Доброго вечора, порадьте будь ласка, стою на роздоріжжі.
Є родич, зробив мені і дітям запрошення. Ми вже отримали дозвіл, ще є місяць на роздуми.
Родич далекий, але зробив таке добро для трьох родин, одна дівчина з донькою вже приіхала до нього, вже живуть місяць. Каже що все добре, їй подобається, друзі цього чоловіка та родичі допомогли їм з одягом, доньку вже записали до школи..
Ще має приїхати одна дівчина з мамою і донькою, і я з дітьми. Там на другому поверсі будинку як раз три кімнати для нас, трьох родин (всі далекі родичі).
Ніколи там не була, тай взагалі мало де бувала, важко прийняти рішення, до того ж тут залишається чоловік, він захищає Україну.
Ми в Сумах.
Як надовго це все затягнеться… розумію що для дітей може це й буде краще, але ж і родину розбити не хочу.
Прийму до уваги будь які поради. Також хотілося б почути може вже хтось виїхав або живе там довго. Мову я знаю.
Ми в Сумах.
Ответ дляkarpenko73
Вы многих знаете, которые себе смогут позволить предоставить жилье и полное содержание? Ведь разрешение на работу дают через 6 месяцев. как по мне, без своих средств туда едут инфантилы, кому то на шею...
Родинна допомога під час війни - це норма.
Якщо хтось не може її приймати апріорі, то так, їхати не варто.
Ответ дляLoveYou
Ви не завидуєте, а хтось буде. І буде відговорювати, обезцінюючи.
Знецінювання - захисний механізм, коли знаєш, що цього не будеш мати ніколи, то психіка знайде сто причин, чому це погано.
Що саме МАТИ? Може я чогось не розумію і треба терміново переконувати дочку лишатись в Америці?
Ответ дляОлечка79
Не почнеться
А если выезжали, то надо было сидеть там куда выехали первый раз , но судя по всему Вам просто нравится кататься-путешествовать , да и на мужа пофиг. Но это конечно же мое личное мнение .
Вот полностью согласна, надо было оставаться в Ирландии, съехали из семьи- искать другое жилье или ехать на размещение в лагерь, если дома остаётся опасность
karpenko73• 11 июля 2022
Ответ дляLoveYou
знакомая поехала по этой программе. И уже там удивилась, что надо ждать разрешение на работу. Вот что в голове у этих людей? Хочешь в безопасность - Европа.
Надо же головой думать, а не наобум ехать, что бы потом разгребать
Ответ дляkarpenko73
Та не факт, що все складеться погано у тої знайомої) Дочекається дозволу, і все буде ок.
Cocomamzel• 11 июля 2022
Ответ дляЙцфыяч
Теж вірно. От і думаю як буде знов наступ на Суми, щоб встигли виїхати..ну якщо він буде звичайно, бо поки що вони тільки по прикордонню працюють, в Суми не лізуть. Та і наші хлопці їм потроху не дають жити спокійно але ж їх там таки тьма і що те хуйло завтра вигадає хто зна. Але таку думку чула, що туди нема сенсу їхати якщо не лишатись. В мене це абсолютно точно бо чоловік не хотів і нікуди не поїде навіть після війни, дуже любить батьківщину, саме тому і сам 25 лютого вже став на захист.
Автор, очень вам сочувствую, трудное решение вам предстоит
Что вижу я - если вы не планируете надолго навсегда - то зачем так ехать далеко?
Тем более вы пишите что младший вам делал нервы, думаете в сша не будет?
Я вот свою из Испании везу домой - делала мне нервы в школе, но тут дети агрессивные и проблемные, теперь думаю про Британию - как то мне нравится их правильность чопорность и вежливость
И я и малая знаем язык, да и вроде помощь какая то есть, в отличие от Испании.
karpenko73• 11 июля 2022
Ответ дляLoveYou
Вы не поняли, спонсор тоже расчитывала ее сразу на официальную работу устроить. Типа по знакомству, а оказалось, что так не бывает
Вы сильно бы долго смогли кого то содержать?
Ответ дляLoveYou
Звісно, що люди будуть завидувати і відговорювати.
Коли це у нас раніше відговорювали їхати у США? Багато хто грав в грін-кард, а під час війни така категоричність і патріотизм проснулись)))
Тому до це не назавжди, автор сама про це каже. От якби назавжди - то їхати однозначно, а так покататися- ну теж, якщо з грошима проблем нема, то можна їхати. А якщо це значна сума для сім’ї, а мотив- пересидіти в безпечному місці, то його можна знайти й ближче. Просто за ті гроші, що на квитки потратять, можна зняти квартиру в ближніх країнах, звідти і повертатися ближче і життя дешевше. Ну і автор вже була у безпечній країні, як тільки виникли труднощі- вона повернулась, а не стала їх вирішувати на місці, а зараз знову говорить, що вдома небезпечно, поїду ще в Америку. Так, якщо хочеться побачити країну, є така можливість, то чому б і ні. Та це не єдиний і не найкращий варіант тимчасового безпечного місцеперебування.
Ответ дляkarpenko73
Я читаю групи на ту тему, то більшість прекрасно працює в чорну. А тепер ще й допомогу дають від США, карточки на їжу, просто треба дізнаватись деталі, як це в конкретному штаті працює.
karpenko73• 11 июля 2022
Ответ дляLoveYou
Как можно в США в черную работать? Потом беженца вышлют, а спонсора накажут
Ответ дляLennochka
Нет, лучше делать что ни попадя не раздумывая. Она уже была в Ирландии..где выхлоп?
Все відносно, зараз такий час, що люди не одну країну змінюють.
Якщо автор задумалась, то таки хоче в США. Тільки не розумію, навіщо вона тут спитала, тут ж всезнайки демотивують на раз-два.
Ответ дляLoveYou
Так она не собиралась туда навсегда. А на пересидеть
Смысл её уговаривать? Одно му смена мест нормально, второму стресс на много месяцев
Ответ дляCocomamzel
Спасибо!.. Да, сложно, было б хоть чуть дешевле перемещаться, а так надо очень основательно все взвесить. Только одно что хоть знаешь куда ехать и там ждут, а больше нигде. Про Британию тоже всякое пишут.. и люди выезжают уже от хостов, и хосты не справляются, устают, выживают, многие люди не знают что это такое а когда сталкиваются.. то маємо тотальна маємо
Ola_la-d152• 11 июля 2022
Ответ дляJaneke_in_UA
Ехать. Если есть финансы вернуться или съехать отдельно(если вдруг) ... ’Общежитие’ то ещё, родные дальние, может быть конфликтно... Но вы же понимаете, что там тихо, спокойно, безопасно? Вот именно, что неизвестно на сколько это затянется, а вы не где-то в закарпатье, а рядом с врагом...
Если это родственник выступает спонсором, там от него так просто не сьедешь, вдруг что не заладится. Если чужой человек, то сьехать не проблема. Я в теме, потому что подруга поехала по спонсорской программе в США , со спонсором отношения не сложились, она сьезжала, и выясняли все ньюансы на месте, какая ответственность спонсора. Так вот родственники и не родственники спонсоры разные бумажки с разными обязательсвами перед законом подписывают.
Ответ дляА_К_М
І як вам Ірландія? Подумую про цю землю...
Там все добре, чудові люди, гарна природа, достатня для житла допомога, якщо поселили звичайно чи в родині. Самостійно знімати не вийде бо дуже дорого до того ще й нема, дуже мала пропозиція. тому хто один іде можна знайти роботу з проживанням.
Ще більша ніж з житлом є проблема з транспортом. В маленьких селах, хуторах його просто немає в природі, ніякого. Там в кожному дворі по дві машини, їм він просто не потрібен…
Ответ дляchaechka_
Я не знаю правда это или нет,но слышала что по программе защиты вы не имеете права год выезжать.Я бы не рискнула.Я побыла полтора месяца за границей и уехала домой.Не смогла
Там написали наче якщо туди сюди то не можна, два роки. А так, якщо просто повернутись додому то можна.