Соната любви• 10 июля 2022

Зеленський повинен вирішити питання Єрмака

Конгресвумен США Спартц: Зеленський повинен вирішити питання Єрмака, а МЗС варто утриматися від нападок

Членкиня Палати представників США Вікторія Спартц заявила, що президент України Володимир Зеленський "повинен розв´язувати проблему" Андрія Єрмака і закликала МЗС України серйозно ставитися до її заяв.

Про це йдеться у заяві на її сайті, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

"Я знаю, що президент Зеленський веде небезпечну війну з підступним ворогом. Він витрачає багато часу на створення міжнародної підтримки, щоб захистити свою країну, але у нього є постійна внутрішня проблема, яку він повинен вирішити – голова Офісу президента Андрій Єрмак", - йдеться у заяві.

Вона перерахувала кілька серйозних звинувачень на адресу Єрмака:

- Витік інформації в Білорусь і зрештою в Росію про операцію України із захоплення "Групи Вагнера", що призвело до її провалу;

- Погане керівництво невдалими мирними переговорами з Росією перед війною;
- Запевнення українського керівництва, що у лютому нападу з боку Росії не відбудеться, всупереч західній розвідці, щоб перешкодити Україні належним чином підготуватися до війни;

- Саботаж Херсону та надання його росіянам для організації трагедії батальйону "Азов";

- Затягування термінових закупівель військової техніки через Міністерство оборони України та висування необґрунтованих або навіть незаконних умов;

- Цілеспрямоване затягування через свого заступника Олега Татарова призначення незалежного антикорупційного прокурора.

Спартц також заявила, що отримала підтримку від американців і українців, і розуміє, чому її коментарі вразили Міністерство закордонних справ України.

"Я закликаю Міністерство розглянути мою заяву з тією серйозністю, якої вимагають ці запитання щодо пана Єрмака, замість того, щоб розпочинати нападки ad hominem, як це було досі. Українцям і американцям буде краще, якщо наші уряди відповідатимуть з належною обачністю, а не захисними банальностями", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, раніше перша українка в Палаті представників Конгресу США Вікторія Спартц направила президенту Байдену листа щодо можливих зв´язків глави ОП Андрія Єрмака із РФ.
Фантуля• 10 июля 2022
Ответ для1Окси
Як з язика зняли. Тільки вчора про це говорила знайомій. Прикро, що наш народ не хоче/не може думати і аналізувати.
Зачем, все как в ссср партия лучше знает..
Фантуля• 10 июля 2022
Ответ дляsammy
Я про петечку не говорю вообще, что ж вы заладили-то? Или других аргументов нет?
Можете ответить на пару вопросов?
1.вы благодарны зе,что началась война?
2.вы благодарны зе,что строил дороги,в т.ч.московскую трассу,зная о предстоящем нападении?
3. вы благодарны зе,что сбивал людей с толку,давая им ложную инфу и накануне вторжения вещал о шашлыках?
4.вы благодарны зе,что армия за 3 года обнищала окончательно, а сейчас страна получает огромные средства,а армия голая-босая-голодная?
5.вы благодарны зе,что тела наших ребят матери и жены месяцами не могут забрать с поля боя,чтоб похоронить,а их оформляют как пропавших без вести?
6.за Мариуполь,Херсон тоже благодарны?
У меня еще много вопросов,но вы ж на них не ответите
Он нивиноват, онневтик, минский неподписал,и он не мог сеять панику, и он готовился, он в черном ходил
Natata_• 10 июля 2022
Ответ дляЛето72
Вся проблема в тому, що не хоче Зеленський розбиратись. Херсон про***ли , як казав порадник Єрмака. Наші ЗСУ гинуть. Ленд ліз може прийти пізніше. Я бачу сенс, щоб прибрати щура. Ви згодні?
Может сейчас как раз и начнут разбираться. Главное чтобы убрали того кто действительно виновен, а не первого попавшегося и чтобы этим скандалом не воспользовались наши враги. Уж больно странные события начали происходить пару дней назад. Скандалы за скандалами и все на мировом уровне. Уж как-то сильно подозрительно. Похоже кремлёвская крыса решила зайти с другой стороны.
автор Соната любви • 10 июля 2022
Ответ дляЛето72
Єрмак, Татаров повинні піти з посад. Сподіваюсь, Зеленський обере інтереси України і українців, а не особисту прихильність до Єрмака
Удалено администрацией...