Гладковыбритый шишун• 14 июля 2022
Ніколи не робила макіяж
Максимум туш, карандаш.
Зараз хочеться. З чого почати? Дивилась відео, там купа всього тоналка, пудра, бронзер, консилер...
Не знаю чи зайде мені, але хочеться спробувати. Що має бути в першу чергу? На все зразу грошей шкода в теперішній час. І які торгові марки масмаркету порадите.
Roni-Verona• 14 июля 2022
якщо макіяжу не було і шкіра дозволяє, я б радила без тоналки, максимум консилер на неідіальні місця, рідкі румяшки хайлайтер можна сухий або в стіку. Олівець для брів і базову палетку ваших кольорів для делікатного підкреслення очей. Ну і туш, але я від туші відмовилась і бачу вії стали кращі.
КтоЕслиНеЯ• 14 июля 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
Начать с очищения и увлажнения кожи
З чого вирішили, що автор цього не робить? Чи по суті не маєте що відповісти?
Свисток ля-минор• 14 июля 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Если не знает элементарного в макияже значит в уходе тоже так себе
КтоЕслиНеЯ• 14 июля 2022
Автор, набір косметики залежить від шкіри та мети макіяжу. Чи треба вирівнювати тон шкіри? Це буде повсякденний чи вечірній/святковий макіяж?
КтоЕслиНеЯ• 14 июля 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
Хибне ствердження
КтоЕслиНеЯ• 14 июля 2022
На мій погляд мінімум такий
1. Тональна основа. Доречі я її використовую не завжди, переважно з травня-червня до вересня, тому що вона в першу чергу сонцезахисна і з тоном
2. Пудра
3. Рум’яна
4. Консилер
5. Лайнер для брів
6. Туш
7. Олівець для очей
8. Помада, блиск
9. Декілька тіней, 3-4 відтінки достатньо для початку
Фірма виробник залежить від ваших фінансових можливостей. В мене переважно Кіко та Діор.
2. Пудра
3. Рум’яна
4. Консилер
5. Лайнер для брів
6. Туш
7. Олівець для очей
8. Помада, блиск
Коленная ложечка• 14 июля 2022
Алое можно использовать как базу. Хоть у меня база дорогая. Но это тоже хорошо. Плюс увлажнение