Апочемучка• 15 июля 2022

Руйнується самооцінка... дуже

Останні роки, а точніше майже 9 провела з сином у декреті, не жалкую, а в силу останніх подій, навіть навпаки, ціную і радію, гріюсь цим часом який провели разом. Але, як влаштувалася на роботу, максимальних зусиль вартувало, щоб хоч якесь більш-менш тримати лице так сказати, хоча це лише видимість була. Далі на навчанні, бачу, що десь позаду своїх одноліток, і знову на новому етапі і в новому починанні пасу задніх... Самооцінка просто в 0, ще й заїдати почала:( Розумію, що потрібно порівнювати лише себе з собою вчорашнім, але, багато але( Чи було у вас щось подібне, що мотивувало не впасти духом?
автор Апочемучка • 15 июля 2022
Мені здається, що я за що не візьмусь, не виходить, але поки спробую, здається, ну це максимально просто для мене...

ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 15 июля 2022
А кто вам понизил самооценку?
Невидимка Майя• 15 июля 2022
Я вас очень понимаю
Особенно если вам на работе попадаются коллеги, которые как бы любят кольнуть, что вы чего-то забыли или не знаете
Но тут нужно брать себя в руки, разозлиться и наперекор всему идти к своей цели, не оглядываясь на мнения других людей
Посмотрите что-то на эту тему на ютуб, там довольно много такой информации
Клевотница• 15 июля 2022
автор, я така сама, але я й ще без роботи(((( Ви працюєте, то ж потроху вирівняєтесь. В мене взагалі печалька
ротцвеники• 15 июля 2022
Зберись тряпка. І вмій при...ти. Всі пиз...т
Рюмка ДЗЫНЬ• 15 июля 2022
Не боги горшки ліплять. Все ви зможете. Є люди, які не сумніваються в своїй офігенності. Незважаючи ні на що) частіше всього гризуть себе люди з високим рівнем інтелекту, горе від розуму)
Murrr4a• 15 июля 2022
Не поступками, не успехами, не деньгами, не сравнениями с кем-то ценен человек. А просто тем, что он есть. Вам нужно искать плюсы в себе и каждый день проговаривать их про себя.
*Я - хорошая мама
*Я - добрая
Я - отзывчивая
Я люблю себя
Меня любит мой ребенок
Я умею ___
И так далее. Каждый день добавляйте.
Ищите свои интересы и дописывайте туда.
А ещё нужно учиться быть просто так. Ни для кого и ни для чего.
Анютины ласки• 15 июля 2022
Давно на роботі?
Анютины ласки• 15 июля 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
А кто вам понизил самооценку?
Декрет мабуть

Хлопаю ресницами• 15 июля 2022
Я 17 лет просидела в декрете. Хотя подрабатывала, но это дома все, сама себе хозяйка.
Вышла на работу, да, поначалу казалось, вот у них опыт, а я как вчера родилась. Они соображают, а я их раздражаю вопросами. Но по счастью есть интернет у нас, я нашла классные каналы, где все разжёвывают, что мне надо. И без коллег своих разобралась. И нормально стало получаться.
Просто не волнуйтесь, не дергайтесь, постройте план, распределите время, чтобы все успевать. Где то поначалу больше времени уделите, все наладится
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 15 июля 2022
Ответ дляАнютины ласки
Декрет мабуть
Декрет это собирательное понятие. Что в декрете такого произошло, что упала самооценка?
Анютины ласки• 15 июля 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Зміна всього життєвого укладу. Я коли вийшла в декр.відпустку була в шоці не малому, до того активна трудяжка-побігушка на шпильках, в величезному колі люлей і всім потрібна, а тут дім, парк, пісочниця, кухня, і так весь час... це для мене був стрес. Хоча чоловік допомагав дуже. Мені здавалося тоді, що я деградую.