Йцфыяч• 10 июля 2022

Їхати чи не їхатив США, ось в чому питання

Доброго вечора, порадьте будь ласка, стою на роздоріжжі.
Є родич, зробив мені і дітям запрошення. Ми вже отримали дозвіл, ще є місяць на роздуми.

Родич далекий, але зробив таке добро для трьох родин, одна дівчина з донькою вже приіхала до нього, вже живуть місяць. Каже що все добре, їй подобається, друзі цього чоловіка та родичі допомогли їм з одягом, доньку вже записали до школи..
Ще має приїхати одна дівчина з мамою і донькою, і я з дітьми. Там на другому поверсі будинку як раз три кімнати для нас, трьох родин (всі далекі родичі).

Ніколи там не була, тай взагалі мало де бувала, важко прийняти рішення, до того ж тут залишається чоловік, він захищає Україну.
Ми в Сумах.
Як надовго це все затягнеться… розумію що для дітей може це й буде краще, але ж і родину розбити не хочу.

Прийму до уваги будь які поради. Також хотілося б почути може вже хтось виїхав або живе там довго. Мову я знаю.
LoveYou• 11 июля 2022
Ответ дляkarpenko73
Вы многих знаете, которые себе смогут позволить предоставить жилье и полное содержание? Ведь разрешение на работу дают через 6 месяцев. как по мне, без своих средств туда едут инфантилы, кому то на шею...
Родинна допомога під час війни - це норма.
Якщо хтось не може її приймати апріорі, то так, їхати не варто.
Lennochka• 11 июля 2022
Ответ дляLoveYou
Люди навіть до чужих спонсорів їдуть, а тут родина.
Родина может быть в разы хуже чем спонсор
Lennochka• 11 июля 2022
Ответ дляLoveYou
Технічно так, практично - в Америці безпечніше, ніж у Львові навіть. І квота не резинова, у ближайший час закриють ’ворота’. Тоді вже варіантів не буде крім ЄС і чужих людей.
...Особенно когда в школах и супермаркетах расстреливают
Sveterok• 11 июля 2022
Ответ дляLoveYou
Ви не завидуєте, а хтось буде. І буде відговорювати, обезцінюючи.
Знецінювання - захисний механізм, коли знаєш, що цього не будеш мати ніколи, то психіка знайде сто причин, чому це погано.
Що саме МАТИ? Може я чогось не розумію і треба терміново переконувати дочку лишатись в Америці?
Lennochka• 11 июля 2022
Ответ дляLoveYou
Многие вообще не рассчитывают своей помощи. Думает, что это легко и приятно, а на практике жизнь такой оравой...
Arisya1• 11 июля 2022
Ответ дляОлечка79
Не почнеться
А если выезжали, то надо было сидеть там куда выехали первый раз , но судя по всему Вам просто нравится кататься-путешествовать , да и на мужа пофиг. Но это конечно же мое личное мнение .
Вот полностью согласна, надо было оставаться в Ирландии, съехали из семьи- искать другое жилье или ехать на размещение в лагерь, если дома остаётся опасность
karpenko73• 11 июля 2022
Ответ дляLoveYou
знакомая поехала по этой программе. И уже там удивилась, что надо ждать разрешение на работу. Вот что в голове у этих людей? Хочешь в безопасность - Европа.
Надо же головой думать, а не наобум ехать, что бы потом разгребать
Lennochka• 11 июля 2022
Ответ дляLoveYou
Я вам так скажу - люди и бегут от спонсоров спустя два месяца... Всякое бывает
LoveYou• 11 июля 2022
Ответ дляSveterok
А чому ви не переконали її не їхати?
LoveYou• 11 июля 2022
Ответ дляkarpenko73
Та не факт, що все складеться погано у тої знайомої) Дочекається дозволу, і все буде ок.
Cocomamzel• 11 июля 2022
Ответ дляЙцфыяч
Теж вірно. От і думаю як буде знов наступ на Суми, щоб встигли виїхати..ну якщо він буде звичайно, бо поки що вони тільки по прикордонню працюють, в Суми не лізуть. Та і наші хлопці їм потроху не дають жити спокійно але ж їх там таки тьма і що те хуйло завтра вигадає хто зна. Але таку думку чула, що туди нема сенсу їхати якщо не лишатись. В мене це абсолютно точно бо чоловік не хотів і нікуди не поїде навіть після війни, дуже любить батьківщину, саме тому і сам 25 лютого вже став на захист.
Автор, очень вам сочувствую, трудное решение вам предстоит
Что вижу я - если вы не планируете надолго навсегда - то зачем так ехать далеко?
Тем более вы пишите что младший вам делал нервы, думаете в сша не будет?
Я вот свою из Испании везу домой - делала мне нервы в школе, но тут дети агрессивные и проблемные, теперь думаю про Британию - как то мне нравится их правильность чопорность и вежливость
И я и малая знаем язык, да и вроде помощь какая то есть, в отличие от Испании.
LoveYou• 11 июля 2022
Ответ дляLennochka
Звичайно. У всіх свій досвід. Але краще його мати, ніж потім шкодувати.
karpenko73• 11 июля 2022
Ответ дляLoveYou
Вы не поняли, спонсор тоже расчитывала ее сразу на официальную работу устроить. Типа по знакомству, а оказалось, что так не бывает
Вы сильно бы долго смогли кого то содержать?
Lennochka• 11 июля 2022
Ответ дляLoveYou
Лучше учиться на чужих ошибках
Та ту та• 11 июля 2022
Ответ дляЙцфыяч
7 і 14 років, мову знають
Автор, едьте! Вы представляете какой это шанс детям?

Я мечтаю своего сына из Польши вывезти. Но мы не беженцы.
Для нас такой прелести нет. Выбрать особо не из чего - Канада только открыта.
Arisya1• 11 июля 2022
Ответ дляLoveYou
Звісно, що люди будуть завидувати і відговорювати.
Коли це у нас раніше відговорювали їхати у США? Багато хто грав в грін-кард, а під час війни така категоричність і патріотизм проснулись)))
Тому до це не назавжди, автор сама про це каже. От якби назавжди - то їхати однозначно, а так покататися- ну теж, якщо з грошима проблем нема, то можна їхати. А якщо це значна сума для сім’ї, а мотив- пересидіти в безпечному місці, то його можна знайти й ближче. Просто за ті гроші, що на квитки потратять, можна зняти квартиру в ближніх країнах, звідти і повертатися ближче і життя дешевше. Ну і автор вже була у безпечній країні, як тільки виникли труднощі- вона повернулась, а не стала їх вирішувати на місці, а зараз знову говорить, що вдома небезпечно, поїду ще в Америку. Так, якщо хочеться побачити країну, є така можливість, то чому б і ні. Та це не єдиний і не найкращий варіант тимчасового безпечного місцеперебування.
LoveYou• 11 июля 2022
Ответ дляLennochka
Лучше учиться на чужих ошибках
Та тоді краще нічого не робити взагалі) Бо у когось-там був поганий досвід.
У кожного своя доля, і шанси комусь випадають, а хтось тільки мріє.
LoveYou• 11 июля 2022
Ответ дляkarpenko73
Я читаю групи на ту тему, то більшість прекрасно працює в чорну. А тепер ще й допомогу дають від США, карточки на їжу, просто треба дізнаватись деталі, як це в конкретному штаті працює.
Lennochka• 11 июля 2022
Ответ дляLoveYou
Нет, лучше делать что ни попадя не раздумывая. Она уже была в Ирландии..где выхлоп?
karpenko73• 11 июля 2022
Ответ дляLoveYou
Как можно в США в черную работать? Потом беженца вышлют, а спонсора накажут
LoveYou• 11 июля 2022
Ответ дляkarpenko73
Не знаю як, але це факт.
LoveYou• 11 июля 2022
Ответ дляLennochka
Все відносно, зараз такий час, що люди не одну країну змінюють.
Якщо автор задумалась, то таки хоче в США. Тільки не розумію, навіщо вона тут спитала, тут ж всезнайки демотивують на раз-два.
Lennochka• 11 июля 2022
Ответ дляLoveYou
Так она не собиралась туда навсегда. А на пересидеть
Смысл её уговаривать? Одно му смена мест нормально, второму стресс на много месяцев
Helen-sun• 11 июля 2022
Может он поможет?
a_n_e_t• 11 июля 2022
Ответ дляЙцфыяч
Можна працювати і без дозволу, це так пишуть, страховка медична дається, Medicade
Во первых Вы представляете какая это работа будет, Вы вывезете такую работу? Во вторых попробуйте ещё такую работу нелегальную найти? И в третьих что бы не кинули с зарплатой.
автор Йцфыяч • 11 июля 2022
Ответ дляCocomamzel
Спасибо!.. Да, сложно, было б хоть чуть дешевле перемещаться, а так надо очень основательно все взвесить. Только одно что хоть знаешь куда ехать и там ждут, а больше нигде. Про Британию тоже всякое пишут.. и люди выезжают уже от хостов, и хосты не справляются, устают, выживают, многие люди не знают что это такое а когда сталкиваются.. то маємо тотальна маємо
автор Йцфыяч • 11 июля 2022
Ответ дляLoveYou
Відговорювати будуть різні, але при наявності такої можливості вони ж би не були такі категоричні)))
Одна справа думати гіпотетично, інша - на практиці.
Дякую за підтримку
Ola_la-d152• 11 июля 2022
Ответ дляJaneke_in_UA
Ехать. Если есть финансы вернуться или съехать отдельно(если вдруг) ... ’Общежитие’ то ещё, родные дальние, может быть конфликтно... Но вы же понимаете, что там тихо, спокойно, безопасно? Вот именно, что неизвестно на сколько это затянется, а вы не где-то в закарпатье, а рядом с врагом...
Если это родственник выступает спонсором, там от него так просто не сьедешь, вдруг что не заладится. Если чужой человек, то сьехать не проблема. Я в теме, потому что подруга поехала по спонсорской программе в США , со спонсором отношения не сложились, она сьезжала, и выясняли все ньюансы на месте, какая ответственность спонсора. Так вот родственники и не родственники спонсоры разные бумажки с разными обязательсвами перед законом подписывают.
автор Йцфыяч • 11 июля 2022
Ответ дляА_К_М
І як вам Ірландія? Подумую про цю землю...
Там все добре, чудові люди, гарна природа, достатня для житла допомога, якщо поселили звичайно чи в родині. Самостійно знімати не вийде бо дуже дорого до того ще й нема, дуже мала пропозиція. тому хто один іде можна знайти роботу з проживанням.

Ще більша ніж з житлом є проблема з транспортом. В маленьких селах, хуторах його просто немає в природі, ніякого. Там в кожному дворі по дві машини, їм він просто не потрібен…
автор Йцфыяч • 11 июля 2022
Ответ дляchaechka_
Я не знаю правда это или нет,но слышала что по программе защиты вы не имеете права год выезжать.Я бы не рискнула.Я побыла полтора месяца за границей и уехала домой.Не смогла
Там написали наче якщо туди сюди то не можна, два роки. А так, якщо просто повернутись додому то можна.