Чай не пью, только кофе• 16 июля 2022
Місяць лежу в ліжку. Нічого не хочеться.
Звільнилася з роботи півтора місяця тому. Місяць уже лежу в ліжку. Виходжу на вулицю, можливо, раз 4 дні. І то, ненадовго. Або погуляти з собакою, або піти до магазину. Живу з батьками. Мені 21. Мені абсолютно нічого не хочеться. Вже починає дуже сильно боліти спина. Нещодавно було психіатра, вона сказала що порушень ніяких немає, я проходила тести, медикаменти мені ніякі не виписала. Я уже спостерігаюсь у різних психіатрів більше 5 років. На весну і восени в мене завжди загострення, і приймаю препарати. Мені дуже погано, зі мною вдома вже ніхто не спілкується, вважають мене лінивою, і не можуть зрозуміти те, що мені погано, хоча вони все знають я їм розказувала. Такі люди. Сплю до 2Години дня. Підскажіть, що робити.
Natalia505• 16 июля 2022
Ответ дляЧай не пью, только кофе
я ідіотка? прошу без образ в мою сторону
Ні Боже збав. Ваша лікарка.
Чай не пью, только кофе
• 16 июля 2022
Ответ дляNatalia505
Ні Боже збав. Ваша лікарка.
Значить неправильно вас зрозуміла. Ви кому неправильно поставили. Я подумала, що це звернення. А на рахунок препаратів, ні, я їх не приймаю, бо вона мені їх не виписала.
КротоТо• 16 июля 2022
Ответ дляФигура мечты
що можу сказати...за день до війни мене звільнили з роботи, маю двух діток 8років та 3р. їх батько не допомагає ніяк хоч і живе за кордоном. Вже майже 2роки була у стосунках , розписались бо вагітна і тут ні с того ні з чого чоловік прийшов і каже йдемо розлучатись пішов жити у свій дім, а я в свойому.....не допомагає матеріально взагалі. А найтяжча біль, що 8міс назад поховала батька 52р , який був для мене всесвітом, таких 1 на мільйон 😭😭😭😭 лежу вже 3дні і думками ненавиджу всіх і дитину в утробі, і війну , і чоловіків і все своє життя 😒😔 вже думала чому ракета не мені прилетіла, так би раз і все нема нікого , бо сама може б пішла з життя та шкода донечок бо вони нікому окрім мене не потрібні 😭😭😭в мене лише мама лишилась і все.
Ваші проблеми пустяк який просто треба пережити і потрібен час!
Ох, очень сопереживаю вам:(( держитесь. Ищите психотерапевта, который вам может. Должны быть, какие-то центры матерей, с бесплатной бомощью. Вам очень сейчас нужна поддержка.
Natalia505• 16 июля 2022
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Вибачте, це непорозуміння. Ті висновки які ваш лікар робить ні в які ворота не лізуть. До чого тут макіяж, до вашого внутрішнього стану?
Ответ дляХикориДикори
Вы знаете , правильно подобранный препарат лично мне дал силы жить,да многое не делаю в обычной жизни, например не готовила...но сейчас у кума на даче готовлю и вполне хорошо. У меня полностью ушли суицидальные мысли. Я сейчас, как никогда, хочу жить. Поэтому таблетки пью регулярно.. И продолжаю жить
Повезло Вам. Мне врач сразу сказал ’психотерапия, если совсем плохо гидазепам’. Поначалу прописал один антидепрессант, я побоялась принимать, так и сказала, потом второй не подошёл, сон сильно нарушился. По итогу врач сказал что в принципе антидепрессанты и не могут одним махом решить мою проблему.
Чай не пью, только кофе
• 16 июля 2022
Ответ дляNatalia505
Я теж дуже сильно була в шоці. Я проходила з мамою на прийом, і лікарка сказала що я просто веду себе так, ніби хочу привернути увагу. Тобто вона зробила висновок що я підліток з недостачею уваги. Так як вона сказала, що люди з депресію не виглядають як я. Вони наносять макіяж. А якщо я нанесла макіяж, значить я абсолютно здорова. Ось такі висновки. Але я нещодавно була у лікаря який виписав мені дуже сильні транквілізатори. А тепер я не розумію, кому вірити. Моя мама просто вважає мене лінивою, безнадійною, без ніяких ініціатив і жаги до життя. Вона кожен день мені розказує яка я погано, що я лежу на дивані і нічого не роблю
КротоТо• 16 июля 2022
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Вам нужно сепарироваться. И жить отдельно от мамы, у вас депрессия из-за мамы скорее всего. Заняться спортом и собой.
ХикориДикори• 16 июля 2022
Ответ дляПикарда
Одним махом никто не решит вашу проблему. Я болею уже 23 года. Периоды бывают разные. Реально больной человек не может ничего сделать через силу. Вот иногда и в душ не хотелось идти. Да, идёшь . Долго , через силу. Без удовольствия. Конечно, надо и самой прикладывать усилий, режим дня, питания, режим сна. А потом и препараты начинают действовать, и ты шаг за шагом идёшь вперёд. И совершаешь маленький подвиг. Просто живешь
Natalia505• 16 июля 2022
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Мені дуже шкода, правда. Я знаю що це таке. В боротьбі вже не один рік. Розумію як вам тяжко, мама нажаль не розуміє ваша. Але ви дійсно доросла дівчинка і зможете дати собі раду. Мені особисто подобається лікар Інна Обадіна. Вона працює в павловці. При великому бажанні ви її знайдете. Зможете попасти на прийом. Все в ваших руках. Тримайтеся. Краще ніж у столиці ви ніде лікарів не знайдете. Це може погресувати і чим раніше встановлять правильний діагноз, тим більше шансів мати повноцінне життя в майбутньому.
Ответ дляNatalia505
Має бути паралельна робота с психотерапевтом але таким, який дійсно вас почує, надасть кваліфіковану допомогу. А ще важливі люди які вас оточують, загальний фон, місце. Як що ви в постіному стрессі а ще самотні наприклад, все ускладнюється. Вас мають любити.
А я зрозуміла що потрібна пожиттєва робота над собою, ’внутрішня опора’. Стресс завжди є, психотерапевт може ’показати напрям’, але іти ним треба самостійно. Ще зрозуміла що дуже -дужн важливо розуміти себе, бо психотерапевт не залізе в душу і не видасть ’ага, Ви думаєте що проблема в тому, а про це забули, ось Вам нова позиція, ось Вам таблеточки’
Natalia505• 16 июля 2022
Ответ дляПикарда
Так, згодна з вами. І настрой. Все буде добре. Бережіть себе дівчатка.
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Автор, моя Вам порада, пройдіть по-чесному психологічні тести, на типи психологічних захистів перш за все. Знаю по собі, якщо правда не подобається починаєш брехати собі, тесту. Чим швидше зізнаєтесь сама собі тим легше буде потім, через роки
Вилами по Воде• 16 июля 2022
Может Вам к психологу?
Обговорите , может что то и посоветует.
А лучше найдите себе парня )
Обговорите , может что то и посоветует.
А лучше найдите себе парня )
Фигура мечты• 16 июля 2022
чому б не виїхати за кордон в якості біженки і робота знайдеться і зміна обстановки і життя може огого як змінитись!