Залатавая• 10 июля 2022

Дитяче, підліткове ліжко з висувним спальним місцем

Порадьте, в кого є. Знайшла в ікеа, але виглядає не надійне. Хлопці в мене активні.
В кожного окрема кімната буде, але менший ще малий, треба буде біля нього спати можливо. А старшому хочу на випадок, коли захворіє, чи для друзів. Тобто на нижньому ніхто на постійній основі спати не буде.
Ленне-Рейма• 10 июля 2022
Меблик посмотрите ,там есть с выдвижным местом ,мебель очень очень качественная. Польская, но качество в 1000 раз лучше брв. Я очень довольна.

из желе я• 10 июля 2022
А как это? Можно фото для примера?
Каяспер• 10 июля 2022
Кровать-трансформер? Ну, мы в Одессе заказывали у наших местных мастеров. Они и до войны недёшево стоили, там рама металлическая к стене крепится.

https://m.facebook.com/search/top/?q=flat%2Bukrain...
автор Залатавая • 10 июля 2022
Ответ дляиз желе я
А как это? Можно фото для примера?
Таке, тільки гарніше)
ЕлькиПальки• 10 июля 2022
Я у друзей в Польше спала на таком, удобно. Легко и быстро доставать.
автор Залатавая • 10 июля 2022
Ответ дляКаяспер

Щось не переходить, може група закрита, чи що...
автор Залатавая • 10 июля 2022
Ответ дляиз желе я
А как это? Можно фото для примера?
Ось таке в ікеа, але здається неміцне.
https://www.ikea.com/ua/uk/p/slaekt-slekt-karkas-z...
автор Залатавая • 10 июля 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Дякую, подивлюсь
Каяспер• 10 июля 2022
Ответ дляЗалатавая
Ну, в Инсте или ФБ наберите поиск: мебель flat одесса

Ленне-Рейма• 10 июля 2022
Ответ дляиз желе я
А как это? Можно фото для примера?
Когда нижняя ниша выдвигается