SonyaPlekhanova• 15 июля 2022

Як ви тримаєтесь?

Мої нерви не витримують. Сьогодні на дитячому майданчику прямо над головою пролетів літак, так низько наче падав на нас. Я дуже злякалась. Годину назад вибухи в місті, ми були в магазині. Додому я йшла як п´яна, голова просто нічого не розуміє. Хочеться вити чи кричати, я вже просто не можу. Мене розриває. Як не здуріти? Що Вам допомагає це все витримувати?
любительница• 15 июля 2022
Літак???

Solmira• 15 июля 2022
мабуть пройшла всі стадії прийняття ситуації, розглянувши всі можливі варіанти розвитку подій. Тому сижу спокійна. Недалеко біля мене лунали годину тому вибухи, нічо, жива. От і добре. Рідні живі - супер.
diablo12• 15 июля 2022
Я купила билеты дополнительно на понедельник до Пшемышля, хотя вообще собирались уезжать в субботу сдедующую. Наличие билетов меня успокаивает, если что-сдам назад
GirlSuper• 15 июля 2022
Плачу просто не знаю чому…
Настрій розбитий пісец
ГО_1983• 15 июля 2022
да как то держусь
автор SonyaPlekhanova • 15 июля 2022
Ответ длялюбительница
Літак???
Так, темно- зелений. Тривоги не було. Летів дуже низько
автор SonyaPlekhanova • 15 июля 2022
Ответ дляGirlSuper
Плачу просто не знаю чому…
Настрій розбитий пісец
Мені здається в мене криша їде. Ще й якісь тіки нервові почались
coloritka• 15 июля 2022
Ответ дляSonyaPlekhanova
Аде не було тривоги і вибух?

П.с. по те і відкрила вино, перед цим сходила на масаж і педикюр.
Счастливый магазинчик• 15 июля 2022
Жду , когда мы уедем, это и даёт мне сил. А так, как будто не живу. Каждый день на автомате. Если раньше думала о новых вещах, каких то предметах в дом, то сейчас забыла об этом вообще.

FuntikS• 15 июля 2022
Днепр? Там ракеты, а не самолеты бомбили.
автор SonyaPlekhanova • 15 июля 2022
Ответ дляcoloritka
Аде не було тривоги і вибух?

Це було в обід
coloritka• 15 июля 2022
Ответ дляSonyaPlekhanova
Це було в обід
В якому місті?
pupsik_y• 15 июля 2022
Жду с нетерпением паспорта и уеду , согласна на лагерь, лишь бы жить и детей растить и видеть.
автор SonyaPlekhanova • 15 июля 2022
Ответ дляFuntikS
Ми біля Дніпра, але все чули. Але літак в обід пролітав над нами, а вибухи ось годину назад
kanni• 15 июля 2022
Ответ дляSonyaPlekhanova
Літак наш
Qwaszx234• 15 июля 2022
Плачу! Все время плачу. Не жизнь а существование.
автор SonyaPlekhanova • 15 июля 2022
Ответ дляkanni
Літак наш
Але страшно дуже.
РойЛеля• 15 июля 2022
Як тримаюсь...курити стала багато.
Чоловік сердиться, а мені вже пофіг. Мені це зараз потрібно
Дресса• 15 июля 2022
Я не знаю чего вы плачетесь автор? Как ни тема то причитания. Ну самолёт. Наш самолёт. Что паниковать то? Мы слышим самолёты каждый вечер. Привыкли. Это война. Взрывы неприятно, но тоже уже далеко не первый раз. Не можете терпеть выезжайте, присоединяйтесь к следующей категории- выехали,, как сложно, скучно, муж загулял- или ехать обратно? Почему тут каждый день плач Ярославны?

Alika_1• 15 июля 2022
Ответ дляSonyaPlekhanova
Это наш! Не переживайте, они специально низко летают, чтобы не сбили
Natalia505• 15 июля 2022
Молюся. Завжди коли страшно. Коли зла- читаю псалом від ворогів. Все працює, це якийсь медитавний стан.
руала• 15 июля 2022
Ответ дляNatalia505
Який псалом від ворогів?
автор SonyaPlekhanova • 15 июля 2022
Ответ дляДресса
Я не знаю чого ви читаєте і відповідаєте на теми, які вам не подобаються? Пройдіть мимо, якось обійдусь без ваших 5ти копійок
Natalia505• 15 июля 2022
Ответ дляруала
Який псалом від ворогів?
Давидів.
Юля Неюля• 15 июля 2022
Ответ дляpupsik_y
Никто вас в лагере держать и кормить долго не будет.
Придется снимать жилье за свои деньги, работать как раб.
Готовы?
Elena-341e• 15 июля 2022
Ответ дляДресса
Потому что война!!!
автор SonyaPlekhanova • 15 июля 2022
Ответ дляNatalia505
Дякую за пораду.
руала• 15 июля 2022
В мене немає іншого життя, воно припало на цей період і на паузу не поставлю, поки війна. Тому живу тут і зараз. Чого плакать, не розумію. Ви самі себе накручуєте. Що зміниться від того, що Ви поплачете?
Natalia505• 15 июля 2022
Ответ дляSonyaPlekhanova
Дякую за пораду.
Все буде добре, автор. Вірте. Зранку прокинулась подякувала і до праці. Всі близькі живі сьогодні і слава Богу. Не накручуйте себе за минуле і майбутнє, в вас є тільки зараз.
Isa Dora• 15 июля 2022
А как наши бабушки дедушки пережили?
И мы переживём)