Девочки, сколько вы тратите в месяц на еду , средства гигиены/быт в Германии? На 2-3 человек?
Yulia-3262• 10 июля 2022
До 500 євро, включно з музеями і басейном. Цього місяця хороші знижки, витратила 100 євро на оновлення гардеробу, ще 50 на засоби догляду. Але я взагалі звикла скромно жити.
При цьому в тафель не ходжу, бо не маю щеплення, а заради дешевої їжі колоти вакцину я не збираюся.
Цікаво почути інших.
Танюша мама двоих принцесс• 10 июля 2022
Ответ дляYulia-3262
Цікаво почути інших.
У нас и не спрашивают о вакцинации...
Yulia-3262• 10 июля 2022
Ответ дляТанюша мама двоих принцесс
У нас и не спрашивают о вакцинации...
Що сказати, пощастило вам
Khmelnichanka• 10 июля 2022
Послухаю.
Бо ми прки жиаемо майже без виплат, але з харчуванням.
Цікаво, скільки приблизно витрачатимем, коли будуть оформлені всі виплати :)
Tatyana 3012• 11 июля 2022
Ответ дляYulia-3262
Цікаво почути інших.
А зачем в Тафель щеплення?