Маємо власну трикімнатну, де власне і живемо з дітьми.
Також є у власності однокімнатна квартира, колись купили як капіталовкладення, поки діти підростають здаємо в аренду.
Поки нікуди не виїзджали, але все частіше думки стосовно продажу однокімнатної. Боюся прильотів, боюся що якщо ситуація погіршиться то закриються реєстр і вже не продамо, а жити в окупації не варіант бо чоловік кадровий військовий.
Кропивницький.
Результат:
вже голосів:
30 (42.25%)
Продавати
30 (42.25%)
Не продавати, здавати в оренду
11 (15.49%)
Дивитись результат
Olena Dnepr• 11 июля 2022
Ответ дляarkov
Я бы с друзьями в такие отношения не вступала, могут быть нюансы
Автор не писала о друзьях ...
Ответ дляYuliya82
Ну не сравнить де цены довоенные с нынешними. И давайте начистоту - ее город не входит в перечень очень безопасных, поэтому цены не факт, что норм
У нас в городе цены на жилье не падали( я с Кропивницком тоже)
Моя как стоила 55 так и сейчас стоит.
Узнавала))
Моя как стоила 55 так и сейчас стоит.
Узнавала))
Ответ дляАлена Я
Моя как стоила 55 так и сейчас стоит.
Узнавала))
Моя как стоила 55 так и сейчас стоит.
Узнавала))
Тогда лучше продавать. Бог знает, как оно будет дальше. А так - деньги на руках останутся. А дальше - по ситуации- может, и в др стане придётся. Или детям за образование в Европе можно будет заплатить