побільшало. І от я особисто ще ні разу не пошкодувала, що за нього голосувала. Ну так, був би пєтечка, тихенько б здав все і не було б війни напевне. Але я не вірю, що досі на світі існують нормальні люди, що за пєтю. Цікаво, що корисного він зробив за часи війни для своєї держави? Він же олігарх, чим допоміг ???
А почему петечка должен был все сдать? Разве он не пришел сознательно на пост во время полной опы в 14 году, восстановил и укрепил армию?
Катруська• 10 июля 2022
Ответ дляALenushka505
То випустіть з чоловіком. І лишайтеся собі самі, чого ж тримати неугодних
Чому так довго чекали? До 24 лютого все добре було?
ALenushka505• 10 июля 2022
Ответ дляКатруська
Да ракети не літали, загрози життю не було. Дитина ходила до школи. Тепер все змінилося
Лето72• 10 июля 2022
Ответ дляgamachok
https://youtu.be/P50QvMMudWs перш ніж робити висновки - рекомендую
Теж сьогодні дивилась. Згодна з Чорноволом.
Masushki2• 10 июля 2022
Ответ дляЛето72
Катруська• 10 июля 2022
Ответ дляALenushka505
Ну то вас тільки ракети не влаштовують чи 73%? Бо жіночку, якій радили виїжджати саме друге муляє.
ALenushka505• 10 июля 2022
Ответ дляКатруська
Ви мені що чимось допоможите чи що. Навіщо ваше докулупування. Мене зараз все не влаштовує. Війна в першу чергу, я не готова жити в стані війни
Оксана-004e• 10 июля 2022
Ответ дляЛето72
И рашиста гетманцева пусть прихватят с собой
Оксана-004e• 10 июля 2022
Ответ дляklycha
Уезжайте с Украины. И живите в другой стране.
Зря вы умными людьми расбрасываетесь
Julia 2020• 10 июля 2022
Ответ дляnatapri
какие вам еще нужны аргументы ? https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-72362854

те кто любят Украину в ней и живут, те кто любят США живут и работают на благо США)
Inamalina• 10 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Зеленський нікому нічого не винен.
Крапка.
Наверное, ему выгодно быть слепоглухим))
Natata_• 10 июля 2022
Удалено администрацией...
Filomena• 10 июля 2022
Ответ дляgamachok
От сьогодні слухала Швеця (той що кремлівська консерва🙂) і він озвучуює те саме.
Filomena• 10 июля 2022
Ответ дляNatata_
Удалено администрацией...
Не передьоргуйте. Мова йде про секретарку президента.
1Окси• 10 июля 2022
Ответ дляЗвёздонька
Большинство с фанатов Зе и знать не знают, кто такой Татаров, Ермак чёткий чувак, а виноват во всем Порошенко.
Як з язика зняли. Тільки вчора про це говорила знайомій. Прикро, що наш народ не хоче/не може думати і аналізувати.
natapri• 10 июля 2022
Ответ дляFilomena
І я його сьогодні слухала)
sammy• 10 июля 2022
Ответ дляNata2907
Я про петечку не говорю вообще, что ж вы заладили-то? Или других аргументов нет?
Можете ответить на пару вопросов?
1.вы благодарны зе,что началась война?
2.вы благодарны зе,что строил дороги,в т.ч.московскую трассу,зная о предстоящем нападении?
3. вы благодарны зе,что сбивал людей с толку,давая им ложную инфу и накануне вторжения вещал о шашлыках?
4.вы благодарны зе,что армия за 3 года обнищала окончательно, а сейчас страна получает огромные средства,а армия голая-босая-голодная?
5.вы благодарны зе,что тела наших ребят матери и жены месяцами не могут забрать с поля боя,чтоб похоронить,а их оформляют как пропавших без вести?
6.за Мариуполь,Херсон тоже благодарны?
У меня еще много вопросов,но вы ж на них не ответите
Natata_• 10 июля 2022
Ответ дляFilomena
Если бы только про это. Сидят и выжидают команду фас.
Лето72• 10 июля 2022
Ответ дляNatata_
Удалено администрацией...
Я не бот. Я Єрмака не обирала. І чому це країною керує секретар зі своїми позаштатними радниками? Іще і Залужного паплюжать.
Natata_• 10 июля 2022
Ответ дляЛето72
Если там действительно всё так, то без нас разберутся. Не вижу смысла в этих срачных темах на радость рашистам
Лето72• 10 июля 2022
Ответ дляNatata_
Вся проблема в тому, що не хоче Зеленський розбиратись. Херсон про***ли , як казав порадник Єрмака. Наші ЗСУ гинуть. Ленд ліз може прийти пізніше. Я бачу сенс, щоб прибрати щура. Ви згодні?
Фантуля• 10 июля 2022
Ответ дляОксана-004e
Ну так боневтік так казав, що не зрозуміло