Привіт всім!
Хтось відправляв маленькі комерційні партії(сувенірна продукція, свічки) укрпоштою в Канаду?
Як варіант є ще Міст Канада, але там треба контракт на закупівлю. А в мене не той обсяг, щоб контракти заключати
Oksana0612• 12 июля 2022
Ответ дляMarinka27
а у Вас була однотипна продукція? Ви відправляли як комерційний вантаж чи просто посилкою? Дякую
Звичайною посилкою, подарунок.
Oksana0612• 12 июля 2022
Ответ дляMarinka27
Дякую! Будемо пробувати, сподіваюсь не завернуть
Ми і в Американську слали, все нормально. Будь ласка, нехай все вдасться.